Quantcast

Painkiller

markoca

Poznat
Poruka
7.190
Navutripovanija igra koju sam igro. Znaci sotona, pentagrami, lucifer, sam pakao (najutripovanija lokacija u igri). Cista satanisticka brza andrenalinski nabijena pucacina. Vase misljenje?

NTT

Zainteresovan član
Poruka
367
Ma odushevio me demo igre, zbog njega sam i uzeo da predjem celu... Onaj grad sa zombijima... To me je navuklo... No, chuo sam da postoji i ekspanzija.. Da li si igrao, vredi li igrati uopshte?

milancho

Obećava
Poruka
90
Jel uspeo neko da predje igru bez sifri.Ja sam igrao na hard i iso sam do negde a onda sam izgubio zivce i u kozoli PK GOD,cini mi se da tako bese i rokaj.
Jaka igra nema sta,a muzika pogotovo.

Grrrrr

Početnik
Poruka
1
Krenula, svidelo mi se i onda naisla na 1poglavlje 3 nivo i ne mogu da ubilem idiota. Sad nisam ja neki strucnjak za taj tip igrica, ja sam vam vise za strategije. I tako pozovem brata u pomoc, ali ni on nije uspeo. Koja je fora? Hocu da vidim kako ide dalje. :sad: :sad: :sad:
Inace i meni se od oruzija najvise svidja Painkiller mada ni puska sa kolcevimja nije losa.
Pozdrav svima. :wink:

CobRa-SiC-

Poznat
Banovan
Poruka
7.505
Mnooogo dobra igrica jer je baš živa i moraš non-stop da budeš uključen u nju.
Ono,
da ne misliš o nečemu šestom dok igraš.
A tek što su pogodili muziku.
Ccc...
Mnooogo dobro...

vins

Primećen član
Poruka
577
e,nikako da pitam...u ekspanziji, otprilike na pola...ima jedan deo gde treba da se preskoce tri provalije, ispred prve je vatra, nju nekako i preskocim, ali drugu nikako...ima li neka fora za to...stoji mi igra na hardu dosta dugo, nikako da je zavrsim....