Ovaj forum bi trebalo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ima mnogo onih koji nisu "voce i povrce " ,udvojene licnosti,shkolski primeri za neke lekcije iz neuopsihijatrije, no ne mogu iz razlicitih razloga da se registruju,pa mislim da zbog njih ne bi trebalo da registracija bude obavezna!!A mi prepoznajemo dobro kvalitet voca i povrca,pa necemo da konzumiramo ono koje nije po nasem ukusu!!Tako ce voce samo sa sobom da prica,diskutuje,kritikuje,a studenti medicine ce imati perfektan primer za lekciju SCH!!!
 
vila_raviojla:
Dajte ljudi upomoc.....ova umobolna upropasti sve teme ovde.
Alo bre ADMINISTRATOR jel cita ovo neko :?: :?: :?: :idea:

Dajte da napravimo neki spisak,peticiju sta li ,da mogu da postuju samo registrovani clanovi.
:? :? :?
Ja sam pisala nekakvo pismo na koje nisam dobila odgovor. Dajte ljudi pisite i vi, pa ce valjda u jednom momentu da upali.
 
Tara Ana:
Ima mnogo onih koji nisu "voce i povrce " ,udvojene licnosti,shkolski primeri za neke lekcije iz neuopsihijatrije, no ne mogu iz razlicitih razloga da se registruju,pa mislim da zbog njih ne bi trebalo da registracija bude obavezna!!A mi prepoznajemo dobro kvalitet voca i povrca,pa necemo da konzumiramo ono koje nije po nasem ukusu!!Tako ce voce samo sa sobom da prica,diskutuje,kritikuje,a studenti medicine ce imati perfektan primer za lekciju SCH!!!


Ako imas problem oko registracije, kazi, pa i to da probamo da resimo. 8)
Na zalost, ne vidim drugi nacin za resavanje ovog problema sa ovim devojkama , vockama, povrckama, advokatima itd.

Sta li ce jos da joj padne na pamet? :roll: :roll:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top