Osuđeni članovi Nacionalnog stroja

Deratizator:
I sta su oni to toliko strasno uradili da bi dobili "godine" zatvora? Isamarali komunisticku zgadiju ... ??? Pa za to bi ih trebalo nagraditi , hahah

samo da znas da su njihovi ortaci ubijali decu cipelama i olucima po beogradu....isto tako da ubijaju od batina svakog ko im se ne svidja, npr nosi dugu kosu i slicno....
a sve pod svastikom....
pa sad ti vidi koga bi ti da nagradjujes...
 
Obersturmfuehrer:
samo da znas da su njihovi ortaci ubijali decu cipelama i olucima po beogradu....isto tako da ubijaju od batina svakog ko im se ne svidja, npr nosi dugu kosu i slicno....
a sve pod svastikom....
pa sad ti vidi koga bi ti da nagradjujes...

pa ajmo sad antiusa....
kad amerika plasira KKK vi vicete na sva usta - vidi demokratiju...a kad nasi mlate cigane, onda je tisina....
 
Nemogu da verujem sta se desava. A i ogorcen sam ovim.

Osudjuje se fasizam a tolerise komunizam. A pod obe ideologije su cinjeni nevidjeni zlocini protiv covecnosti... Crtanje petokrake ( pod kojom su umrli milioni ljudi ) na zidovima sirom grada nikome ne bode oci ali crtanje kukastog krsta na samo jednom zidu ce izaci u medijima kao divljacki zlocin... I brojni su brojni primeri dvostrukih arsina koje primenjuje Zog.

Komuniste niko ne sme da pipne iz razloga zato sto su im idoli i osnivaci likovi kao Mosa Piade, Marks i ostali ( sta mislite koje nacionalnosti )

Ajde po istoj logici i za ista dela pohapsite Vehabije, 64 zupanije, i ekipu koja stampa Bezboznik...
 
Autobus 88:
Nemogu da verujem sta se desava. A i ogorcen sam ovim.

Osudjuje se fasizam a tolerise komunizam. A pod obe ideologije su cinjeni nevidjeni zlocini protiv covecnosti... Crtanje petokrake ( pod kojom su umrli milioni ljudi ) na zidovima sirom grada nikome ne bode oci ali crtanje kukastog krsta na samo jednom zidu ce izaci u medijima kao divljacki zlocin... I brojni su brojni primeri dvostrukih arsina koje primenjuje Zog.

Komuniste niko ne sme da pipne iz razloga zato sto su im idoli i osnivaci likovi kao Mosa Piade, Marks i ostali ( sta mislite koje nacionalnosti )

Ajde po istoj logici i za ista dela pohapsite Vehabije, 64 zupanije, i ekipu koja stampa Bezboznik...
И магазин "Дечко"...
 
Autobus 88:
Nemogu da verujem sta se desava. A i ogorcen sam ovim.

Osudjuje se fasizam a tolerise komunizam. A pod obe ideologije su cinjeni nevidjeni zlocini protiv covecnosti... Crtanje petokrake ( pod kojom su umrli milioni ljudi ) na zidovima sirom grada nikome ne bode oci ali crtanje kukastog krsta na samo jednom zidu ce izaci u medijima kao divljacki zlocin... I brojni su brojni primeri dvostrukih arsina koje primenjuje Zog.

Komuniste niko ne sme da pipne iz razloga zato sto su im idoli i osnivaci likovi kao Mosa Piade, Marks i ostali ( sta mislite koje nacionalnosti )

Ajde po istoj logici i za ista dela pohapsite Vehabije, 64 zupanije, i ekipu koja stampa Bezboznik...

znao sam da ces se ti javiti, a mogu samo da ti kazem - nemoj da lupetas...
da je osudjen komunista, onda bi to bilo slavlje, a ovako si ti 'ogorcen'....ne verujem da i u tom slucaju kukao sto nisu osudjeni nacisti...
te pickice su se izvukle na najbolji moguci nacin....inace, taj kukasti krst nije crtan na samo jednom zidu nego na sve strane, nemoj da se pravis veca budala nego sto jesi...
 
a ovo nije pravda?
postoji krivicni zakon - oni su ga prekrsili, sledi kazna...vrlo jasna stvar....
drugim recima, ako hoces da se kurcis, budi musko pa trpi posledice....

btw, uvodjenje drugog elementa - komunista u raspravu, koji nema veze sa ovim je logicki neispravno. njihovi zlocini ne opravdavaju ovo, niti mu umanjuju znacaj.
 
Obersturmfuehrer:
a ovo nije pravda?
postoji krivicni zakon - oni su ga prekrsili, sledi kazna...vrlo jasna stvar....
drugim recima, ako hoces da se kurcis, budi musko pa trpi posledice....

btw, uvodjenje drugog elementa - komunista u raspravu, koji nema veze sa ovim je logicki neispravno. njihovi zlocini ne opravdavaju ovo, niti mu umanjuju znacaj.
mudro zboriš.
 
Obersturmfuehrer:
a ovo nije pravda?
btw, uvodjenje drugog elementa - komunista u raspravu, koji nema veze sa ovim je logicki neispravno. njihovi zlocini ne opravdavaju ovo, niti mu umanjuju znacaj.
ALI IH I NE KAZNJAVAJU ZA NJEGA....PA GDE JE SAD ZAKON ..ILI ZA KOMUNJARE JOS NIJE NAPISAN, A KAKO STVARI STOJE I NIKAD NECE... sto znaci mozes da budes komunista, da delis letke velicas marksa i ostale komunjare i niko te nece zatvoriti zbog toga, iako njihovi zlocini postoje niko ih ne opravdava ali i ne umanjuje. Ali zato ako se pojavis kao nacional-socijalista ili sta god , ode u corku bato....gde je tu zakon i koja tacka zakona, bas me interesuje..
 
Eraserhead:
A što bi komunisti bili hapšeni?
a zasto nebi? pa zar su oni manje zla naneli od nemaca? nisu, naprotiv pobili su Srba vise nego i nemci i ustase zajedno.Bili su u stanju dva oka u glavi da zavade,...da ne idem dalje da su za vreme ww2 veci deo moje familije pobili koji nisu uspeli da pobegnu... ja ne mogu da ih volim, a shodno tome zasto nebi bili i hapseni, bar ovi koji nastavljaju njihovim putem.
 
arteciss:
mozda si i u pravu, obukli su druga odela , promenili frizure i samo presli na drugu stranu...
Vidi, malo smo makli od teme. Ja se lično zalažem da sav šljam odgovara. Kako god da se zovu,krste....
Smatram da je za Nacionalni stroj, preblaga kazna. Sa aspekta težine dela, nije, ali u vidu prevencije, jeste-nije mi žao da se na leđima toga šljama to slomi. Da su mu dali 5 godina, pozdravio bih to, jer bi sledeći put njegovi pajtosi, navijači Rada i slične grupice dobro razmislile pre no što ćenešto uraditi.
Sa komunistima se trebalo obračunati 90-tih i sad je voz prošao. Ako te teši, još je "naš" komunizam bio demokratija za sovjetski.
 
filatelista:
Vidi, malo smo makli od teme. Ja se lično zalažem da sav šljam odgovara. Kako god da se zovu,krste....
Smatram da je za Nacionalni stroj, preblaga kazna. Sa aspekta težine dela, nije, ali u vidu prevencije, jeste-nije mi žao da se na leđima toga šljama to slomi. Da su mu dali 5 godina, pozdravio bih to, jer bi sledeći put njegovi pajtosi, navijači Rada i slične grupice dobro razmislile pre no što ćenešto uraditi.
Sa komunistima se trebalo obračunati 90-tih i sad je voz prošao. Ako te teši, još je "naš" komunizam bio demokratija za sovjetski.

kazniti RETROAKTIVNO...
 
arteciss:
Obersturmfuehrer, malo cudan nik za nekog ko pise ovako o nacizmu??

sto?

DOS-ovske vehabije zbog istog dobiju novcanu kaznu od 2000 din a Srbi 1 godinu zatvora!
pa sta ako je srbin?
debil je i neka sad blene u zatvoru...greska je sto mu nisi i neku novcanu kaznu odvalili...

Mi Srbi smo ugrozeni i diskriminisani u sopstvenoj drzavi!

a ugrozavaju nas zaverenici jevreji, masoni i crni magovi?
 
foto37.jpg


"Srbi" na koncertu....
 

Back
Top