ОТРОВ У ХРАНИ? ШТА РАДИ МИНИСТАРСТВО ПОЉОПРИВРЕДЕ???

sunchaya

Buduća legenda
Poruka
38.665
Власт највише воли кад се пишу песмице по форумима и интернет петиције, док они раде нешто конкретно и нема ко да им се супротстави.
Tužno ali istinito...

Active petitions in over 75 countries
Congratulations. You have successfully signed the petition:

Stop the Traditional Herbal Medicinal Products Directive

You are signer #50422 [?]

ruzicamni

Poznat
Poruka
7.121
Hmm :think:
Danas sam posle ne pamtim koliko vremena, kupila i pojela jednu kesicu grisina sa kikirikijem...
Ne znam zašto, ali mi se čini da su poprilično darežljivi sa količinom kikirikija unutra.
Da li je to slučajno?
Kupite, proverite.
"Pardon"
Slova sa sastojcima su jako sitna.Ne mogu da pročitam. :(

"pardon" je bez pardona baci to.

Mrkalj

Buduća legenda
Poruka
30.022
Ma kakvi! Pa njima je zadatak da nas uniste!

Neki od osuđenika na smrt bivaju pomilovani ako potpišu saglasnost da se na njima vrše eksperimenti. To je, dakle, ta naša alternativa.

Ja ne jedem soju, ali uskoro cemo saznati da jos nesto ispravno ne jedemo, i to ko zna koliko stvari. Tako da - niko nije zasticen od otrovne hrane u potpunosti.

Razmisli još jednom. Soju sadrži tzv. praška šunka (katkad preko 70% mase), parizeri, viršle, šunkarice, mortadele, mesni doručci i neke druge kratko-, polu- i dugotrajne mesne prerađevine.

Poslednja izmena:

paperinos

Domaćin
Poruka
4.821
Zato je i postavljen za ministra.Zuta banda ce nas nacisto potrovati zatrece nam seme, sta vise cekamo i zasto ih trpimo>Ustani srpski narode i pomlati ih sve do jednog.Ovo vise nije stvar izbora, ovo je stvar opstanka ili mi ili sacica njih.Pa nismo valjda toliko glupi i bez mozga da dozvolimo da nas uniste retardirani likovi koji zarad profita nemaju ni trunku savesti.

Poruka
5.205
Congratulations. You have successfully signed the petition:
Stop the Traditional Herbal Medicinal Products Directive
You are signer #52087 [?]

http://www.gopetition.com/petition/39757/sign.html#se
Nemam običaj da potpisujem peticija putem interneta niti na ulici zbog moguće manipulacije što se dešava ili se dešavalo, ali ovaj put sam potpisao.

Гост форума

Aktivan član
Poruka
1.516
Zato je i postavljen za ministra.Zuta banda ce nas nacisto potrovati zatrece nam seme, sta vise cekamo i zasto ih trpimo>Ustani srpski narode i pomlati ih sve do jednog.Ovo vise nije stvar izbora, ovo je stvar opstanka ili mi ili sacica njih.Pa nismo valjda toliko glupi i bez mozga da dozvolimo da nas uniste retardirani likovi koji zarad profita nemaju ni trunku savesti.
Слажем се, треба се побунити.
Већина народа не жели оно што ради тренутна власт.
Моје је мишљење да би народ изашао на улице када би их неко позвао да изађе на улице али таквог вође још нема. Вођа који би се борио за Србију.

До сада су нас позивали на улице углавном страни плаћеници и издајници (Вук Драшковиђ, покојни Ђинђић и остали) зарад остваривања несрпских интереса и зато нам је тако како нам је.