Pansion za pse

Da li neko ima iskustva sa otvaranjem pansiona za pse? Koliko je novca otprilike potrebno?
Ne znam za pansion.Ja sam zainteresovan za ustanovu,u kojoj bi psi mogli seksualno da se izive.Moj vucjak trazi kuju,ne moze vise da kontrolise svoj seksualni naboj.Platio bi da ga odvedem u neku ustanovu za parenje. Da li neko na Krstarici zna,da li u Beogradu,postoji neko mesto za parenje pasa.
Moj Frenki - vucjak.trazi za parenje,samo rasnu zenku vucjaka i to onu,koja nije imala mnogo seksualnih iskustava,tj.da nije seksualno prezasicena/!
 
  • Haha
Reactions: DUH
Opet se nismo razumeli.Ne treba meni posao.Treba mi riba (pardon kucka) za mog vucjaka.On nece ljubav.Zeli cist seks,i nikakve obaveze nece da ima.!

Андреј, хајде окани се својих пројекција на псу. Код мужјака паса сексуални нагон изазива тек присуство женке у еструсу. Ако тога нема , нема ни тих жеља и потрба о којима ти машташ..
 
Андреј, хајде окани се својих пројекција на псу. Код мужјака паса сексуални нагон изазива тек присуство женке у еструсу. Ако тога нема , нема ни тих жеља и потрба о којима ти машташ..
Ti si potpuno u pravu,tako je kod pasa,prosecne inteligencije,slucajno,moj pas ima izrazenu licnost,pa moram da se prema njemu odnosim
u skladu sa nivoom njegove inteligencije.!
 

Back
Top