patim

Da, uhvatim sebe da patim ponekad, mada sam po prirodi vesela. Patim i za osobama, ali i za necim sto nisam uradila bolje ili drugacije. Iskreno, primetila sam da se to desava kada sam necim nezadovoljna ili mi nesto nedostaje u zivotu. I tako, trudim se da racionalizujem stvari i kada o svemu razmislim uhvatim i neki smisao...
 
muvalo:
Ovu vrstu patnje dobro poznajem. Heh, kad nestane tvoj svet - ti bi da se vratis, ali toga vise nema... kao da si sanjala, a? Uzas.
Da bas to.....kada shvatis da ono u sta si verovala i cemu si se nadala je zapravo sruseno,da ti se desi ono cega se najvise bojis.Moj zivot pre 10 godina,i vise je bio sasvim drugaciji,onda se u jednom trenutku pretvorio u pakao,sada je sve ok,nije mi lose,ali nikad se nisam nadala da ce mi biti ovako.Isuvise losih stvari za jedan zivot........
 
patite li uopste za nekim ko je bivsi i koliko mu to otvoreno ili signalima stavljate do znanja

dobar dan, moje srednje ime je ponos...:?
koliko god da mi je bilo tesko, nikada nisam pokazala da mi je stalo. moje signale ne bi desifrovao ni sef odseka za kriptoanalizu. najgora stvar koja mi se desila je zaljubljivanje u nekoga ko mi je slican, pa smo proveli pet godina nakon raskida pisuci pisma na engleskom (iako oboje govorimo francuski) puna najuctivijih formalnosti, koliko da se, ne daj boze, ne posumnja da jos uvek nesto osecamo jedno prema drugom. mada ako produzimo da se dopisujemo, za nekih 50 godina cemo mozda igrati scrabble zajedno. vec vidim sebe i njega, (naravno, tek posto smo sahranili sve poznanike koji su mogli da nam eventualno kazu koliko smo bili glupi decenijama) kako gledamo zalazak sunca svako u svojojim kolicima...
iskreno se nadam da nemas slican problem jer takvim ponasanjem covek samo odmaze sebi.
 
patite li uopste za nekim ko je bivsi i koliko mu to otvoreno ili signalima stavljate do znanja

Ја немам проблем да кажем да ми је стало до некога...али у последњем случају ништ' не вреди....:cry:
Он се свим силама труди да ми, као, стави до знања да је мртав ладан, а јако добро зна да ја знам да није тако....:?
 
i ja sam skrt u pokazivanju ljubavi..imao sam lijepa ali i manje lijepa iskustva pa da ne rizikujem! obozavam zene i dalje ali moje skromno misljenje je da su one dale kljucni doprinos odnosima muskaraca prema njima..uglavnom, propast je nastupila..rijetki su sretni ja nisam
 
Ma ja bi sve vas nestretne malo po guzi oklagijom....sta se ustezete koji djavo...? :evil: Razumem vas al ipak je vreme, da promenite pricu...

Hellen ne znam, dal kod vas ima ljubavi jos..itd...al brate odledi ga, ako ti je stalo i ako primecujes, da se cima jos...ako su to sitnice...mora, da si nesto zeznula kad je mrtav ladan...nagadjam, nemam pojma..razmisljam na glas... :wink:

U ljubavi je najgori ponos...nije se tesko zaljubiti ponovo u nekoga ko vam odgovara, ako se je odnos "oladio"...romantika nikad ne nestane...ljudi zaborave na nju...na iskrene razgovore, cutanjem se nista ne resava...bolje je i posvadjati se i svasta reci, nego cutati i udaljiti se od partnera...

Ako ima smisla i obostrane ljubavi jos uvek, spasavajte sto se spasiti moze...
 
Hellen ne znam, dal kod vas ima ljubavi jos..itd...al brate odledi ga, ako ti je stalo i ako primecujes, da se cima jos...ako su to sitnice...mora, da si nesto zeznula kad je mrtav ladan...nagadjam, nemam pojma..razmisljam na glas...

Није мртав ладан, прави се, познајем га...
У ствари и ја знам (као што и он зна) да је паметније да прекинемо и да се не враћамо назад, али *******...кад не можемо да управљамо емоцијама... Он се труди да одлгуми суровост и хладноћу да не би поново поклекао.... Можда је и боље тако за обоје...
Уф, дуга и компликована прича...
 
Hellen:
Није мртав ладан, прави се, познајем га...
У ствари и ја знам (као што и он зна) да је паметније да прекинемо и да се не враћамо назад, али *******...кад не можемо да управљамо емоцијама... Он се труди да одлгуми суровост и хладноћу да не би поново поклекао.... Можда је и боље тако за обоје...
Уф, дуга и компликована прича...

Ufffff, pa sto toliko komplikujete....a kompromis.... :confused: jao sve vi znate...treba vas...grrrrrrrrrrr.... :evil:

Rastuzi me kokice...bre.....moze covek, da se vrati unazad ako postoji obostrana ljubav, niko nikog nije varao, lagao, mazao...i ako nisu u pitanju neke strasne razlike pa ne mozete zajedno...

Ono cuveno, da je vredelo nebi puklo nije istina...bar se ja ne slazem sa tim...to samo znaci, da ga negde tupite..ali ako postoji obostrana zelja, da se prepreke savladaju...moze, da uspe...

kako je to bolje za oboje..? Ti tamo sama, on tamo sam, ti hoces, on hoce, ti neces, on nece...znate li vi sta hocete? :D :wink:

Ima i ona izreka bas kad covek odustane i preda se, stvari se promene...pa ko zna...mozda...Ipak ti najbolje znas sta je problem...

Dali vredi zbog ponosa ili nekih savladljivih sitnica izgubiti nekoga ko nam mnogo znaci? Takvi se ne nalaze svaki dan...a vreme brzo leti...

Ma good luck ti zelim u svakom slucaju i da nam budes vesela... :wink:
 
i ako nisu u pitanju neke strasne razlike pa ne mozete zajedno..

Хммм..па јесу у питању разлике, велике....разлике у схватањима везе и односа међу људима... а тешко да у овим годинама то може да се превазиђе....
Реално гледано то јесте била веза без будућности....обоје смо били свесни тога од почетка....а обоје смо желели нешто више....ма, готово је, и то је то! Ебига!
 
Hellen:
Хммм..па јесу у питању разлике, велике....разлике у схватањима везе и односа међу људима... а тешко да у овим годинама то може да се превазиђе....
Реално гледано то јесте била веза без будућности....обоје смо били свесни тога од почетка....а обоје смо желели нешто више....ма, готово је, и то је то! Ебига!


:( ;) :p

Samo pitanje...kazes, da su razlike bile velike...jesi "kriva" ti, posto si napisala, da pokazes, da ti je stalo ali ipak....a on se pravi hladan sad zbog toga...jer smatra mozda, da tebi ipak nije toliko stalo do njega..ili... :confused:
 
Kad me neko povredi ja mu to momentalno stavljam do znanja, al' tako sto mu hebem sve po spisku. Kad se izvicem :lol: i kazem sve sto imam, tetralno se povlacim u samovanje da izanaliziram situaciju i sebe, nekad se isplacem, zavisi sta je u pitanju, i vrlo brzo sam ko nova. Kad se lepo patosiram, dobar znak da sledi novo letenje. :-)
 
Midium:
i to je jace od mene, iako sam mu bivsa ja patim za njim na neki odredjeni nacin a rekla sam svima da ga ne volEm vise - ma da ga nisam ni volela ...(kratko je trajalo da bi dugo bolelo)

patite li uopste za nekim ko je bivsi i koliko mu to otvoreno ili signalima stavljate do znanja

p.s. sta reci protiv teorije da izgubljeno uvek dobija na znacaju

jaka ti patnja u pm
 

Back
Top