OVNOVI:)

Fixa, tvoj horoskop moze da mi posluzi kao uteha :D Mozda si ti vise neptunovski nastrojen nego ja (ono XII polje ti je cudo), mada ni meni nema pomoci :roll: Cek' da nadjem neki avatar sa MUSKOM sirenom!
 
luda_na_2:
ja sam ovan-strelac :)
ma najbolji smo !!!

28.gif
 
Moje iskustvo sa ovnovima je poprilicno lose...
Poznato je da su ribe "prilagodljive", ali sa jednim momkom u znaku ovna definitivno nisam mogla da izadjem na kraj...
Prava trauma!
 
sibirska:
Ma, ovnovi su sjajni. Jedini znak koji nema ni trunku licemernosti. Obožavam ih.

jos se ja cudim, kako bre ti kao bik, tako lepo o ovnovima, kad ono medjutim:

podznak lav, mesec, venera, mars u ovnu, descedent u vodoliji....pa nije cudo onda;
 
Ne mogu da verujem koliko malo znate o ovom znaku horoskopa. A da li ste se nekada zapitali zasto je ovan prvi znak ?

Povrsnost u svemu je citav svet dovela ovde gde jesmo.
 
Nesudjena tasta mi je bila (jeste-ziva je i dalje)ovan i kolko god da sam je postovao zbog vesele naravi,iskrenosti,sposobnosti,tolko smo se kacili zbog njene tvrdoglavosti...
 
Nisam to ni rekao,izvini ako je zvucalo generalizovano...ali sa ovim ovnom(ovcom) sam imao najvise posla u zivotu te je i ostavila najjaci utisak.
 
frozen1982.:
Odvratni smo!Kad citas neku knjigu o znaku ovan...to je strasno!Ko da opisuju nekog pecinca,
kromanjonca.Suvise stereotipno.Ja imam samo jednu karkternu crtu ovnova za koju znam,a to je da se "istresam" na bliskim ljudima kada sam nervozan.Jedna od mojih najvecih mana.Ali ljutnja brzo prodje kod Ovna...i posle se cudis sto su svi i dalje namrgodjeni a ti vec zaboravio razlog svadje.
Motivacija je veoma vazna kod nas-ukoliko nas nesto ili neko ne zanima-dovidjenja i obrnuto.
Toliko od ovog Ovna...

I ja sam ovan...Isto pomislim i ja kad procitam karakteristike ovna..kao bica bez svesti u vecini horoskopa.
Zasto onda, po tom principu, ne bismo mogli da izbegnemo i odgovornost, kao neuracunjivi
Tipicno ovnovski je da brzo reaguju ako osete da neko hoce da ih ukroti, ako ih laze ili na ravnodusnost. Obicno reaguju kao da nece vise nikada pozeleti videti tu osobu. Posle, kao sto je rekao frozen, ljutnja brzo prodje, bude im krivo i spremni su na razgovor i dogovor.
 
Shizi:
I ja sam ovan...Isto pomislim i ja kad procitam karakteristike ovna..kao bica bez svesti u vecini horoskopa.
Zasto onda, po tom principu, ne bismo mogli da izbegnemo i odgovornost, kao neuracunjivi
Tipicno ovnovski je da brzo reaguju ako osete da neko hoce da ih ukroti, ako ih laze ili na ravnodusnost. Obicno reaguju kao da nece vise nikada pozeleti videti tu osobu. Posle, kao sto je rekao frozen, ljutnja brzo prodje, bude im krivo i spremni su na razgovor i dogovor.

Ja sam takođe ovca... podznak škorpija. :mrgreen: bodem glavom i repom!
...sunce, mesec, merkur i venera u ovnu...
Svaki znak je dobar koliko i loš... sve ovisi o nama samima!
 

Back
Top