Ово су тековине ДЕМОКРАТИЈЕ : ФИЗИЧКИ напади!!!


Tadićevi simpatizeri su obrazovani i svi imaju doktorate:

233785_stefan2_f.jpg
 
Мислим да овде није потребан коментар....


или ево, само делић истине: Када некога ухвати паника, онда прибегава СИЛИ!!!


.


Ова пожаревачка Животиња већ је позната по скандалима и испадима. ТО ЈЕСТЕ СЛИКА ЖУТЕ БАНДЕ!
 
Како прошло без икаквих последица,.а
што је оном Дачићевом органу пала шапка на бетон док је смиривао мирног "демоктрату" мирним методама,
пендрек чак није ни користио, а могао је:lol:


.

I morao!
 
Шта мислите да ли се иза ове "маске" крије храбар човек или мали "миш"


sutanovac.jpg
(ау, он мЛого волЕ да се слика)​



Замислите који ОБРАЗ-ЂОН треба да има неко ОВАКАВ, па да изјави: Ви сте експозитура директних страних интереса који не виде Србију као модерно развијену земљу у ЕУ!“,

Он, то, Шутановац изјављује да је неко други "експозитура директних страних интереса...",
Шта ли је онда тек он:zcepanje:


.
 
U Srbiji je mnogo ljudi golo i boso,
Neće pustiti Borisa da završi poso.
Danas deca kada otvaraju čokoladu,
Strahuju da im je žuti ne ukradu.
Ko što pokradoše naše pravo glasa,
Pritisnuše medije da narod ne talasa.
Al se plaše jer znaju da Srbija sva gori,
Diktaturu sa grbače da obori.
Spremio je Boris batinu da bije,
Svakog onog ko za njega nije.
Al’ je narodu prevršila dara - meru
Video je da po njima žuti seru.
Pa će u nedelju na glasanju da ga stresu
Sa grbače zbace i na smetlište odnesu.:whistling:
 
a, pa nisu samo fizicki napadi tekovina demokracije...

evo, recimo, toma u nedelju sprema fizicku odbranu...

Одбрана и напад су два сасвим различита појма и немо` сада да спомињеш одбрану, када напади и физички и психички, још увек трају, онако баш ДЕМОКРАТСКИ богато и несебично:D

.
 
Одбрана и напад су два сасвим различита појма и немо` сада да спомињеш одбрану, када напади и физички и психички, још увек трају, онако баш ДЕМОКРАТСКИ богато и несебично:D

.

meni do nedelje bilo lako. mogao sam svu svoju negativnu energiju da usmerim na zuti olos koji unistava ovu drzavu i raju, a da ove ( sto su kao bili ) manje zlo zanemarim.

nisam ja kriv sto su ovi iz " manjeg zla " poceli da mi vredjaju inteligenciju i tretiraju me kao debila.

e, to ne moze. ne dam.
 
ДС силом решава проблеме

Демократска странка само силом, а неретко и батинама решава проблеме које би морале да решавају институције, поручују напредњаци и додају да ће власт Бориса Тадића победити "оловком и папиром".

Српска напредна странка тврди да Демократска странка "само силом, претњама, новцем, а неретко и батинама решава проблеме које би морале да решавају институције у Србији".

"Тај манир Бориса Тадића постоји још од 2000. године, кад су линчовали политичке противнике на улицама Београда, а данас је настављен крађом гласова, јавним и медијским линчом политичких противника", тврди СНС у саопштењу.

Напредњаци поручују да неће одговарати на, како сматрају, претње ДС-а, већ да ће власт Бориса Тадића победити "оловком и папиром".
http://www.rts.rs/page/stories/ci/story/1948/Избори+2012/1103076/СНС:+ДС+силом+решава+проблеме.html

Тачно тако: Тај манир Бориса Тадића постоји још од 2000. године, кад су линчовали политичке противнике на улицама Београда,



Па уводили КРИЗНЕ штабове и неретко се појављивали и са оружјем (упадали у банке, царину.....)


.
 

Back
Top