Par nekih reči

Manga Hilux

Legenda
Moderator
Poruka
69.126

JAKA PORUKA BOGDANA DIKLIĆA: Ne zanima me više ko je krao, ko nas godinama laže, vratite sunce u svoj dan...​

Screenshot_20240119-122446-622.png

Glumac Bogdan Diklić poslao je snažnu poruku publici .
"Ne zanima me više ko je krao, ko nas godinama laže, ko se popeo, ko nisko pao, koga jure, koga traže, dosta mi je tužnih vesti, kako guši zlo dobrotu. Nemam vremena za nove mržnje, ima boljih stvari u životi", citirao je Diklić delove pesme Lačnog Franca "Ja vraćam sunce u svoj dan" i odlučno poručio da on diže glavu i ne dopušta da ga stvarnost gurne u apatiju.

Društvene mreže i web portali medija nas svakodnevno bombarduju sa lošim vestima. O lepim stvarima koje postoje retko se piše, retko se gleda na televiziji. Na N1 postoji jedna emisija o dobrim ljudima ( zaboravila sam tačan naziv ) i dobrim delima koje čine ti dobri, plemeniti ljudi.
Traje kratko.

Da bi se odmorili od loših vesti treba praviti pauze kada su društvene mreže u pitanju, kada je gledanje televizije u pitanju.

Umesto gledanja televizije i interneta možemo da se družimo sa porodicom, prijateljima, da čitamo, šetamo ( kad je lepo vreme ).

Ali..većina korisnika interneta pristaje na bombardovanje lošim, tužnim, ružnim vestima.

Saglasan sam sa recenim.
Uz sve lepo napisano dodacu neko moje skromno razmisljanje,,,
kao radnik u medijima vidim da je to agenda koja se gura ali ljudi imaju ozbor.
Svi mi u zivotu imamo dobra i losa iskustva.
Srecemo one koji su tu iz koristi ili iz dobre namere.
Nasa iskustva nas ne odredjuju vec nacin na koji se nosimo sa njima.
Svi smo bili prevareni i ostavljeni.
Svi smo patili i bili bolesni.
Ali svi smo doziveli i ljubav i lepe stvari.
Verujem da ce na kraju sve biti dobro i tako se ponassam.
Svi bi mogli to da probamo...nije lako ali vredi.

Back