Parada ponosa u Beogradu 23. avgusta

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Recimo normalan sistem vrednosti. I da, mislim da LDP sistem u dobroj meri korespondira sa tim, mada nije baš poitpuno primeren. Malo su oni meki po tom pitanju. Žene u crnom su recimo mnogo zanimljivije po tom pitanju.

лдп и дс су исти антисрпски злотвори и пројеврејски фашисти.
 
Recimo normalan sistem vrednosti. I da, mislim da LDP sistem u dobroj meri korespondira sa tim, mada nije baš poitpuno primeren. Malo su oni meki po tom pitanju. Žene u crnom su recimo mnogo zanimljivije po tom pitanju.

A KO to definise "normalan" sistem vrednosti?
Ti?
Ja?
Stranke?
Zene u crnom (donjem)?

LDP i Zene u crnom u startu otpadaju zbog surovanja i otvorenog druzenja sa ubicama demokratskog premijera Zorana Djindjica (Kum i Siptar) podrske preko noci obogacenom Jagodinskom kelneru Bebi Popovicu, nejasnih izvora finansiranja, pravljenja spiskova nepozeljnih u srbiji (Biserko), proterivanju "nesrba" (V. Pesic proterivala Kusturicu)...
Dakle ostajemo ti i ja
 
израел је расистичка и фашпистичка. Америку воде јевреји и американци се понашају као варварски фашисти.


Iako je Obama crnac Ameriku vodi beli anglo-saksonski lobi. Dakle protestanti. Ovakve izjave su produkt paranoje koja nastaje usled nikakvog, ili bar nekvalitetnog, seksualnog života...
 
A KO to definise "normalan" sistem vrednosti?
Ti?
Ja?
Stranke?
Zene u crnom (donjem)?

LDP i Zene u crnom u startu otpadaju zbog surovanja i otvorenog druzenja sa ubicama demokratskog premijera Zorana Djindjica (Kum i Siptar) podrske preko noci obogacenom Jagodinskom kelneru Bebi Popovicu, nejasnih izvora finansiranja, pravljenja spiskova nepozeljnih u srbiji (Biserko), proterivanju "nesrba" (V. Pesic proterivala Kusturicu)...
Dakle ostajemo ti i ja

Iz ovoog tvog posta ja samo zaključujem da ti nemaš pojma ko su Žene u crnom.
 
A šta ti imaš protiv Jevreja?

Са турцима су пријатељи стотинама година и радили су против Србије и Русије са антисрпским зверима откад постоје.

Пример пријатељства између антисрпских и антируских варвара:
http://www.science.co.il/hi/Turkish/
 
Са турцима су пријатељи стотинама година и радили су против Србије и Русије са антисрпским зверима стотинама година.

Пример пријатељства између антисрпских и антируских варвара:
http://www.science.co.il/hi/Turkish/

Antisrpski i antirtuski varvari samo po sebi je jezička mutant konsrukcija.
 
Iz ovoog tvog posta ja samo zaključujem da ti nemaš pojma ko su Žene u crnom.

Na zalost znam.
Sa Stasom i Jelenom Milic sam na zalost u svojoj mladosti cak i palio svece ispred skupstine i ucestvovao u nekim performansima...na zalost znam ko su! Profesionalni, placeni borci za ljuCka prava koji su sve nase ideale dobrano unovcili ili se poudavali sirom sveta....npr. u Cileu!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top