Ovo je tema za sve one koji imaju para

topmodelsica:
Poziv i dalje vazi, ako neko ima suvise para i zelju da mi pomogne neka mi uplati na ziro racun neke pare.Ja jednostavno nisam ugrozena ali ja hocu vise nego sto hocete vi, i necu se nikad zadovoljiti sa ovim sto imam.
Seljaci, ako imate udelite mi nesto.Spala sam na to da prosim. :D Hej, rodbino familijo, nemam ni dinara, s tatine strane sa mamine, to sam ja Vesna, trazim pare, pomognite mi komsije, ozbiljno, najozbiljnije, ko hoce nek likuje, nek se smeje neko ako zeli, drugi nek se podsmevaju iza ledja, ali ako neko slucajno zeli nek prilozi nesto. :D Nije mi do sad niko nista prilozio, hej, je l cujete!!!!!!! :D
Ha ha ha ha ha ha. zar ovo nije smesno, hajde recite? Trazim pare, je lt o ludo, drogiram li se ja to ili nemam ni dinara stvarno? Sta mislite? Ha ha ha ha ha ha, kako li je ziveti sa praznim mozgom?
Kako je to moguće ?!? :shock: Pa, ja sam uplatio 120 evra na taj račun, zar ih nisi dobila ?!? :shock:
 
topmodelsica:
Poziv i dalje vazi, ako neko ima suvise para i zelju da mi pomogne neka mi uplati na ziro racun neke pare.Ja jednostavno nisam ugrozena ali ja hocu vise nego sto hocete vi, i necu se nikad zadovoljiti sa ovim sto imam.
Seljaci, ako imate udelite mi nesto.Spala sam na to da prosim. :D Hej, rodbino familijo, nemam ni dinara, s tatine strane sa mamine, to sam ja Vesna, trazim pare, pomognite mi komsije, ozbiljno, najozbiljnije, ko hoce nek likuje, nek se smeje neko ako zeli, drugi nek se podsmevaju iza ledja, ali ako neko slucajno zeli nek prilozi nesto. :D Nije mi do sad niko nista prilozio, hej, je l cujete!!!!!!! :D
Ha ha ha ha ha ha. zar ovo nije smesno, hajde recite? Trazim pare, je lt o ludo, drogiram li se ja to ili nemam ni dinara stvarno? Sta mislite? Ha ha ha ha ha ha, kako li je ziveti sa praznim mozgom?
ti bi to najbolje znala da nam kazes :neutral:
 
krvolok:
I, koliko se, do sada, prikupilo ?!? :-)

Dovoljno.Sad mi treba stan.Mogu tu sigurno da uticu i ovi koji imaju para koji se bave izgradnjom nekretnina i zavrsnim gradjevninskim radovima, da gradjevinci kontaktiraju sa onima kojima su zadnje gradili ili renovirali stanove a znaju da su to stanovi za izdavanje.Ili da mi izdaju svoj stan viska koji niko ne koristi ili da pitaju prijatelje da li imaju visak stan koji niko ne koristi za izdavanje,mozda ima jos neki nacin.
 
Nije fer! Ja sam zavrsila fax (radeci i uceci) pa sada u Srbiji, naravno, nema posla. Ne samo da nema u struci, nego te niko nece vise primiti ni van struke kad vidi da imas VSS.
Udah se ove godine iz ljubavi, a ne zbog kesha, pa eto tako i vucaramo se privatno, zivimo u garsonjeri vec 6 godina..... Mi sad hocemo decu, al nemamo ni dinara za takvu pricu.
Da postavim i ja broj racuna, pa da u ime povecanja nataliteta u Srbiji prikupimo dobrovoljni prilog?
:D
 
ja želim da pomognem topmodelsici. jel ima neki aktuelan žiroračun ili neka kasica prasica ostavljena negde, da prođem i ubacim prilog? za uzvrat tražim samo jedan mali potpis...

Mefistofel

Zakasnila si. topmodelsici vise nije potrebna pomoc. Ali, ako bas zelis da mi das prilog, aktuelan je racun 160 - 3700100028622 - 33 kod Intesa banke. Ja sam bez blama. Sto da ne? Mada, ne verujem da nece uplatiti, to je kao neki tvoj fazon, ovaj post, smesno valjda to treba da bude, ili mozda ponizavajuce za mene, ili mozda blam za mene???? Bas mene briga. Racun imas, pa ti, ili smisljaj dalje fazone, ili uplati. A za uzvrat potpis mali, isto tako, ako je fazon neka je, a ako ga zelis dodji po njega kod mene.
 

Back
Top