Partizan - AZ

Odbrana probusena, Asano promasio sve, a Sadik udavio gomilu akcija. AZ pokazao kako se lako stvaraju i efikasno realizuju sanse.

Celavi zverao, onaj klinac mu protrcao iza ledja, tacan pas u sekundi, realizacija i dovidjenja.

Realno, kao da smo izgubili, a da nije bilo Bibrasa i izgubili bi.
 
mutd.JPG


Tim Mutd-a večeras.
 
Odbrana probusena, Asano promasio sve, a Sadik udavio gomilu akcija. AZ pokazao kako se lako stvaraju i efikasno realizuju sanse.

Celavi zverao, onaj klinac mu protrcao iza ledja, tacan pas u sekundi, realizacija i dovidjenja.

Realno, kao da smo izgubili, a da nije bilo Bibrasa i izgubili bi.

Savo je loše postavio, prepustio sredinu timu koji igra napadački fudbal iako zna da mu je odbrana malo reći preblematična. Da nije tog crvenog bilo bi svašta.
Partizan igrao dok je Natko imao snage sve ostalo blagi užas.
Ali opet...ovo sve promašiti je zaista umetnost. Partizan vapi za krštenim centarforom. Sadik je iako ponekad korisna ipak jedna karikatura koja usporava igru do besmisla.
Ima i dalje šanse.
 
Nemamo 3 krštena igrača.
Bekovi u napadu totalno neupotrebljivi. Nijedan centaršut, ali nijedan.
Ostojić i Miletić spori užasno.
Mali Pavlović je jedini koji vredi.
U sredini Šćekić uglavnom odradio svoj posao, ali u napadu nula.
Zdjelar nije loš ali previše davi. Natko je tatko.
Tošić nula. Dugajlija se trudi, uspeo je da zadrži nekoliko lopti. Penal na njemu. Nemamo boljeg napadača.
Asano je sebičan ali ume da odigra. Defanziva ga ne zanima.
Lazar igra preko kurrca. Mislim da nam on nije ni trebao.

Loši smo, ali koliko para toliko i muzike.

Gigić???
 
I pored izmišljenog penala , igrača više skoro sat vremena samo bod.
Mrkelu i sve oko njega treba povešati zbog nesposobnosti kada nisu videli Natka. Mi takvog igrača tražimo dve godine. Igračina.
 
Arsenal sa igracem vise razvalio nemce 3:0
Tako se to radi komsije ... a ne da se jos i bojimo dal nece mozda da se izgubi partija

Nemoj ti toliko da podržavaš Partizan molim te.

Elem, sve u svemu, mora da se ima malo neke kreativnosti i ideje u napadu. Ne samo ovako providno da se buče i gura na silu. Nemamo napadača i to je to. Nemamo koga da da gol, tačnije.
Savo i dalje neverovatno luta i sa izmenama i sa prvom postavom. Asano ne bi odigrao celu utakmicu taman da nisu imali nijednu izmenu.
Sve u svemu, jedna baš onako tipično frustrirajuća utakmica u Evropi kada je Partizan u pitanju.
 
Kad Partizan sa igracem vise ne uspe da pobedi jebeni Alkmar, onda je steta i to su baceni bodovi, a kad Zvezda izgubi 3:0 u gostima kod Bajerna to je zato sto je igra losa i nikakva, plus sto je Bajern cist prosek nemacke lige... Toliko o objektivnosti........ Btw Zvezda je povezala vise pasova sinoc u Minhenu nego ove neznalice iz Humske veceras..
 
Btw Zvezda je povezala vise pasova sinoc u Minhenu nego ove neznalice iz Humske veceras..
Zasto imas potrebu stalno da lupas gluposti? Svako ima pristup internetu, pa sve te informacije se mogu proveriti. Idi proveri, pa ponovo navrati.
Evo Mstislav kaze najbolji igrac u nasoj ligi u zadnjih 20 godina.
Zasto onda odgovaras meni, kad ja tog vaseg Marina nisam ni spomenuo. Ali definitivno, Natko je jedan on naboljih igraca u zadnjih nekoliko godina kod nas.
Opet kazem, ne znam na koju foru je Natko dosao kod nas.
 
Poslednja izmena:

Back
Top