OSVETA MALOG KINEZA...heheheh...

SANDRINAbg:
Auuuuuu, sta se izrodi iz jedne bezazlene, zez ideje, koja se provlaci u momentima kada prevazidjemo emocije prema nekome i udarimo u salu i komiku, ccccc :roll: :lol: :lol: :lol:

Za @Liblet, koja se ne znam iz kog razloga okomila na moju personu...'alo, ako ja kazem " Nemam pojma zasto, al' tako se kaze u Bg-u..", a pri tom ne mislim nista...bas nista lose, a ti izvlacis glupave sovinisticko-snobovske razloge...onda ti gledas na stvari naopako...al' to je vec tvoj problem :roll:

Niti mi je namera, niti naglasavam odakle sam, a za to i nemam potrebe...to se vidi, hahahah...ako nekom smeta, bujrum...ovde sam svoj na svome...nisam otisla u komsiluk, gde bi bilo i jeste normalno da me vredjaju zbog grada i drzave u kojoj zivim :roll: :twisted:

Ukoliko vam se diskutuje na ovoj temi, izvolite...nema potrebe da se vredjamo...za to postoji pp... :roll:

Ma, ne znam ni ja zašto sam te napala. Nervozna sam nešto pa lupam tako i ne razmišljam o posledicama. :-?
Nemam ništa ni protiv Beograđana ni protiv bilo kojih drugih stanovnika nekog naše zemlje...nego eto..pogrešno sam protumačila nešto u trenutku.. :roll:
nisam nesigurna, što reče mario, niti sam naivna, ali umem da lupim bespovratno. Zato bar znam da priznam svoju grešku. :wink:
Ako ti nešto znači, sorry na skretanju sa teme... :roll:
 
Liblet:
Ma, ne znam ni ja zašto sam te napala. Nervozna sam nešto pa lupam tako i ne razmišljam o posledicama. :-?
Nemam ništa ni protiv Beograđana ni protiv bilo kojih drugih stanovnika nekog naše zemlje...nego eto..pogrešno sam protumačila nešto u trenutku.. :roll:
nisam nesigurna, što reče mario, niti sam naivna, ali umem da lupim bespovratno. Zato bar znam da priznam svoju grešku. :wink:
Ako ti nešto znači, sorry na skretanju sa teme... :roll:

Ma oket...i meni se desava da bezze popizdim na nesto u momentu...kosava, sta ces :wink: :lol:

p.s. A i tema mi je do moga...ionako sam mislila da ce je odma' zakljucati, pa reko' 'ajde da se malo zabavimo :wink: :lol:

Vidim ovde svi miroljubivi...niko se ne bi svetio bivsem/bivsoj..? :roll:

Kad malo bolje razmislim, ne bih ni ja..".osveta " ga sama stigne...kad - tad! :wink: :lol:
 
Da se vratimo na temu da ne kazem na temi
U jednoj knjizi je do detalja oisivana osveta prevarene supruge po sistemu tada vec bivsem muzu namesti prijateljicu koja ga kao resi da namaze aromatičnim uljima pre sexa, a onda ga ustvari super lepkom ulepi, pritisne mu Marinka za krevet, ostavi mu valjda aceton da moze da se odlepi, (ali to nije na dohvat ruke, nego neko mora da mu doda), a njegovu verenicu obavesti da je u spavacoj sobi ceka veliko iznenadjenje..
Mozda malo previse ? Ili ipak nije?
 
Znam i ja jednu istinitu. Odveli pijani drugari svog pajtosa (oženjenog i takođe pijanog) na plavi most da se malo zabave. Čovek navuče kondom i sruči se na zemlju od pijanstva. Drugari ga strpaše u kola i odvedoše kući. Dok ga je usnulog žena skidala, primeti kondom - navučen... A, sada najslađe, skide mu i stavi mu u dupe, he, he i leže pored njega da spava. Kada se probudio, žena kao spava, ode na tuširanje i sablaznu se. Pošto se od pijanstva ničega ne seća, šta da radi, šta je radio ili ŠTA SU MU RADILI!!!
Svaka čast ženici, nema šta2
 
E ovo je ziva istina sad sam se setila
kada se pre par godina sa terena sa Kosova vratio kolega mog prijatelja ima sta da vidii -zena mu se onodi u najvece sa nekim tipom . Posto zeni udari par vaspitno popravnih (izbijena samo dva zuba, moglo je i gore jer je pripadnik specijalnih snaga..) dotičnog tipa kome nije dao da u medjuvremenu kodne zaveže za radijator i onda ga žršće naguzi. (Postoje svedoci , jer je on kolege neke poyvao da kod njega prvo svrate na piće). Pokušavali oni da ga zaustave ali nista...
Inace jos je sa tom ženom, samo ona sve česšće nezgodno padda niz stepenice.
.
 
donamileva:
E ovo je ziva istina sad sam se setila
kada se pre par godina sa terena sa Kosova vratio kolega mog prijatelja ima sta da vidii -zena mu se onodi u najvece sa nekim tipom . Posto zeni udari par vaspitno popravnih (izbijena samo dva zuba, moglo je i gore jer je pripadnik specijalnih snaga..) dotičnog tipa kome nije dao da u medjuvremenu kodne zaveže za radijator i onda ga žršće naguzi. (Postoje svedoci , jer je on kolege neke poyvao da kod njega prvo svrate na piće). Pokušavali oni da ga zaustave ali nista...
Inace jos je sa tom ženom, samo ona sve česšće nezgodno padda niz stepenice.
.
Taj mora da je pripadnik Škorpiona i sada je u Hagu, he, he! :D
 

Back
Top