Pandorina kutija

brisi :mrgreen:
pa ce da nikne(ko neko manje popularno cvece poznato u narodu kao korov) nova sa naslovom "zasto ste mi obrisali temu" :lol:

joj, da znas da bih to najradije i uradila, ne samo sa ovom temom, a imam toliko puno svog posla i necu imati vremena za PP, ili brisanje novih "zasto ste mi obrisali temu" tema, ili kukanja na chat temama kako moderatori nemaju pojma i brisu, odnosno zakljucavaju potencijalno sjajne chat teme, itd. recimo, ona tema o rastancima, razlazima, razvodima itd. je potencijalno dobra, a pretvara se u nastavak Ispovedaonice, koja je isto tako potencijalno zabavna tema, a pretvorila se u (be)smisleni chat samo zato sto jedna ekipa chatuje na Zurci, a druga, treca, osma ne preferira bas to drustvo, pa na skoro svakoj ostaloj provlaci svoje caskanje.
Samo da smognem malo vremena, navuci cu nasjtrasniji bes forumski na svoja nejaka plecaz:cry:
 
ma po kratkom postpuku :mrgreen:
tako je bilo i prosli put,podelili se na grupe pa svako chatuje na svojoj temi,onda smo se pozakljucavale pa nekoliko meseci nije bilo chat teme,e onda kad smo otkljucale jednu onda su svi pisali na njoj ko bele lale :)
 
joj, da znas da bih to najradije i uradila, ne samo sa ovom temom, a imam toliko puno svog posla i necu imati vremena za PP, ili brisanje novih "zasto ste mi obrisali temu" tema, ili kukanja na chat temama kako moderatori nemaju pojma i brisu, odnosno zakljucavaju potencijalno sjajne chat teme, itd. recimo, ona tema o rastancima, razlazima, razvodima itd. je potencijalno dobra, a pretvara se u nastavak Ispovedaonice, koja je isto tako potencijalno zabavna tema, a pretvorila se u (be)smisleni chat samo zato sto jedna ekipa chatuje na Zurci, a druga, treca, osma ne preferira bas to drustvo, pa na skoro svakoj ostaloj provlaci svoje caskanje.
Samo da smognem malo vremena, navuci cu nasjtrasniji bes forumski na svoja nejaka plecaz:cry:


...pazi...kao "osnivach" obe...ne slazhem se...no...imash "zhezlo" u ruci...jeste da se ispovedaonica "malo opustila" ali doveshcce se u red...
...shta htedoh recci...jedna od ove dve pomenute teme je "sheret"...a druga je Apsolutely real...
 
a sad "zaozbiljno":
zena je postavila jedno bas "zenskasto" pitanje;
kako komunicirati na pdf zene bez verbalnog krvoprolica...?
meni ovo ne pari...nebitno;
tj. da li je to istina?
da li ovdje tako funkcioniraju stvari?
ako je istina...zasto je tako?
da li je npr. Alal u pravu ( sto se mene tice - JESTE)...?
 
ali pre ili kasnije sve "feministicke" bivaju pod katancem... i da primetim nije uvek ista grupa ljudi u pitanju...

nego sto modove mrzi da brisu i malo koriguju, najlakse zakljucati kad se dotera... :sanke:

ne samo feminističke teme, nego i druge "škakljivog" sadržaja, gde postoje oprečna mišljenja i potpuno suprotni stavovi. šteta je što ljudi nisu dovoljno strpljivi i kulturni da prime sa uvažavanjem tuđe mišljenje i suprotstave se svojim, nego u nedostatku argumenata ili jednostavno u samoj želji da "bocnu" nekoga, počnu da vređaju jer veoma lično doživljavaju drugačije stavove i skoro automatski počne i "hejt" prema autorima istih.
Ja nemam mnogo iskustva u moderisanju, ali pokušala sam nekoliko puta PP-ovima da upozorim ili smirim strasti, i izbrišem uvredljive postove, ali nema šanse. Uglavnom navučem nerazumevanje i gnev forumaša kojima se obratim, što mene lično ne pogađa, kao ni bockanja i prozivke koje posle uslede na raznim temama.z:girl:
 
..a ja se pitam dokle ce se toj grupi to tolerisati...
Licno povlacim se sa takvih tema,ne umem da razgovaram na taj nacin(sto moze i da mi se racuna kao minus u ovom vremenu) a inace mi je dosta nedoyebanih baba devojaka,upsesnih i sa sa svom pamecu ovoga sveta u svojim neuronima,vlasnica sveobuhvatne svetske istine i u RL pa ne moram da ih tretiram i ovde.Hvala.
Da, ovo je bas primjer korektnog posta na ovoj temi, ako smijem da primijetim...:hahaha:
 
ajde da se dogovorimo... ti pobrises uvredljive postove sa femi teme, i tamo gde je nastupio fajt, i rehabilitujes je, a mi budemo dobri nadalje:andjeo:, mis'im ja sam uvek dobra...

dogovoreno. do sutra najkasnijez:poz:


i kvinsi je odrzala obecanje...


Kako hvala?
Sad više nije zanimljivo...z:(

Šalim se, ipak je bolje biti tolerantan!
 

Back
Top