padobranski viseboj

ustvari nisu ih razbili vec ih, oh bruke, navatali u prevari?! panduri sve probrani momci iz zandarmerije i ptj-a uhvaceni su kako su pokusali jednu deonicu da predju vozilom... njihov odgovor na pitanje zasto su to uopste pokusavali odgovorili su da su hteli da pobede vojsku?! :)))


ShadowAssassin@ ne rece st je bilo sa trecom ekipom iz 63.pad. bat.?
 
ustvari nisu ih razbili vec ih, oh bruke, navatali u prevari?! panduri sve probrani momci iz zandarmerije i ptj-a uhvaceni su kako su pokusali jednu deonicu da predju vozilom... njihov odgovor na pitanje zasto su to uopste pokusavali odgovorili su da su hteli da pobede vojsku?! :)))


ShadowAssassin@ ne rece st je bilo sa trecom ekipom iz 63.pad. bat.?

Ne zezaj???? Zar i PTJ? E, onda nemam reci stvarno...
 
Znas sta Senko, ja sam sada procitala na nekim vestima da je prva ekipa zauzela drugo mesto. E svasta! Svako danas izvestava. Sada su ispravili gresku.
Zato i pitam za Zandare, jer znam da si to napisao za proslu godinu. Ali njima je izgleda manir da varaju.
 
Evo ovog SAJ-ovca. Nisu. Silom prilika su bili deo Zandarmerije. Ajde reci kakve veze imaju sa Zandarmerijom sada? Mozda ti bolje znas.
Drzare koliko se secam, (a odlicno se secam) da sam ti vec rekla da sam ja bila u kasarnama. I to od svoje 12. godine pa nadalje...
Isla bih danas obavezno, ali sam na poslu celog dana.
 

Back
Top