OVAN-SKORPIJA

  • Začetnik teme LJUBAVNICI
  • Datum pokretanja
Imao sam skorpiju!Sex!?EKSPLOZIJA!Ali cim izadjemo iz kreveta odmah na 'krv i noz'!Ljubomorna je uzasno, ili sam ja naisao na takvu.Ipak mislim da to nije dobra kombinacija,ali pokusaj,ko' zna...
 
Bila sam u dosta dugoj vezi sa ovnom, sta da kazem.

Nemastovit, potentan - moze da te prati, ali nema inicijativu, sve je na tebi, sve ocekuje da ga navedes ili da mu kazes, a onda to radi svaki put jer misli da tako treba. Dosadi.
 
Moja devojka je Skorpija! (ja sam Ovan) To je divna osoba i slazemo se u svemu! Mnogo mi je lepo s njom! Predivna devojka! Ja u horoskop ne verujem mnogo, ali kazu da je to interesantna kombinacija! Meni je to idealna kombinacija! Sex? Uvek imam osecaj....da drzi nekog skrivenog keca u rukavu i da ce da povuce tu kartu kad se najmanje nadam! :wink:
 
atomska bomba pa ko prezivi...
ja nisam :shock:
mislim da je bolje da je devojka skorpija....
musko-skorpijske igre idu preko granica (moje) izdrzljivosti i sve je to malo prebolesno za moj ukus.
a da ne pricam da retko koja zena ovan ima crtu mazohizma koje muske skorpije toliko prima.
e sad, imamo tu i ovnovsku potrebu za slobodom i svezim vazduhom (o da!!) a sa mojom muskom skorpijom sam imala osecaj (1,5 god, ljudi!!)da bi me rado do kraja zivota drzao u nekoj mracnoj pecini, malcice mucio (da nam ne bude dosadno), drzao povez preko ociju (da ne prodje slucajno neki zgodan slepi mis)i na sve to jo ubedjivao u svoju vecnu ljubav.
da li vam je jasno????
hm?
neee, hvala!

ok, zavisi i od podznaka....
 
Moje iskustvo je da je ta kombinacija bomba(sto se tice sexa!Ali sto se tice zivota pripremi se na borbu interesa,uvek ces morati da se ubedujes sa njime!Ali to je lako ako si zena skorpija pobedujemo uvek!(barem ja) Puno srece!
 

Back
Top