Padobranci sveta ujedinite se !

Na 10.međunarodnom kupu Goran Ostojić u Jagodini održanom 19-20.07.08. učestvovalo je 14 ekipa iz Srbije,Makedonije i B i H u skokovima na cilj sa 1000 m

Ekipni plasman:

1.Nebeske vidre 1 - Niš 131 cm
2.Naša Krila 1-Paraćin 140 cm
3.Fenix -Beograd 202 cm

Pojedinačni plasman(od ukupno 56 takmičara iz 6 skokova na cilj):

1.Svetlana Simić - Naša Krila Paraćin 1 7 cm (1.16 cm po skoku)
2.Miroljub Janićijević - Nebeske vidre 1 10 cm (1.66 cm po skoku)
3.Momčilo Pavlović - Nebeski dijamant 1 18 cm ( 3 cm po skoku)


Pojedinačni plasman u juniorskoj konkurenciji(od ukupno 4 takmičara):

1.Saša Dragojević - Makedonija 64 cm
2.Nikola Cvetković - Naša Krila 2 80 cm
3.Miloš Urošević - Naša Krila 2 95 cm

1978. godine Goran Ostojić i ja smo istog dana napravili svoje prve skokove u grupi
instruktora padobranstva Ljubiše Naumovića u Paraćinu.

Gorane,ma gde bio,moj plasman na ovom 10. jubilarnom kupu je posvećen tebi.


Simić Svetlana
 
Cestitam najboljima u Jagodini a posebno Cici jer je ostvarila odlican rezultat. Takodje cestitam malom Sasi iz Podgorice na prvom mjestu u juniorskoj konkurenciji.Vidi se da ce od njega biti nesto.
Vidim da se Zlaja sjetio svojih skokova u Paracinu.Nadam se da ce u skorije vrijeme biti oslobodjen poslovnih obaveza pa nastaviti tamo gdje je stao.Zlajo osam godina je puno . Nemoj cekati nego dodji i uzivaj.Sto vise pratis ove stranice to ti vise mozak kuva.
 
U subotu devetog avgusta obavljace se lekarski pregledi u Paraćinu od 8.30 h.Padobranske aktivnosti 7, 8, 9 i 10 avgusta uključujuci obuku, trenažno skakanje i tandeme. Visine 1000-3000m.
kontakt telefoni 035 546 098 063 75 75 250 063 8 25 35 90
instruktori Naumović Ljubisa Simić Svetlana Cvetković Dejan Obradović Dragan
blue sky
 
bez konja

samo krstasti shrafcigeri su dozvoljeni

other_smileyMatrixFight.gif


moze i kod Cvetka
 
Pozdrav ljudi,

mozda nekome bude zanimljivo - na prodaju je domen www.padobranci.com, domen koji je godinama bio domen Padobranskog Skolskog Centra u Banja Luci, bio je veoma dobro posjecen, generisao veliku bazu korisnika, steta samo sto je istekao i sto PSC Banja Luka vise nije zainteresovan za njega. Uspio sam da ga dobijem od cyber squattera, i vjerovatno bi generisao mnogo vise saobracaja da se radi o boljem sajtu i boljem sadrzaju.

Cijena? Sitnica. Takav domen za pisljivih 300 evra, bukvalno samo da pokrije troskove nabavke - nista vise. Dao bih ga i dzaba ali ja sam siromah.

Loobenica
paranoid@mail.gr

Clear skies.
 

Back
Top