OVAN -VODOLIJA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Cecaa

Početnik
Poruka
38
Pozdrav astolozi! Imam jedno pitanjce za vas!Kao sto vidite u naslovu u znaku sam ovan a u podznaku vodolija. O ovnovima sve znam! Medjutim zanima me kombinacija sa podznakom u vodoliji?Kakve smo mi to osobe? Sa kim se slazemo u ljubavi i prijateljstvu itd...?.... Pa pisite..... UNAPRED ZAHVALNA! :)
 
"Zagonetna" je najbolja rec kojom bismo opisali osobu kojoj je podznak u Vodoliji.Neodlucnost i emotivna hladnoca ovog suncevog znaka je ustvari jos izrazenija u podznaku - izlazecem znaku, zato sto je u pitanju nezavisna priroda i slobodan duh. Ljubazna i prijateljski raspolozena , osoba sa izlazecom Vodolijom mora da nauci da prihvati druge onakvima kakvi jesu, a ne da podize barijere izmedju sebe i drugih.Veoma zeljni (pohlepni?:), da akumuliraju licno znanje, oni bez obzira na to namerno prave velike teskoce drugim ljudima da im se previse priblize (podizu zidove, barijere).
Veze su uvek veliki problem kad je u pitanju osoba sa ovim polozajem podznaka,jer su oni uvek rastrgnuti izmedju velike potrebe da zadrze svoju nezavisnost i slobodu, a u isto vreme ceznu za ljubavlju.
Cesto jako cudni i veoma tvrdoglavi, ovi ljudi mogu da budu najgori neprijatelji samima sebi, ali su ipak istinski humanitarci, cesto zabrinutiji za ceo svet nego za svoje najblize."

jao meni ovo poslednje ne zvuci bas humanitarno...zaista :)))))
 
vodolija nije humanitarac....jer razmisljanje o svetu u globalu o bilo kojoj temi da se radi, ne znaci zabrinutost a ni humanitarne namere...
vodolije razmisljaju i pricaju jer zele da uvecaju sopstveno razumevanje o svetu oko sebe...ali ne verujem da su humanitarci, bar ne iz ovoga sto ja znam...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top