P R E K I N I T E S A B E S O M ! ! !

Zar ne rece ova cura "prekinite sa besom"??
Zar ne shvatate da svako voli nesto razlicito.
Ja prva obozavam Emperor i sram bilo onoga ko pljuje po njemu.Therion ne volim,ali necu da ih pljujem,jer stvarno nisam kompetentna za to.A i nista mi nisu uradili,ako cemo iskreno.Ne mislim da je Heavy najbolji,za mene je to Black,ali sve je to ljudi sloboda misljenja.Pa zamislite kako bi bilo da svi slusamo istu muziku.Uzas!!
Nervira me sto na teme o metalu odgovaraju anti-metalci i pljuju nas.Pa tu temu smo mi metalci napravili da bi pricali kako je metal zakon,a ne suprutno.
 
Gwydion:
Ako se ja dobro secam prvih album aTherion oni su bili vise death nego black. Shvati vec jednom da kad muskarci pricaju zene cute. Sta je sa ovom omladinom majko moja?!

joGooOOD:
Gwydion:
Sto kao? I zar ne rekoh da ne slusam Therion ali da ih cenim?!?

joGooOOD:
Nemoj molim te Oath...imam dovoljno muzickog obrazovanja da bih se osecala nekvalifikovanom 8)
joj bre gwydion,ko bre neki dedA si :P

***Slusash therion?a to kao nije power/metal... :lol:
znaci metal je za kretencine poput tebe i mene? :lol: :lol: :lol: 8)

Zato sto si rekao da je metal za seljobere sem NU METALA,sad si se smislio za therion.Therion je odlican power bend iako,si znao da su im 1. albumi vishe bili black?pa sad ti vidi...uopste te niko ne skapirava,1. tvrdish za fenserice,onda za hip hopdere kao "cool i cenim" ,pa samo nu metal je "inn" a sad kao ipak cenish power metal...daj covece sj*ebao si stvar :lol:
 
Gwydion:
Ako se ja dobro secam prvih album aTherion oni su bili vise death nego black. Shvati vec jednom da kad muskarci pricaju zene cute. Sta je sa ovom omladinom majko moja?!

joGooOOD:
Gwydion:
Sto kao? I zar ne rekoh da ne slusam Therion ali da ih cenim?!?

joGooOOD:
Nemoj molim te Oath...imam dovoljno muzickog obrazovanja da bih se osecala nekvalifikovanom 8)
joj bre gwydion,ko bre neki dedA si :P

***Slusash therion?a to kao nije power/metal... :lol:
znaci metal je za kretencine poput tebe i mene? :lol: :lol: :lol: 8)

Zato sto si rekao da je metal za seljobere sem NU METALA,sad si se smislio za therion.Therion je odlican power bend iako,si znao da su im 1. albumi vishe bili black?pa sad ti vidi...uopste te niko ne skapirava,1. tvrdish za fenserice,onda za hip hopdere kao "cool i cenim" ,pa samo nu metal je "inn" a sad kao ipak cenish power metal...daj covece sj*ebao si stvar :lol:


MOOOOOLIM??????????????????????????????????????????????????????????????????
ISUVIŠE SAM ŠOKIRANA DA BIH USPELA DA CITIRAM SAMO ONO ŠTO JE BOLDOVANO!!!!!!!!
NE MOGU DA VERUJEM!
OVO JE NAJPRIMITIVNIJA DISKRIMINACIJA!!!
ZAŠTO ONDA MUŠKARCI NE BI ZAČEPILI KAD ŽENE PRIČAJU?

I prestanite već jednom besomučno da s e r e t e o metalu, kao da je nekoga briga ko šta svira i ko je u kom bendu bio i u kojoj državi i sa kojim qrcem!
Rekla je devojka da umuknete, i to baš na ovoj temi gde to i treba da uradite, vi se prepirete, a onda dođe pametnjaković i kaže 'kad ćete već jednom shvatiti da kad muškarci pričaju žene ćute?'. Ma nemoj, jaka ti filozofija...seljoberu.

P.S. Imam 7 godina muzičkog obrazovanja :twisted: [/b]
 
*Lenja_Pita*:
Gwydion:
Ako se ja dobro secam prvih album aTherion oni su bili vise death nego black. Shvati vec jednom da kad muskarci pricaju zene cute. Sta je sa ovom omladinom majko moja?!

joGooOOD:
Gwydion:
Sto kao? I zar ne rekoh da ne slusam Therion ali da ih cenim?!?

joGooOOD:
Nemoj molim te Oath...imam dovoljno muzickog obrazovanja da bih se osecala nekvalifikovanom 8)
joj bre gwydion,ko bre neki dedA si :P

***Slusash therion?a to kao nije power/metal... :lol:
znaci metal je za kretencine poput tebe i mene? :lol: :lol: :lol: 8)

Zato sto si rekao da je metal za seljobere sem NU METALA,sad si se smislio za therion.Therion je odlican power bend iako,si znao da su im 1. albumi vishe bili black?pa sad ti vidi...uopste te niko ne skapirava,1. tvrdish za fenserice,onda za hip hopdere kao "cool i cenim" ,pa samo nu metal je "inn" a sad kao ipak cenish power metal...daj covece sj*ebao si stvar :lol:


MOOOOOLIM??????????????????????????????????????????????????????????????????
ISUVIŠE SAM ŠOKIRANA DA BIH USPELA DA CITIRAM SAMO ONO ŠTO JE BOLDOVANO!!!!!!!!
NE MOGU DA VERUJEM!
OVO JE NAJPRIMITIVNIJA DISKRIMINACIJA!!!

ZAŠTO ONDA MUŠKARCI NE BI ZAČEPILI KAD ŽENE PRIČAJU?

I prestanite već jednom besomučno da s e r e t e o metalu, kao da je nekoga briga ko šta svira i ko je u kom bendu bio i u kojoj državi i sa kojim qrcem!
Rekla je devojka da umuknete, i to baš na ovoj temi gde to i treba da uradite, vi se prepirete, a onda dođe pametnjaković i kaže 'kad ćete već jednom shvatiti da kad muškarci pričaju žene ćute?'. Ma nemoj, jaka ti filozofija...seljoberu.

P.S. Imam 7 godina muzičkog obrazovanja :twisted: [/b]


joooj zanimljivo :roll: 8) hmm da vidim,da lenja pito prekinuli smo pre 2.5 meseci?ddd!
2) :lol: "obrazovanje" ? 8) pa i ja imam,lol,7 godina mucikog opbrazovanja... :lol:
 
lg-cat-bagpipes.jpg
 
Moon Child:
*november rain*:
Flame:
ne necu se nervirati
i ne necu citati vasa *!
samo cu reci
HAHAHAHAHAHAHAHA
pooooooooooooookrijteeeee seeeeeeeee usimaaaaaaaaaaaaaaaa
seljoberi





punk!
jaoj carice... :lol:
tek sad sam ovo prochitala... (((:
m' legenda... (:
hah...pokrijte se ushima... (((((:
nije li.... ;)
e imas icq broj?ili ajde na chat ja sam na #punk
:****
jeste... :lol: :lol: imash broj u profilu..(: (jest da smo se vecj pronashle hehe)

baj d vej, ljudi ova tema je mnoooogo stara.. :pPpp
 

Back
Top