Osobe koje prkose godinama

Jedna književnica koja je napisala roman o ovom forumu. Godište 1961.
Snimljeno prošle godine. Jeste malo debeljuškasta, ali je jako mladolika i simpatična. 😊

Da, baš su pisali ovih dana u temi o starim forumaškim vremenima i spomenilu su @Borac za prava zivotinja, ja sam znala i za knjigu i pravo ime ( sa korica knjige).


Zaista prkosi godinama svojim tenom i bebi licem.
 
Luksuzan život i skupe droge pa živiš 150 godina bez problema! @Duki Lu
Prestani da me provociraš po temama!
Svako vidi ono šta želi i kako kako oseća.
Kako se ti osećaš, videli smo po svim temama.
Sada si se okomio i na đake prvake.
Verovatno u životu imaš dosta zasluženog pozitivnog kredita, sada možeš da se sprdaš sa svima, čak i sa decom od 7 godina.

Nadam se da ne preskačeš terapiju?! 🤨
 
Pare s mozgom nemaju veze,operacijama niko ne izgleda bolje,peglanje bora ne kosta 3 0000000000000 ko sto svi tripuju,ne pusiti,kretati se,baviti sportom je besplatno,jesti kvalitetno,sexati se i biti srecan nije skupo

Istina mislim da mnogi precenjuju moć novca i to mnogo, kao da je sve do para a ništa do zdravog načina života, genetike,navika, mentlnog i duhovnog stanja, fizičke aktivnosti, ishrane, itd , mislim primera radi princ Hari je samo godinu dana stariji od mene koji sam bez žute banke i koji idem sa 100,200 dinara u džepu a izgleda kao da komotno može ćale da mi bude.
 
Pomisli pošten glasač 35-36 godina...
Jel tako @Branko Lori ?
Leon_E._Panetta_%26_Aleksandar_Vu%C4%8Di%C4%87_%28cropped%29.jpg
 
Mislim da nije etički (možda je čak i nelegalno) postavljati bez njihove dozvole slike anonimnih ljudi samo da bi ti ili neko drugi ocenjivao da li prkose godinama. Znam dosta ljudi u godinama koji obavljaju sasvim obične poslove i izgledaju bolje od glumaca. Mnogi glumci jesu bez šminke prosečni, ali mislim da sam ovde postavila slike ljudi za koje znam da dosta mlađe izgledaju i bez šminke. Sem toga, nije sve u fizičkom izgledu. Neki su ljudi vitalni mentalno u jako zreloj dobi. Tema nije zamišljena za besomučno postavljanje isfotošopiranih slika ako si to mislio.

Nisam bukvalno mislio "idi kopaj i kači nam slike random ljudi iz privatnog života", više kao obrazloženje zašto oni i sa 50 izgledaju kako izgledaju, pošto je ovde ispalo kače se slike, znači fizički izgled je primaran.
 
Istina mislim da mnogi precenjuju moć novca i to mnogo, kao da je sve do para a ništa do zdravog načina života, genetike,navika, mentlnog i duhovnog stanja, fizičke aktivnosti, ishrane, itd , mislim primera radi princ Hari je samo godinu dana stariji od mene koji sam bez žute banke i koji idem sa 100,200 dinara u džepu a izgleda kao da komotno može ćale da mi bude.

Faktori koji utiču na starenje mogu se podeliti u tri kategorije.

Prvi su genetski faktori na koje niko ne može uticati bez obzira koliko ima novca, volje ili želje za očuvanjem mladosti i zdravlja.

Drugi faktori su vezani za način života, režim ishrane, treninga...To ništa ne košta ili košta malo. Primera radi, hrana koja stvara malo završnih produkata glikacije itekako usporava starenje, a zahteva samo odricanje, ne nikakav novac.

Treći faktori su vezani za skupe procedure podmlađivanja. Pri tom ne mislim da to što rade ocvale pevaljke kod nas, odnosno ubrizgavanje botoksa jer to ima kratkoročni efekat, a na duže staze je štetno. Može se uporediti sa šminkom, samo što nešto duže traje. Poznate osobe su često pod teškim slojem šminke što negativno utiče na kožu. Ne mislim ni na hirurške intervencije jer onda je lice u neskladu sa ostatkom tela. Postoje zaista efektne procedure podmlađivanja koje utiču na čitav organizam.

Tačno je da postoje bogati koji ne izgledaju mladoliko jer neki ljudi imaju takvu životnu filozofiju da ih je baš briga i za izgled i za zdravlje. Neki rade upravo ono što podstiče starenje i narušava zdravlje (prejedanje, opijanje, drogiranje). Ako si bogat i poznat ne znači da ne možeš biti budala.
 
Poslednja izmena:
А шта ћеш са тим, што си младолик?

Ок,лепо се држиш и ...?

Шта ће неком баји са 50 година добар изглед?
Здравље је већ нешто друго.
Ако није уживао у животу и заводио као млађи...који ће му сада...

Molim da se tema prebaci u podforum Žene zarad izbegavanja ovakvih tupavih komentara.
 
А шта ћеш са тим, што си младолик?

Ок,лепо се држиш и ...?

Шта ће неком баји са 50 година добар изглед?
Здравље је већ нешто друго.
Ако није уживао у животу и заводио као млађи...који ће му сада...

Pretpostavljam da si iz kategorije onih koji su rano ostarili i puni zavisti na one mladolike svojih godina, a i starije. Svakom čoveku je potrebna mladolikost, zdravlje, sreća, psihička stabilnost... Ovo poslednje tebi najviše. Nikome nisu potrebni zavidni, zlobni i sujetni ljudi koji šire toksičnu atmosferu oko sebe. . Zaobiđi ovu temu jer nije za tebe.
 
Poslednja izmena od moderatora:
"Svakom coveku je potrebna mladolikost...."
Ne bih te vise zadrzavao...

Nadam se da se nećeš zadržavati jer si izrazito neprijatna i navaspitana osoba... Citiram te samo da pojasnim neke stvari. Mladolikost povezujem sa vitalnošću čitavog organizma koja se ogleda i u fizičkom izgledu. Naravno da je vitalnost relativan pojam i da zavisi od hronološke starosti. Neko može biti vitalan za svoje godine i u 90-toj. Šta reći za nekoga ko napiše ovo : "šta će nekome od 50 godina mladolik izgled... kad nije zavodio u mladosti". Ti izgleda žene posmatraš samo kao seksualni objekat za zadovoljenje svoje požude i smatraš da je jedina svrha mladolikosti i vitalnosti privući žene... Promašio si temu.
 
Nadam se da se nećeš zadržavati jer si izrazito neprijatna i navaspitana osoba... Citiram te samo da pojasnim neke stvari. Mladolikost povezujem sa vitalnošću čitavog organizma koja se ogleda i u fizičkom izgledu. Naravno da je vitalnost relativan pojam i da zavisi od hronološke starosti. Neko može biti vitalan za svoje godine i u 90-esetoj. Šta reći za nekoga ko napiše ovo : "šta će nekome od 50 godina mladolik izgled... kad nije zavodio u mladosti". Ti izgleda žene posmatraš samo kao seksualni objekat za zadovoljenje svoje požude i smatraš da je jedina svrha mladolikosti i vitalnosti privući žene kao seksualni objekat... Promašio si temu.
"Mladolikost povezujem..."
Lepo
 
Samo picopebcima mladolikost I zdravlje mogu biti isto.
Dozvoljavam ti da ponovo procitas moj post I razmislis.
Pre nego se svadjas samnom poput neke zenturace.
Previse atributa a poentu masis.

Ajde,
dobar si...

Ne znam kako nisi trajno banovan nakon onih manijakalnih uvreda, već su ti samo pobrisani postovi i ostavljena mogućnost da i dalje ispisuješ gadarije. Neću te prijavljivati ovaj put. Nek ostane to što si ispisao kao podsetnik tvog nevaspitanja, podsetnik meni lično šta se sve može sresti po forumima i podsetnik kakve sve frustracije mogu isplivati iz ljudi nakon obične forumske teme. Pošto me neprestano oslovljavaš kao muškarca, verovatno misleći da sam ti konkurencija u lovljenju žena, informisaću te da jesam žensko ili u tvom rečniku "ženturača".
 
Ne znam kako nisi trajno banovan nakon onih manijakalnih uvreda, već su ti samo pobrisani postovi i ostavljena mogućnost da i dalje ispisuješ gadarije. Neću te prijavljivati ovaj put. Nek ostane to što si ispisao kao podsetnik tvog nevaspitanja, podsetnik meni lično šta se sve može sresti po forumima i podsetnik kakve sve frustracije mogu isplivati iz ljudi nakon obične forumske teme. Pošto me neprestano oslovljavaš kao muškarca, verovatno misleći da sam ti konkurencija u lovljenju žena, informisaću te da jesam žensko ili u tvom rečniku " ženturača".
Onda izvini
 
može da prkosimo godinama koliko god mi želimo , ali način na koji to neki prave nije u skladu sa prirodom i suštinom životnog veka
estetska hirurgija je jedan od načina, po meni jedan od najgorih stvari što možemo da uradimo za sebe, jer za kratko vreme sve to tako pokaže svoje nedostatke da mora ponovo i ponovo dok jednog dana dođe se do takozvanog efekta Frankenštajn, ovaj način je samo čist biznis i ništa drugo
onaj drugi način je čista genetika, ili si mladolik ili nisi_, a ovo nisi i nije nešto loše ,svake godine i doba imaju svoju lepotu
šta nama sa 50+ fali koji smo sasvim prirodni kao i većina populacije na planeti
 

Back
Top