Paint-POMAGAJTE LJUDI :)

Poruka
95
Moze li neko da mi napise kako da u paintu,na page setap-u podesim pravilno papir,da slika koju nacrtam kad odstampam ispadne pravilno na papiru,da se vidi cela,a ne samo deo?I imate li ideju sta da nacrtam,a da iskoristim svih 16 ikonica?Hitno je,pomagajte :),inace sam gotovaaaaa.Hvala svima unapred na pomoci:)
 
Zaista ti se divim? Crtas u Paintu??? Znas, postoji jedan program koji se zove Corel Draw. A mozes i preko ACDSee-ovog Foto Canvasa. Ali ako se radi za skolu, verujem da oni nikada nisu culi za ove druge programe.
 
Ni ja nista ne kapiram. :shock:
Pitala si gde da podesis,a kad sam ti rekao kazes da si to znala.Onda ti nije bilo jasno sta da uneses kao dimenzija papira.Sto opet ne kapiram,jer ako ne znas tacno koje su imas lenjir pa izmeri. :twisted: Zatim ti je tab503 napisao dimenzije(210x297cm),a ti "Hvala ni za sta". :confused: :confused:
Imas Print preview,pa u Page setup-u ispravis gresku ako je ima.Ne kapiram problem.
Jel ti mozda trebalo nesto drugo???Ako jeste onda nisi dobro postavila pitanje. :lol:
 
36_1_25.gif

pazi stvarno.
Stamparska greska
210x297 mm
ili
21x29,5 cm
36_19_1.gif
 
Dr_DivX:
Ni ja nista ne kapiram. :shock:
Pitala si gde da podesis,a kad sam ti rekao kazes da si to znala.Onda ti nije bilo jasno sta da uneses kao dimenzija papira.Sto opet ne kapiram,jer ako ne znas tacno koje su imas lenjir pa izmeri. :twisted: Zatim ti je tab503 napisao dimenzije(210x297cm),a ti "Hvala ni za sta". :confused: :confused:
Imas Print preview,pa u Page setup-u ispravis gresku ako je ima.Ne kapiram problem.
Jel ti mozda trebalo nesto drugo???Ako jeste onda nisi dobro postavila pitanje. :lol:
Ma nije se to odnosilo na vas,vec na nekog drugog....Vama hvala.Imali smo vezbu u paintu,trebalo je podesiti papir....A4 format je vec bio stavljen,onda ne znam ni ja sta,valjda margine i to sve po 10,i procenti 90%.To sam htela da mi neko kaze..ali dobro,ocigledno da niko nije razumeo.Hvala u svakom slucaju,snasla sam se :)
 
OtKaCeNa_NoVoSaDjAnKa:
Ma nije se to odnosilo na vas,vec na nekog drugog....Vama hvala.Imali smo vezbu u paintu,trebalo je podesiti papir....A4 format je vec bio stavljen,onda ne znam ni ja sta,valjda margine i to sve po 10,i procenti 90%.To sam htela da mi neko kaze..ali dobro,ocigledno da niko nije razumeo.Hvala u svakom slucaju,snasla sam se :)

Ma bitno je da si to resila.Pogledao sam to za stampanje iz Paint-a i u pravu si,ali u pravu je i pokermon.Ko jos koristi Paint. :twisted:
 
Koristi Photoshop. bitan ti je pravilan izbor programa,. Ti si baz IZABRALA to ti je kao da Vas Sava Centar krecis sa cetkicom za likovno ko me razumes sta hocu da kazem a to da ucite u Paintu da radite posalji tog ko ti je rekao za taj program da se proseta jer ocigledno nema pojma
 
pazi ako imas nerava i talenta i u paintu mozes svasta da napravis.
Ja sam video kod drugarice da je nacrtala originale sundjer boba, onda jedan drug je nacrtao kucu i slicno.
Mozes ali uz puuuno nepotrebnog napora.
 
apsolutno, kao sa mnogim temama ovde sto je i normalno.
Da se odgovor ali se zato dotaknu i neke druge stvari koje posle temu odvuku u nekom drugom smeru sto i nije tako lose, bitno je da se forum odrzava u zivotu ;)
 

Back
Top