Otrovom menjaju klimu

Ево колеге форумаши, нисам одолео а да не снимим Кемтрејлс изнад Земуна јуче 05. фебруара, око 07:10. :eek: Видећете на кратком снимку да се трагови виде од једног краја хоризонта до другог, као и да није у питању велика висина. Подсећам вас да су јуче почеле невероватно високе температуре за овај део године, као и да је ујутро био ведар дан, што се види и на снимку, да би се после неколико сати навукла нека облачност. Мож' бити ал'не мора да значи, слажем се, просудите сами који то авион оставља траг иза себе у дужини неколико стотина километара :think:

 
Cak i sa slike se jasno vidi da je rec o avionskim tragovima, a ne ni o kakvoj kondenzovanoj vodi (kao sto tvrdi nase ministarstvo)......ovo je sasvim verna slika jer to sam potpuno isto zapazila pre mesec dana jednog divnog ranog jutra kad nije uobicajeno da lete mlaznjaci (bar iznad podrucja u kome zivim).

U bokte, pa to ko

images
 
I meni je sve ovo donekle sumljivo. Zima umesto da stigne u decembru sad nam stize u februaru i taj mesec bude hladan. Ja kao dete pamtim 3 snezna meseca. Sad toga vise nema.
Sve se mnogo brzo promenilo a klima se nekad menjala mnogo mnogo sporije.
 

Back
Top