Quantcast

ovo mise desilo dva puta danas

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

deksia

Početnik
Poruka
2
Danas mi je se desilo ovo dva puta u roku od 5 sati.Odjednom dok sam bio na netu samo je pocelo nesto da pisti,krci zablokirao mi je mis ekran se zacrneo i izbacio plav ekran i nesto je pisalo na engleskom, nisam stigao da vidim sta je zato sto sam pritisnuo dugme restart na kompjuteru i sve je bilo ok.Pre jedno sat vremena isto mi se desilo kao i prvi put, imam dual core komp i u biosu je namesteno da se oglasava alarm na 60stepeni kada dostigne temperaturu procesor.Da li se nije ovo desilo zbog alarma procesora i temperature.Da naglasim kompjuter je nov, kupljen 7.02.2010. pre 13dana, i ovo mi se desilo samo danas.Da li mi mozete kazati zbog cega se ovo desava, ne mislim samo meni nego uopsteno zasto se to mo]ze dogoditi.U programu blue screen kaze da je Machine Exeption Check uzrocnik tome, ubacio bi fajl ali ne znam kako.Sta da radim.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.