Quantcast

Patkove skice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.943
Tuzni_patak:
Da ne bi maltretirao neistomišljenike i neistomišljenice, ali ni uskratio sebi dobronamernu povratnu reakciju , otvaram temu patkove skice u kojoj ću iznositi neke svoje komentare na teme na forumu.

Tako će prestati potreba da se neispoljeni nadmeću. To će biti neka moja zapažanja , na koja su dobrodošli svi dobronamerni ALI MENI LIČNO UPUĆENI komentari. Komentari u kojima će biti naznačene ideje, lične misaone greške. Razlog zašto ovakvi komentari treba da budu na javnom , na forumu , a ne kao privatna pošta je što želim da i skice i dobronamerni ukazi možda još ponekome stvore ideju o mojim zabludama i prevazilaženjem istih.

///Tako lokalizujem aktivnost, ali i ne provociram one koji žele da ostanu na bezbrižnom nivou. Molim za razumevanje i dobru volju .///

Ranije su mislili da je masturbacija nešto što je karakteristično samo za nesposbne da nađu partnera. Da mož da se oćoravi od iste (jer se obično zatvore oči).
Nadam se da će te i Vi evoluirati i da se nećete plašiti da oćoravite.
Mislim, korisnije je nego da prepisujete onolike odlomke iz tuđih knjiga.
Pa nije valjda da ćete nam svaku knjigu koju ste pročitali, ovde prepisivati?

Piljeći čas u knjigu čas u monitor - kvarite oči...
Masturbiraj brate...

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.249
Ništa od ovoga što sam napisao nije prepisivano.
Nešto od toga je možda negde pročitano, dosta toga je poreklom odavde, izrečeno od strane forumaša, a nadogradjeno (ili zloupotrebljeno, kako se gleda) od strane mene.

OVa tema od dve sa sličnim i istovetnim naslovom je ona za duhovite opaske chat orjentisanih korisnika , mada nije nastala sa tom idejom , već kao greška prilikom postavljanja teme, ali kad se već jedna razvila kao katedra za dobacivanje, a druga kao jednosmerna ulica ali u drugom smeru, onda sam učinio jedino što sam znao (ne znam da promenim ime teme) a to je u prvom postu dodao chat , za ovaj deo teme....

Masturbacija je izuzetno štetna, bilo da je muška ili ženska, osim kada donosi smirenje, ali kad se koristi za uzbudjenje onda je užasno štetna....

Ne znaš ti mene , niti koliko sam pročitao knjiga , ali i da me znaš, u pravu si da broj pročitanih knjiga ne čini patku , već broj letova....

Ava G.

Primećen član
Poruka
526
Nisam zla,Patak,ne poznajes me...Nije britak jezik odraz zloce..............A i docekala sam smrt jednog roditelja(oca)-bio je nezan smeker(poput M.Kapora);ne volim kad muskarci nemaju bar neku "zensku"crtu u sebi..........To ih cini "suvim"...........nesvesni,nisi svesni sovinista;a sto se tice starinskog srpskog muskarca,on je satrt jos '45,ovo su samo ostaci...vremena i ljudi kao Mica Popovic(koji su nosili sesire) ili sajkace...

Ava G.

Primećen član
Poruka
526
E,lepoto,sto ti mene pratis?Ne znas o cemu se radi,ovo je interno izmedju Patka i mene,ne mesaj se..........Patkov citat(ne original):"Nikome ne bih pozeleo da ne doceka smrt roditelja" Nemoj,kokice,da uneozbiljavas skice.........,i mesas neformalnu i formalnu konverzaciju....U Engleskoj zbog toga dobijes otkaz........

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.249
Brine me to , što mnoge stvari što izgovorim ,je izgovorio i neko drugi.

Brine me zato što iako meni to nije bitno , drugima jeste , i mogu mnogo da stradam....
Prava i prevodi....

Rečenicu navodim kao citiranu , samo ako je uzimam od reči do reči , i znam odakle je uzimam, u protivnom je prepričano , svesno ili nesvesno......

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.249
A inače ovo je patkova skica za chat, znači uoopšte je neuozbiljavate...

A šta to ima lično izmedju mene i AVE G.?

Sa ? sam povezan već evo druga njena reinkarnacija....plus što još nismo otkrili.....

Dlakava_Strvina

Ističe se
Banovan
Poruka
2.943
Za tebe Patak ima sve da nadjemo...
Od ptice mleko...

Vidiš malo sam razmišljo...
Različitosti medju nama čine ovaj forum jako zanimljivim.
A broj poseta na ovoliko postova u ovoj temi samo kazuje da si uočljiv.
Dakle, nisi tek tako neki učlanjeni za kog se nije čulo da smrducka na forumu....

shvati jednom:
PATAK MI TE VOLIMO!
A to što te grdimo s vremena na vreme je baš kad preteraš.
A opet iz te ljubavi...
Eto vidiš kako od mene pokušavaju da naprave kvalitetnog forumaša a ja im se opirem i ne dam!
Dok koristim ovaj nick - scenario je takav!

Ava G.

Primećen član
Poruka
526
Jao,Patak,ja otisla poslovno do Slovenije,a ti,vidim,sve dublje pustio korenje................Kako ti nemas smisao za humor.............Strasno,i zalosno......Ko ti je branio da citiras?!!! Zaista mislis da bih bila takav debil i bukvalista?!!!Tek sad vidim da ti mene nista nisi razumeo;i ustanovila da sam ispala daleko inteligentnija od tebe(bar razumem ironiju,tako sam i komentarisala skice)...Nedostaje ti improvizacija.............Ono sto je trebalo da ukaze na glupost ove internet s......komunikacije,ispalo je kao vredjanje,i ja ti se zbog toga ISKRENO izvinjavam,zaista.Upustis se u igru da budes srpska Glorija Stajnem,a ispadnes lajava kucka...Kad ti broj postova ili odgovora padne na nulu,znaces da si nesto postigao,postigla.....................Nikada nisam rekla da si duduk za knjizevnost,o tome nije bilo reci,uopste ne znam tvoj citalacki opus,niti me zanima,jedino ono sto si pokusao na filozofiji je nebulozan pristup,i tamo sam ti i odgovorila...Posto nameravam da brisem sve poruke sem sa filma,muzike,knjizevnosti i slikarstva,ne brini,necu te vise sprecavati,ni uznemiravati......Cega se ti BOJIS? Sta bi da ispoljis,sta da promenis,kad ne menjas nista!!! Ugl.ovde se i razgovara sam sa sobom...Ono za nesvesnog muskog sovinistu,ne znam,ali moze da ti se desi...Ako mogu da stvorim,uradim,zaradim...isto kao muskarac,a cesto i vise od njega,ne dam da mi se spavaca soba mesa u poslovni zivot...........ne podrzavam teoriju Anime i Animusa,potpuno je deplasirana...sem u sferi pukog teoretisanja,a posto smo u poslednjih 100 god.brzo evoluirali,trebace nam novije teorije...ima ih.Unisex filozof.ne podrazumeva da smo isti(polovi);vec da mojoj babi i meni prioriteti sigurno nisu isti...;a posto je sreca "uvek neka druga obala..."ne mozes da znas sta je za pojedinca sreca...To je vrlo individualan,neuhvatljiv osecaj...,a i kada pokusas da ga ucinis opipljivim,uvek negde ostane praznina...Mozda je Sartr ipak bio u pravu............P.S.Nije bilo potrebe da se uvredis,ni kad te neko nazvao cetrdesetogodisnjakom sa cvikerima......Sto se cvikera tice tu je- Revenge of the nerds,a cetrdesetogodisnjaci su cesto najbolji frajeri...Evo jednog,uklapa se u skoro sve tvoje teorije o uspehu,vernosti,inace je religiozan i dobar otac.............'Aj' caos...(Naravno da izmedju tebe i mene nema nicega,sem sto smo oboje ljudska bica,valjda............) Nije stao u fajl...stize malo kasnije...

Ava G.

Primećen član
Poruka
526
ZASTO RURALNO I KADA TEZI URBANOM OSTANE U STRAHU DA CE GA URBANO POJESTI,PA SE OD URBANOG BRANI NAZIVAJUCI GA LAZNIM IMENOM,JER MISLI DA JE URBANO LAZNO I FASADA SVIH ZIDOVA,I DA SU URBANE RECI ,RECI LAZI I MIMIKRIJA,I AKO VOLI SERZA GENZBURA,OK,ALI ZAR JE I SEKSPIR PATOLOGIJA?NEKI NARODI SU IMALI FRANCUSKU REVOLUCIJU,NEKI MOZGOVI "TREBAju"FRANCUSKU REVOLUCIJU,NEKI LJUDI MORAJU DA PREDJU IZ SOKAKA NA ULICU,A NEKI DA CITAJU UMESTO STO PISU...OSUDICE I PUNK I HIPPIE REVOLUCIJU,OSUDICE EMANCIPACIJU,OSUDICE I KOMUNJARE I REAKCIJU,I ZIVU REC I DRAMATIZACIJU,I NEZNOST I TOLERANCIJU,I PSOVKU I ZAEBANCIJU...I ROCK I AMERIKANIZACIJU,I LJUBAV I IDEALIZACIJU,I ZENE I MASTURBACIJU...............I DROGU I LEGALIZACIJU,I AMSTERDAM I PUBLIKACIJU,...DRAZU,TITA I CITAVU NACIJU...I SVESCE SVE NA AUTOPREZENTACIJU,ANALIZE,JUNGA I FROJDIZACIJU,JEDAN VELIKI KAUC ZA CELU NACIJU,ZA PSIHOANALIZU I RETARDACIJU,ZA PRIMARNU AKUMULACIJU I TIPICNU SEGREGACIJU,DOBRI SMO ZA PACOVIZACIJU...I OPSTU DEKONTAMINACIJU...JER TRULI SMO ZA SRPSKU NACIJU...CIM NEMAMO RURALNU ORIJENTACIJU,I VOLIMO NICK CAVE-A I MRACNU INTONACIJU,PATTI SMITH I ZENSKU PUNK REAKCIJU,ZNAMO ZA KONTRACEPCIJU I LEGALIZACIJU,SLOBODNU LJUBAV,MEDIJE I FREE SEX-ORIJENTACIJU,NISMO ZA BRACNU TOLERANCIJU,AL' MRZIMO DEGRADACIJU I MENTALNU PENETRACIJU ...............I OPSTAJEMO,MI,DECA S ASFALTA,OTMENO SMELA,POSLE SVIH OVIH GODINA(I GOVANA)................UZ SVAKU ESKALACIJU I ALTERNACIJU,TREBA MENJATI SEBE-NE MOGU PROMENITI NACIJU !

Ava G.

Primećen član
Poruka
526
Ne,Patak,ne odstupam,samo ti tako izgleda zbog onog faktora koji sam navela na filozofiji,pocinje na V....Ne treba da ti objasnjavam gde se sa nekim tvojim stavovima slazem(nemoj sada da te ovo cudi !),a sa kojima ne..........nisam se upustala van sfere svojih znanja,postujem tvoja,ali si ti hteo da krenes van sfere svojih.............to mi je zasmetalo,ne ti licno.....Mozda bih sada mogla "na dugacko",ali zbog faktora V....ne mogu. p.s.Ako smo oboje ljudi ne tretiraj me "samo" kao devojcicu...devojcice umeju i da iznenade,i ti to dobro znas,samo neces da priznas...

Ava G.

Primećen član
Poruka
526
Najmanje mi je stalo da se ovde prepucavam i pravim i od tebe i od sebe neku vrstu pozorista za publiku...Nije mi to bio cilj,a izgleda da je odvuklo na tu stranu...U tome,priznajem, sam pogresila...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.