Quantcast

PARFEMI

Mae

Aktivan član
Poruka
1.124
hanibaI77:
slazem se,ja ne mogu da razumem zene koje godinama nose uvek isti.nisam uvek isto ni raspolozena ni obucena niti je uvek dan ili noc.al valjda ima zena koje su uvek isto obucene
Ja teško da bih mogla obući i jedan deo garderobe dva puta nedeljno, ne volim jednobojnu garderobu i retko kada složim sve isto, stvari u stanu razmeštam jednom godišnje, iste cipele nakon nekog vremena prefarbam čak i miris u stanu trpim po najviše 3 meseca...ali parfem već 10 godina nisam promenila niti imam nameru! Imam osećaj da bih mogla početi koristiti novi samo ako pre njega stavim svoj parfem! (mada, iskreno, njuh mi je toliko osetljiv da bih, eventualno, mogla podneti još dva parfema od svih koji danas postoje!).
I da, dobar je osećaj kada te neko sretne nakon par godina i kaže- Prepoznao sam te po mirisu!

Dakle, moj aBsolutni favorit- Eternity, Calvin cline (muški i ženski, mada, muških ima mnogo više koji mi se dopadaju!)

$iki

Zainteresovan član
Poruka
237
Jedini meni poznat kultni parfem je apsolutno br:5 od Chanella.
40 godina se proizvodi.

Ja koristim after-shave Aqua di Gio 8 god vec(tada je i iza$ao)
Deo spray Jean Paul Gaulltier,
Eau di toillete Pasha de Cartier,
Must de Cartier,
zatim BY-Dolce&Gabbana,
Versace Man itd.
Zavisno od raspolozenja.

A na devojci volim da osetim J'adore-Christian Dior,
Lolita Liempicka,
Ultraviolet-Pacco Rabbane,
Rush-Gucci,
ponekad Angel-Thierry Mugler,
a zimi mi je neprevazidjen Hypnotic-Christian Dior.
Volim devojke koje lepo miri$u.

Betty

Elita
Poruka
21.483
ja kad se navadim na neki, dok ga ne spičim nemam mira :P
sad sam u fazonu (još malo do kraja boce) I LIVE LOVE, by Mocshino
a pre toga sam korisitla Miracle (lancome) do iznemoglosti :)
Spacio Kritzia...teFko ga je naći, sav je ...ko friška voda, lep, za leto! U stvari, svi odišu svežinom...osim što je Love Love pomalo i koketan..onako..hehehe.... maloletno koketan, miriše na narandžu 8) Tunižansku, slatku narandžu :P

Marko_HN

Početnik
Poruka
6
E,Iki Chanel 5 je izbacen u proizvodnju iste godine koje je Titanic potonuo,tjs.1912...Znaci,proizvodi se vise od 40 godina...Logicno i Marylin Monroe ga je koristila dugi niz godina...Meni odlicno stoji,ali mi je jedan od najdrazih,mozda najdrazi,Dior Addict.Bye.

Leeman

Zainteresovan član
Poruka
421
Ja koristim Ferrari Black, Sergio Tacchini Uomo, i Sergio tacchini classic (ovaj se svidja devojkama), inache je dosta redak, ima ga samo u DM-u ponekad. Chak ga nisam video ni u velikim parfimerijama kao shto je Douglas...

loop

Poznat
Banovan
Poruka
9.130
Ma i ja sam podlozan klasicnom balkanskom mentalitetu.
Svi mi znamo sta je Versace,Armani,Gucci,Givanchy,Dior,Hugo Boss, La coste... ali cim neko pomene tako neki egzoticniji koji je u Francuskoj mozda jako popularan, ovde ni 25% ljude nije nikad culo za njega :roll:

H

hanibaI77

Gost
da,znam
ali npr ovde versace mi stoji na poslednjoj polici i niko me i ne pita za njega
a alien koji je ovde napravio boom moj brat u yugi ne moze da proda jer niko nije cuo
kod nas je zapravo bitno da l je neko cuo jer zaboga ako te pitaju mora da odogovor zvuci poznato
e je l ima narciso rodriguez u yugi?cula sam da guerlain ne postoji ni u jednoj parfimeriji?kako je to moguce?najstariji parfumeur se ne prodaje u srbiji?
a ovo su lolita zenski
http://www.sephora.fr/browse/section.jhtml?categoryId=C318&showImages=&brandId=LOLIT&x=10&y=6

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.