otpozadni drpiguz

e sad su se moje sise uvredile :thumbdown:....nema sisistickih komentara. :otkacio:...nema gooze da se vole vise od sika.....;)

pa ti si savremena zena i valjda znas da....sledi eksplicitasn opis ujedinjenog rada ruku i usta sklonite malu decu od monitora....

dakle....odk sa obe ruke pridrzamam goozu devojke i masiram joj da mi kipi kroz prste ljubim joj grudi tj. sise naizmenicno i grickam nadrkanne bradavice i ljubim po vratu i ......aaaaaaaaaa otkinuo sam moram pod hitno da se "zguzvam" sa nekom devojkom :mrgreen:
 
pa ti si savremena zena i valjda znas da....sledi eksplicitasn opis ujedinjenog rada ruku i usta sklonite malu decu od monitora....

dakle....odk sa obe ruke pridrzamam goozu devojke i masiram joj da mi kipi kroz prste ljubim joj grudi tj. sise naizmenicno i grickam nadrkanne bradavice i ljubim po vratu i ......aaaaaaaaaa otkinuo sam moram pod hitno da se "zguzvam" sa nekom devojkom :mrgreen:

:worth: e devojke znate sta vas ceka sa krompirkom......:D.....mogu da dam ovom mom da procita????
 
sta da cita DA TE DOHVATI i da te prodju te "neebice" sa svih strana....da udari i juzno i sa severa i da posle samo curis i legnes da spavas a nemas pojma sta te je snaslo dok ti on donosi kafu u krevet :mrgreen:

lako reci a tesko izvesti.....:whistling:

@tema: sto volem kad se sexamo u misionaru, pa podvuce ruke ispod mene i uhvati me za guzove....i onda kad me nabije na sebe, sve zvezde vidim.....:hahaha:
 

Back
Top