Osuo salvu po Dodiku: Mektić pred novinarima pocepao knjižicu Vojske RS

...mektić je izdajnik kakvog je srpski rod u zadnje vrijeme rijetko imao...pocjepavši knjižicu on je pocjepao i republiku srpsku; jer ti borci nisu ratovali ni za dodika ni za šarovića niti za ijednu ideologiju...on u biti ne protestuje protiv političara on tim aktom negira borbu za republiku srpsku...treba mu oduzeti državljanstvo srbije ukoliko ga ima jer nije srbin već bošnjak i zabraniti mu ulazak u srbiju...također i njegovoj obitelji...to je žestoki poturica i izdajnik a izdajnici su i oni koji mu ne pljunu u lice kada ga vide na ulici...
 
...mektić je izdajnik kakvog je srpski rod u zadnje vrijeme rijetko imao...pocjepavši knjižicu on je pocjepao i republiku srpsku; jer ti borci nisu ratovali ni za dodika ni za šarovića niti za ijednu ideologiju...on u biti ne protestuje protiv političara on tim aktom negira borbu za republiku srpsku...treba mu oduzeti državljanstvo srbije ukoliko ga ima jer nije srbin već bošnjak i zabraniti mu ulazak u srbiju...također i njegovoj obitelji...to je žestoki poturica i izdajnik a izdajnici su i oni koji mu ne pljunu u lice kada ga vide na ulici...

Nakon hapšenja major Pejanović izbucao knjižicu


http://istokrs.com/nakon-hapsenja-major-pejanovic-izbucao-knjizicu/

 
...praviš se grbav...jedno je kada to radi srpski političar koji bi trebao u bih da predstavlja republiku srpsku a drugo kada to radi pojedinac zbog nekog lokalnog protesta...zamisli u parlamentu kraljevine jugoslavije srpski borac predstavnik srpskog naroda pokida svoju solunsku vojnu knjižicu to je klasični udar na državu...on time ruši državu jer šalje poruku da se za tu državu nije trebalo boriti niti je trebala postojati...mektić bosansko bošnjačko potrčkalo je pokidao republiku srpsku...i dok takve ljude govnjivim motkama ne budete gonili ulicama vama se srbi ne piše dobro.
 
...praviš se grbav...jedno je kada to radi srpski političar koji bi trebao u bih da predstavlja republiku srpsku a drugo kada to radi pojedinac zbog nekog lokalnog protesta...zamisli u parlamentu kraljevine jugoslavije srpski borac predstavnik srpskog naroda pokida svoju solunsku vojnu knjižicu to je klasični udar na državu...on time ruši državu jer šalje poruku da se za tu državu nije trebalo boriti niti je trebala postojati...mektić bosansko bošnjačko potrčkalo je pokidao republiku srpsku...i dok takve ljude govnjivim motkama ne budete gonili ulicama vama se srbi ne piše dobro.


Uh jesi zestok patriota. Svaka cast
 
sa tim stavom ces vrlo brzo ovde dobiti epitet balije od svojih zemljaka koji bi opet isli u rat vodjeni hrabrim generalom miletom ...
mogu dam i popuse ovog durmitorskog djogata!


ja sam srbin koji zivi u ns, koji je projeklom iz cg, a mamini su porjeklom iz srpske i tamo sam isao cestiot 1993 krvareci gace po ozrenu. potom ilijasu.

mene narod dobojski , zna dobro, i cjeni i postuje moje krvave gace.


za tutubane ove botove poput grubana koji eto fali preCednika zvalavogp icoustog , neo bazirem se sto prdi jer mi nije ni pric po ucinku za srpstvo. ali tako je kod nas srbada nepostujemo svoje borce.

gruban ti je obican prdez kompjuteraski a ne neki borac iz rs. obicno gov.no, tastaturasko...


taj je rata vidio kolko i mektic...
 
mogu dam i popuse ovog durmitorskog djogata!


ja sam srbin koji zivi u ns, koji je projeklom iz cg, a mamini su porjeklom iz srpske i tamo sam isao cestiot 1993 krvareci gace po ozrenu. potom ilijasu.

mene narod dobojski , zna dobro, i cjeni i postuje moje krvave gace.


za tutubane ove botove poput grubana koji eto fali preCednika zvalavogp icoustog , neo bazirem se sto prdi jer mi nije ni pric po ucinku za srpstvo. ali tako je kod nas srbada nepostujemo svoje borce.

gruban ti je obican prdez kompjuteraski a ne neki borac iz rs. obicno gov.no, tastaturasko...


taj je rata vidio kolko i mektic...
Pa dobro gosn Mark,neki nismo ni bili rodjeni kad je biJo rat.Dakle,bili smo objektivno sprečeni da učestvujemo zar ne ?
 
tropico flame, gruban

mnogo se vi prdeci ovde nadmecete , dok je rjec o tome kako neko cjepa borakcu knjizicu jer je prodano go.vno bali.jsko...


deder vas dvojica da mi lepo se vidimo nekako bar prke okamera, na skajpiju ili stogodj gospodo , pokazemo svoje rane po tjelu , vojne knjizice, rjesenja o invalidnosti u ucescu u krvavom ratu u srpskoj...

PA POSLE DA VIDIMO KO MOZDE DA PRDUCKA OVDJE A KO NIJE DOSTOJAN TOGA...
 
...praviš se grbav...jedno je kada to radi srpski političar koji bi trebao u bih da predstavlja republiku srpsku a drugo kada to radi pojedinac zbog nekog lokalnog protesta...zamisli u parlamentu kraljevine jugoslavije srpski borac predstavnik srpskog naroda pokida svoju solunsku vojnu knjižicu to je klasični udar na državu...on time ruši državu jer šalje poruku da se za tu državu nije trebalo boriti niti je trebala postojati...mektić bosansko bošnjačko potrčkalo je pokidao republiku srpsku...i dok takve ljude govnjivim motkama ne budete gonili ulicama vama se srbi ne piše dobro.
Janko je Musliman iz Čajniča.Postao muhadžir u Francuskoj tokom nesrećnog sukoba devedesetih.
 
Pa dobro gosn Mark,neki nismo ni bili rodjeni kad je biJo rat.Dakle,bili smo objektivno sprečeni da učestvujemo zar ne ?
U TOM SLUCJAU U REDU.

onda mladicu ne brboci mnogo, jer mnogo togane znas.

ako ti s hvalospevom prdis o *******om, a dodu opravdavas meni jasn oda si ti bot.

dodo nije dobro za srbe dolje, jer ga dovjela malden olbrajt.

mnogo ti ne znas. ja bas ko ucesnik rata, dobrovoljac, znam kako se tu muvalo i prodavalo...


mnogo je nas bg izdao i usrao...
 
alo bre...sliko se sa familiju u diznilendu i otpiso pare.,..o boze :lol:
gospodine tropico

deder ti na skajpi da mi se pogledamo u oci

ja cuodmah reci je si li bal.ija.... dva pitanja, i bice janso ko dan...

ako to odbijes nemmoj brbocati da si srbin i lagati


ja sam daleko od dodika brava neslanog ali dalek oi od prodanog mektica...

ali mi ti smrduckas...
 
Ако се покаже истина треба да заврши у затвору.Међутим као и сличне информације из медија треба гледати опрезно и не залетати се на прву.
???
Десница Радивојевић ... `ел се га сјећаш. Повукао се задње изборе (општински ниво) у задњем тренутку. (иначе "кум" СДА)
Предвиђам: демантовање од стране Србије да је било икаквог новца чим трач дође до усијања ... :lol:. Тако да су вијести на вријеме а у корист ...
 
gospodine tropico

deder ti na skajpi da mi se pogledamo u oci

ja cuodmah reci je si li bal.ija.... dva pitanja, i bice janso ko dan...

ako to odbijes nemmoj brbocati da si srbin i lagati


ja sam daleko od dodika brava neslanog ali dalek oi od prodanog mektica...

ali mi ti smrduckas...
e ako ti smrduckam junace iz rata mirises me na pogresnu nozdrvu... :lol:
 
piso na jednoj temi kaki su vasi sto se tice posla... uvek bilo kafane al kad trebali da plate dogovoreno prave se da su balije...zato tamo ne radim vise nista...
У послу нема ваши, наши,ко зна да ради тај и ради.На превару нема озбиљног бизниса.
Ја лично имам лоше искуство са јужном пругом,Врање, Томић Balkan stell,Симпо и та остала преварантска група па не кажем да из Врања долазе сами преваранти.Твој језик мржње је одавно познат свима.
 

Back
Top