Овако би Србија данас гласала- ДС 40, 8 %, СНС 21,8 %...

JZa jedan stohasticki sistem kao sto je politika ovo zasluzuje posebnu teoremu , koju mozemo da unovcimo i napravimo brend od toga

Zaboravila sam da pitam - kako definišeš stohastički sistem i zbog čega si tu reč ovde stavio? Misliš li da sintagma ima veze sa rečenicom u celosti ako neko pokuša da je tumači i šta je po tebi tačno stohastičnost?
 
Vidim osim analiza baviš se i pogađanjem tuđih profesija. Nažalost omanuo si ovaj put i to poprilično. Genijalnu analizu (rezultata glasanja a ne moje profesije) možda može da uradi svako ali sklonija sam da verujem nekome ko se time profesionalno bavi nego nekome ko pamet iznosi na forumu umesto da već naplati svoje usluge kada su toliko genijalne.
Zar ti ništa ne govori ona masa na skupu Ćao Radovane? Da li si možda bio prisutan da vidiš koliko ih se skupilo? Ja vidiš jesam pošto me je zanimalo i uveravam te da je broj tih hardcore nacionalista nimalo impresivan. Šta je sa onim antirežimskim protestima na Trgu? Koliko ih to puno ima svaki dan?
Uostalom, ako SRS ima preko 30 posto zbog čega oni sami kažu da su oko 15? I oni su manipulisani od strane žutih zlotvora ili šta? Slušaš li ti uopšte nekada funkcionere te stranke?

Bio sam prisutan na trgu kada je milicija izvršila akt nasilja nad mirnim protestom građana...
sliku provokatora koji je prekinuo Tomin govor sam stavio ovde na Krstu ali su je skinuli...
bio sam prisutan i kada je 500.000 ljudi došlo da oda počast prvom demokratski izabranom Predsedniku Srbije Slobodanu Miloševiću...svuda sam ja prisutan,a evo i tebi dajem mogućnost da budeš gost kod mene u mojoj autorskoj emisiji,ako ti nije ispod časti što je lokalni medij,bili su raznorazni ministri itd..,pa da se uverim u tvoju elokventnost i genijalnost...javi mi se na pp...pa izvoli...
 
Mislim da je jedino pubertetlijski i nezrelo što se ovde nazire tvoj avatar i komentar pored korisničkog imena (a bogami i lokacija).

Bojan Kristo je apoteoza klijentelisticko-nepotistickog drustva , koje bez obzira na politicku pripadnost niko ne osporava . Posto sam iz ekonomske struke i solidno poznajem tu oblast avatar je samo nacin da se kroz saljiv nacin izrazi kritika trenutnih politickih kretanja .

A privid da su svi isti verovatno stičeš jer ne poznaješ osobe za koje glasaš i nisi se potrudio da pročitaš ničiji plan i program rada već se u diskusiju upuštaš površno pripremljen.

Otrcan i zastareo argument u nedostatku ispravnih . Procitao sam ja ekonomsko-socijalne programe mnogih stranaka . Politicki program je samo formalna kukuruza koju niko i ne cita , jer ljudi u Srbiji ne glasaju kriticki i mozgom , nego subjektivno i na osnovu prve impresije . Uostalom ako bas hoces reference , neka bude Goati , Orlovic , Antonic. Da ne budem kerce bez pedigrea .

To niko ne može da ti zameri ali građanska dužnost svakoga je da glasa. Kao što kukamo i tražimo penziono, zdravstveno, socijalno itd. tako bi pored prava mogli da se setimo i svojih obaveza.

LOL :-)))))
Najveci biser od svih . Glasanje nije gradjanska duznost nego pravo . Nigde ni u jednom ustavnom , zakonskom aktu , odredbi u modernim demokratijama to tako ne pise . To je postojalo i postoji u komunistickim i totalitarnim sistemima . Po cemu se moze zakljuciti da nisi izrasla iz komunistickog sinjela .

Da li ćeš ti na listić da napišeš tvoju babu, Milku Canić ili Krišta koji ti se tako dopada - to je tvoj problem - ali da bi te država ispoštovala kao njenog građanina prvo je red da ti nju ispoštuješ kao instituciju.

Drzava nije institucija . Institucije cine drzavu . Glavne institucije drzave su sudska , zakonodavna i izvrsna vlast , politcki posmatrano . Preduslov njihovog postojanja je nezavisnot u radu i odlucivanju , sto kod nas nije slucaj , tako da nemamo institucije niti institucionalnu drzavu . Svodjenje svih institucija pod drzavni kisobran svojstveno je totalitarnim drustvima . Tako da opet i ovo tvoje razmisljanje ne pije vodu u modernim vremenima i demokratijama .

Nema ljutis , ipak si ti samo jedno politicki ostrasceno devojcure u cvetu adolescencije .
 
Bio sam prisutan na trgu kada je milicija izvršila akt nasilja nad mirnim protestom građana...
sliku provokatora koji je prekinuo Tomin govor sam stavio ovde na Krstu ali su je skinuli...
bio sam prisutan i kada je 500.000 ljudi došlo da oda počast prvom demokratski izabranom Predsedniku Srbije Slobodanu Miloševiću...svuda sam ja prisutan,a evo i tebi dajem mogućnost da budeš gost kod mene u mojoj autorskoj emisiji,ako ti nije ispod časti što je lokalni medij,bili su raznorazni ministri itd..,pa da se uverim u tvoju elokventnost i genijalnost...javi mi se na pp...pa izvoli...

Mirnim protestom? Hoćeš da kažeš da je razbijanje žardinjera i rušenje onih keramičkih figurica bio miran protest? Da li je bilo provokatora ili su to simpatizeri SRS-a ne znam pošto za razliku od nekih nisam vidovita ali policija je videla nerede i na njih uredno reagovala kao što joj je i posao. Da budemo objektivni - verujem da je bilo provokatora ubačenih sa strane ali i pristalice SRS-a su itekako divljale. Da Toma, Nataša i drugari nisu pobegli kad je pao suzavac nego da su ostali da ih bodre bilo bi još većih nereda.
Da se razumemo - ne opravdavam iživljavanje bez razloga i mislim da oni koji su na smrt prebili čoveka treba krivično da odgovaraju kao i svi oni koji su se zaneli i udarali nedužne (makar to bio i Aleksandar Vučić) ali ne možeš da pričaš da je policija iz čista mira uletela u miran protest. Neki građani su pravili nerede a propust je Nikolića i Srpske radikalne stranke što svoj miting nisu dovoljno obezbedili kako od provokatora sa strane tako i od svojih divljaka.

Uostalom, zbog čega ti meni skrećeš sa teme? Nismo pričali ni o Slobodanu Miloševiću na Gazimestanu ni o akcijama Ivičine policije već o broju ljudi na mitingu podrške Radovanu Karadžiću koji ni malo nije bio impresivan. Da li možeš da uporediš podršku koju su pre imali radikali sa podrškom koju im sada građani javno iskazuju? Ako su mediji pod blokadom čitaj forume, sajtove raznih časopisa, Fejsbuk grupe itd. Pre su ih mnogo više podržavali nego sada. Pa osnivačka konvencija SNS-a nije okupila toliko ljudi kao stari mitinzi radikala a navodno su im odveli 2/3 članova. Šta će biti kada na mitingu ne bude ni Tome ni Šešelja već se budu obraćale Jovanovićka i Pop Lazićka? Da li zaista misliš da njihova retorika može da okupi mase?

Apsolutno mi nije ispod časti gostovanje bilo gde i ako mi moji sa televizije dozvole da se pojavim na drugoj stanici rado ću to prihvatiti o čemu ćeš biti obavešten na pp.
 
Zaboravila sam da pitam - kako definišeš stohastički sistem i zbog čega si tu reč ovde stavio? Misliš li da sintagma ima veze sa rečenicom u celosti ako neko pokuša da je tumači i šta je po tebi tačno stohastičnost?

Stohasticnost je statisticki pojam . Oznacava pojavu koja ima nepredvidivo dejstvo sa vise ishoda i cije delovanje samim tim nije moguce predvideti . Pojave u drustvenim naukama i konkretno u drustvu imaju takav karakter zbog velikog faktora koji deluju . Samim tim i ne postoji formula sa kojom mozes uvek sa uspehom predvideti rezlutat . Tako ni u politici ne postoji zagarantovana i ispravna formula . Sto stav da postoji ispravan glas jos vise cini apsurdnim .
 
Bojan Kristo je apoteoza klijentelisticko-nepotistickog drustva , koje bez obzira na politicku pripadnost niko ne osporava . Posto sam iz ekonomske struke i solidno poznajem tu oblast avatar je samo nacin da se kroz saljiv nacin izrazi kritika trenutnih politickih kretanja .

Malo si se ti previše napalio na tu tvoju ekonomsku struku i studiranje (koje uzgred budi rečeno privodim kraju sigurno daleko uspešnije i brže od tebe a usput imam i svoj posao i svoje sopstvene prihode) a malo nemaš dovoljno znanja za tako nešto. Ove izraze si pokupio na predavanju kod Dragana Đuričina ili si pročitao u nečemu tipa Principi ekonomije od Branka Medojevića? :zima2: z:D

To enciklopedijsko pro*seravanje i davanje definicija je na nivou osnovne škole. Ako već ne možeš da mi nešto sam napišeš i uključiš mozak nema potrebe da mi daješ definicije države, položila sam trgovinsko pravo sa desetkom a tu sve izuzetno lepo piše (knjiga iz 2008, autor Lj. Dabić) - i šta je država i kako je organizovana, sa sve izvodima iz ustava gde je to napisano. Ako baš želiš da se spustim na tvoj nivo citiranja između ostalog piše i "država je institucija koja na neki način izrasta iz građanskog društva i koordinira sve njegove aspekte." U prevodu na srpski jezik država je suma institucija i kao takva institucija sama po sebi a valjda to mogu da napišem i zaključim svojim mozgom bez da neko pokušava da me nauči onome što već znam i citira neke navode ne bi li me neuspešno napravio glupom. z;)

To da su naši sudovi zavisni u radu i odlučivanju je tvoja pretpostavka koju možeš da braniš kojim god želiš argumentima ali pravno to nije potvrđeno i dok se ne potvrdi problema formalno nema.

A ako sam ja za tebe "devojče" mogu samo da se zapitam koliko godina imaš i koliko to studiraš. z;) Raznorazne analitičare, planove i programe nastavi da čitaš, jednom ćeš naučiti da vodiš diskusiju i bez da besomučno citiraš to što si negde pročitao i naučio. z:poz:
 
Poslednja izmena:
Stohasticnost je statisticki pojam . Oznacava pojavu koja ima nepredvidivo dejstvo sa vise ishoda i cije delovanje samim tim nije moguce predvideti . Pojave u drustvenim naukama i konkretno u drustvu imaju takav karakter zbog velikog faktora koji deluju . Samim tim i ne postoji formula sa kojom mozes uvek sa uspehom predvideti rezlutat . Tako ni u politici ne postoji zagarantovana i ispravna formula . Sto stav da postoji ispravan glas jos vise cini apsurdnim .

Opet on meni daje definiciju. Čoveče, znam šta je stohastično - suprotno od determinističkog. Budi svestan da dobar deo foruma ne zna o čemu ti to pametuješ a ja sam indirektno pokušala da ti skrenem pažnju da nema potrebe da kucaš takve reči ne bi li ispao inteligentniji.

Politika možda jeste stohastička (da te citiram) ali nikako je ne možeš nazvati stohastičkim sistemom. Čitaj šta pišeš z:)
 
Enchanted...verovatno ličiš na Natašu...ko kaže da su radikali divljali??? ako si na medijima znaš kako se radi...pocepa se novčanica od 20evra i angažuju se narkomani...kada obave posao dođu ili po drogu ili po drugi deo novčanice....tako je urađeno i na mitingu protiv proglašenja Kosova..i na mitingu Karadžiću....
stvar vaspitanja je to a ne časti...jer moje mišljenje o "velikim medijima" se razlikuje i isto je kao većine mojih kolega širom Srbije,a to je..da moraš da budeš lezbače ili peško da bi radio na nekoj od nacionalnih televizija...
ako sve nije bila nameštaljka postavlja se pitanje:kako baš b92 i studio b da budu na početku makedonske ulice i kako da nisu gutali suzavac???
Taj provaokator čiju sam ja sliku stavio ovde:kako je on mogao da vidi sa bine šta se dešava dole u makedonskoj, kada je to apsolutno nemoguće jer su reflektori okrenuti ka bini i ne dozvoljavaju preglednost, ili minimalnu vidljivost,ka masi,narodu???
Sve je bila nameštaljka za narod...
Velja je odmah pobegao a Toma je sa Acom otišao ka makedonskoj,a i ja sam i nagutao sam se suzavca kao nikad u životu...a posedujem i kompletan snimak...
 
Enchanted...verovatno ličiš na Natašu...ko kaže da su radikali divljali??? ako si na medijima znaš kako se radi...pocepa se novčanica od 20evra i angažuju se narkomani...kada obave posao dođu ili po drogu ili po drugi deo novčanice....tako je urađeno i na mitingu protiv proglašenja Kosova..i na mitingu Karadžiću....
stvar vaspitanja je to a ne časti...jer moje mišljenje o "velikim medijima" se razlikuje i isto je kao većine mojih kolega širom Srbije,a to je..da moraš da budeš lezbače ili peško da bi radio na nekoj od nacionalnih televizija...
ako sve nije bila nameštaljka postavlja se pitanje:kako baš b92 i studio b da budu na početku makedonske ulice i kako da nisu gutali suzavac???
Taj provaokator čiju sam ja sliku stavio ovde:kako je on mogao da vidi sa bine šta se dešava dole u makedonskoj, kada je to apsolutno nemoguće jer su reflektori okrenuti ka bini i ne dozvoljavaju preglednost, ili minimalnu vidljivost,ka masi,narodu???
Sve je bila nameštaljka za narod...
Velja je odmah pobegao a Toma je sa Acom otišao ka makedonskoj,a i ja sam i nagutao sam se suzavca kao nikad u životu...a posedujem i kompletan snimak...

Nemoj ti mene pogrešno da shvatiš - ne branim ja B92. Pitam se i ja već skoro šest godina otkud baš oni da snime ubistvo Đinđića pa niko da se nađe da mi odgovori. z:hm: Za Studio B mogu da ti kažem da puno puta idu gde im B92 javi da će nešto biti jer je to neka kolegijalnost i svi se znaju ali daleko od toga da se na Studiju B nešto bitno muti, to ti ja garantujem z;).
Za narkomane znam da rade za pare a bukvalno se i sami guraju i dolaze u televiziju da bi izjavili "sve što treba" za 1000 dinara a nekad i manje i da su protesti za njih odlična tezga. Ali isto tako znam i ljude iz Srpske radikalne stranke koji su pravili nerede to veče a mnogi su se i hvalili po netu šta su sve slomili i gde (posebno posle mitinga o Kosovu). To ide po principu da provokatori krenu prvi a mladi majmuni (ne pričam o glasačima radikala nego o svim naloženim klincima na svim protestima kako devedesetih tako i sada) pomisle da su to neki njihovi vršnjaci pa se odmah poture da ispadnu i oni face i nešto polome i ukradu. A posle je svejedno ko je prvi počeo i čiji su lomili - policija naravno reaguje i bije koga stigne a strada državna imovina. I tu nije kriv ni SRS ni niko već su krivi mladi što nasedaju na takve dokaze patriotizma. Da ti provokatori krenu da divljaju a niko ne odreaguje i ne pridruži se oni bi dobili batine i gotova priča.

Inače - ja ne rekoh da radim na nacionalnoj televiziji već samo na televiziji koja se finansira iz državnog budžeta. Koliko tamo ima pedera i lezbejki nisam proveravala ali mislim da je svako uopštavanje bezveze i ispadne kao neko lečenje kompleksa za koje sigurno nema potrebe. Na Natašu na moju veliku radost ne ličim ni najmanje a pored toga što je ovde stalno prozivam mogu ti reći da je to jedina osoba u SRS za koju sam sigurna da nije tamo da bi nadzidala potkrovlje na svojoj zgradi, zidala pa prodavala na ime oca, kupovala avione i kamione itd. Stekla sam utisak da ona ima totalno poštene namere i to cenim (mada ima dijametralno suprotne stavove od onih koje ja gajim a i džabe joj namere kad nema nikakvo znanje).
 
Vidim osim analiza baviš se i pogađanjem tuđih profesija. Nažalost omanuo si ovaj put i to poprilično. Genijalnu analizu (rezultata glasanja a ne moje profesije) možda može da uradi svako ali sklonija sam da verujem nekome ko se time profesionalno bavi nego nekome ko pamet iznosi na forumu umesto da već naplati svoje usluge kada su toliko genijalne.
Zar ti ništa ne govori ona masa na skupu Ćao Radovane? Da li si možda bio prisutan da vidiš koliko ih se skupilo? Ja vidiš jesam pošto me je zanimalo i uveravam te da je broj tih hardcore nacionalista nimalo impresivan. Šta je sa onim antirežimskim protestima na Trgu? Koliko ih to puno ima svaki dan?
Uostalom, ako SRS ima preko 30 posto zbog čega oni sami kažu da su oko 15? I oni su manipulisani od strane žutih zlotvora ili šta? Slušaš li ti uopšte nekada funkcionere te stranke?

Koliko ih je bilo na mitingu kosovo je srbija........milion.......
 
Koliko ih je bilo na mitingu kosovo je srbija........milion.......

Bilo je jako puno ljudi. Ne znam koliko ali stvarno jako puno i to podržavam. Išla sam i ja (mada mi se nisu dopali govornici) jer je razlog sasvim validan i opravdan. Na takav miting bih otišla i sutra da se opet organizuje (i bilo koji drugi dan) jer masa okupljena na mitingu protiv nezavisnosti Kosova šalje veoma jasnu sliku u svet a to se svuda prenosilo. Ono posle sa lomljenjem i paljenjem nam nije trebalo ali sam miting kao inicijativu pozdravljam i čak mislim da ne bi bilo loše da su još koji put organizovali tako nešto ali sa boljim obezbeđenjem od huligana.

Cifru sam spomenula samo kod mitinga Ćao Radovane i to sa namerom da ukažem da nisu svi koji su za Kosovo u sastavu Srbije i za Karadžića i SRS što se da videti jer ih je na tom protestu letos bilo mnogo manje. Na ovom zimus je bilo jako puno ljudi iz demokratskih stranaka kao i stranački neopredeljenih.
 
Bilo je jako puno ljudi. Ne znam koliko ali stvarno jako puno i to podržavam. Išla sam i ja (mada mi se nisu dopali govornici) jer je razlog sasvim validan i opravdan. Na takav miting bih otišla i sutra da se opet organizuje (i bilo koji drugi dan) jer masa okupljena na mitingu protiv nezavisnosti Kosova šalje veoma jasnu sliku u svet a to se svuda prenosilo. Ono posle sa lomljenjem i paljenjem nam nije trebalo ali sam miting kao inicijativu pozdravljam i čak mislim da ne bi bilo loše da su još koji put organizovali tako nešto ali sa boljim obezbeđenjem od huligana.

Cifru sam spomenula samo kod mitinga Ćao Radovane i to sa namerom da ukažem da nisu svi koji su za Kosovo u sastavu Srbije i za Karadžića i SRS što se da videti jer ih je na tom protestu letos bilo mnogo manje. Na ovom zimus je bilo jako puno ljudi iz demokratskih stranaka kao i stranački neopredeljenih.

Na onom letos je vrlo malo bilo ljudi iz demokratskih stanaka,pogotovu znajuci njihovu politicku zavidljivost.

A miting za radovana bio je po redu 2 sto znaci osipanje demonstranata,opste poznata stvar.
Kao sto su se u PG na dan proglasenja nelegalne nezavisnosti kosova okupilo preko 50.000 ljudi a za priznanje svega 5.000

2-karadzic je samo jedna struja nacionalista itd itd.

To ti je kao kada napravis 3 rata u toku 5 godina,na cetvrti se niko nece odazvati.
 
Pa to i ja kažem. Karadžić je jedna struja nacionalista a sad kad su se nacionalisti rasuli teško da mogu da imaju veću podršku nego što su imali letos dok su još bili zajedno. Ne menja se to preko noći.
Kukali su ljudi i na Slobu pa je Koštunici trebalo 10 godina da preuzme vlast a sad ispade da će radikali preko noći da se nametnu i to nakon raspada stranke na dva dela. Ne ide to baš tako. Kukaće mnogi i dalje ali neke velike promene u procentima u poređenju sa viđenim na izborima u maju ne verujem da će uskoro biti. SM može da promaši maksimum za 2-3 % (kao što mislim da su povećali LDP-u a smanjili SPS-u), za 20% nikako.
 
Koji SM?hohoho
Ako se sheki vrne ne gine nam nacionalisticka vlada.........cenim iste noci.

SM Strategic kao Strategic Marketing z:D
Ako se on vrati to je zato što se već dogovorio da se neće puno petljati u politiku, jedino tako i može da se vrati ako realno razmisliš i prisetiš se kako su drugi tamo prošli i kako taj sud funkcioniše.
 
On se nece petljati u nesto?ma daaaaj:mrgreen:.......taj bi pre umro nego se ne petljao u tako nesto.
A mozda je i ovaj raspad deo tog dila.
U svakom slucaju ako se normalno vrati bez dilova,cenim da je presidente za max. par dana.
Milom ili silom........pa sta ti je.......imao je 40% ovde,ljudi izgubili veru u srpstvo.....ode sloba.........i to u hagu.....odose mnogi(svi) a on se jedini vratio........i ostao.
Pa barem 40% glasaca iz nacionalnog bloka bi ga u najmanju ruku dozivljavalo kao mesiju.
 
On se nece petljati u nesto?ma daaaaj:mrgreen:.......taj bi pre umro nego se ne petljao u tako nesto.
A mozda je i ovaj raspad deo tog dila.
U svakom slucaju ako se normalno vrati bez dilova,cenim da je presidente za max. par dana.
Milom ili silom........pa sta ti je.......imao je 40% ovde,ljudi izgubili veru u srpstvo.....ode sloba.........i to u hagu.....odose mnogi(svi) a on se jedini vratio........i ostao.
Pa barem 40% glasaca iz nacionalnog bloka bi ga u najmanju ruku dozivljavalo kao mesiju.

Pitanje je da li bi on hteo da bude Mesija ili bi zaključio da je bolje da se posveti deci koju tako dugo nije video. Verujem da ako se izvuče odande neće nešto preterano ludeti za politikom a taj raspad SRS svakako je deo dila da on ode iz Haga.
Kad je imao 40%? Ja se sećam da su Sloba i Koštunica 2000 podelili skoro sve glasove na predsedničkim a on je imao neku mizeriju? Onaj rejting što su posle imali im je navukao Grobar a njegovi iz principa neće glasati za Šešelja. Ako ga podrže Koštuničini (što isto neće svi jer je deo njih bio za slanje u Hag i Voja je tada bio na vlasti kad je ovaj otišao), SRS i SPS opet nema dovoljno za bilo kakvu vlast - pa i da se svi oni probude.
Ali kažem - ne verujem ni da će on to hteti. Javno se neće povući sigurno ali moguće da će pustiti budale poput Todorovića da skroz zeznu stvar.
 
ПОСЛЕДЊЕ ИСТРАЖИВАЊЕ „СТРАТЕШКОГ МАРКЕТИНГА“ ОТКРИВА:Страх од кризе

Незапосленост као проблем доживљава више људи него што је број незапослених, због тога што кад је у породици један незапослен, читава породица пати

1. ДС 40,8
2. СНС 21,8
3. СРС 11,7
4. ДСС-НС 8,7
5. ЛДП 7,8
6. СПС 4,8


:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Баш ми се допадају разно разна истраживања
и прогнозе попут ових,
"шта је баби мило то јој се и снило"!

Шта би, било,....кад би било...?

Кад се распишу избори и кад се десе,
десиће се они резултати који нису ни приближни овима.
Нико од ових поменутих неће имати толико,
а неки неће ни ући у парламент.


Живи били, па видели,
ЧЕКАМ расписивање избора, па ће да причамо онда о
оним разним изненађењима!
Народу је ових, скоро свих,...... до .......гуше!!!
 
I ja bih izbore ali samo ako to znači da se DS odvoji od G17 pa makar i pukli samostalno u šta sam uverena da se neće desiti. Ne znam zašto ljudi zaziru od izbora. Bolje izbori nego Vlada koja ne funkcioniše a po mom mišljenju Dinkićevi resori ne rade ništa osim što kradu i DS bi trebalo da im kako zna i ume oduzme to zdravstvo i pre svega finansije. Bolje trošak za izbore nego da nas pljačkaju Jelašić i Dinkić. A i onog Tomice mi je više dosta.

Hoću izbore, pa da posle prozivam neke što su se precenili kao i na proleće (doduše ne na forumu ali uživo sam baš bila u elementu) :D
 
Ђука опет има влажне снове... Е мој Ђука када ћеш научити да то што сањаш, је сан, а ово овде јава...

СПС имаћемо много више, ДСС можда чак и толико, а онај проценат СаНаСа је прецењен,
Чини ми се да ће СПС и ДС у коалицији изаћи и добити власт... Ова прича око СПС као вагача Владе, јако им је подигла рејтинг, и људи ће гласати за СПС без обзира шта ВЛада учинила...
 
Mogući ovakvi procenti i istinitost istraživanja ali samo trenutno.Dosta zavisi rejting stranaka kao i izbori od neopredeljenog stanovništva koje daje podršku političarima glasnogovornicima i koji znaju da ih obrlate a ovi u njima vide vođu jer nemaju svoj stav.Uvek negde oko 10-20% tumara i daje podršku različitim strankama.
Sutra može procenat podrške da izgleda DS 32%,SNS 25% a neki procenat štrpne i DSS.
Trenutno Tadić i Nikolić imaju najbolji rejting kao političari pojedinačno i daleko su ispred ostalih.
 
Iz iste kuhinje je potekao i nemir na prostu protiv republike kosovo i protiv hapšenja Karadžića...
bio sam prisutan i kada je snimatelj b92 polomio nogu,kada su ga pojurili oni klinci,koji su išli sa strane,a ne u koloni koja je mirno protestvovala..
a to da je b92 snimio onaj navodni atentat kod vlade....čista nameštaljka...kao i hapšenje Karadžića,jer je Rašo pravo sa Floride,odveden u Hag....
 

Back
Top