Quantcast

Otključavanje ?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kojeimedadam

Buduća legenda
Poruka
27.251
Tehnicki je izvodljivo, ali sve zavisi, to moras da se dogovoris sa moderatorima koji su zaduzeni za pdf na kome se nalazi zakljucana tema.
OK....PROBAĆU

Ali čisto sumnjam da će pristati....isti moderator koji je dotičnu ( moju ) temu...ZAKLJUČAO....isti je posle obrisao drugu ( moju ) temu ( sa preko 150 postova )...koju je naveo kao razlog za ZAKLJUČAVANJE...

ZAMRŠENO....:confused:

Ne znam ....a da li bi mogla da se ...OBRIŠE ( sadrži samo dva posta....moju TEMU ...i njen odgovor pred KATANAC )....pa da normalno OTVORIM DRUGU...a da me OVA ZAKLJUČANA ...NE KOČI U PRETRAŽIVAČU SLIČNIH TEMA.....??

gibica

Veoma poznat
Poruka
14.879
Sve moze ako se dogovoris sa moderatorom, ako mu lepo objasnis zbog cega hoces da se neka tema otkljuca, izmeni ili obrise. Ako su tvoji zahtevi opravdani siguran sam da ce ti svaki moderator izaci u susret.:)

хероина

Buduća legenda
Poruka
41.524
@kojeimedadam

Nema potrebe da ovde objašnjavaš o kojoj se temi radi, kao što gibica reče- obrati se moderatoru koji ti je temu zaključao i objasni zbog čega smatraš da bi temu trebalo ponovo otvoriti. Ukoliko smatraš da moderator nije postupio ispravno, uputi žalbu bilo kom supermoderatoru putem privatne poruke.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.