Osobe koje prkose godinama

rv12aval

Aktivan član
Poruka
1.662
Tema posvećena osobama koje izgledaju dosta mlađe nego što jesu i neka vrsta podsetnika da se sve može kad se hoće (i kad se ima para).

Elizabeth Hurley, rođena 1965. 58 godina

ezgif-3-9916cee6ba.jpg
 
Osobe koje prkose godinama, a onda sve redom osobe koje su našminkane redovno i kojima je doslovno posao da se mackaju i vode računa o sebi, jer je proizvod koji prodaju njihov fizički izgled.

Daj sliku neke koja radi 8 sati smenu, ima dvoje dece i trči na tri strane ili tipa koji radi 12 sati smenu, dva posla i ima isto tako decu o kojoj vodi računa sa 50 godina. To se računa. :)
 
Osobe koje prkose godinama, a onda sve redom osobe koje su našminkane redovno i kojima je doslovno posao da se mackaju i vode računa o sebi, jer je proizvod koji prodaju njihov fizički izgled.

Daj sliku neke koja radi 8 sati smenu, ima dvoje dece i trči na tri strane ili tipa koji radi 12 sati smenu, dva posla i ima isto tako decu o kojoj vodi računa sa 50 godina. To se računa. :)

Mislim da nije etički (možda je čak i nelegalno) postavljati bez njihove dozvole slike anonimnih ljudi samo da bi ti ili neko drugi ocenjivao da li prkose godinama. Znam dosta ljudi u godinama koji obavljaju sasvim obične poslove i izgledaju bolje od glumaca. Mnogi glumci jesu bez šminke prosečni, ali mislim da sam ovde postavila slike ljudi za koje znam da dosta mlađe izgledaju i bez šminke. Sem toga, nije sve u fizičkom izgledu. Neki su ljudi vitalni mentalno u jako zreloj dobi. Tema nije zamišljena za besomučno postavljanje isfotošopiranih slika ako si to mislio.
 
Poslednja izmena:
Osobe koje prkose godinama, a onda sve redom osobe koje su našminkane redovno i kojima je doslovno posao da se mackaju i vode računa o sebi, jer je proizvod koji prodaju njihov fizički izgled.

Daj sliku neke koja radi 8 sati smenu, ima dvoje dece i trči na tri strane ili tipa koji radi 12 sati smenu, dva posla i ima isto tako decu o kojoj vodi računa sa 50 godina. To se računa. :)
Tacno!
 
Mislim da nije etički (možda je čak i nelegalno) postavljati bez njihove dozvole slike anonimnih ljudi samo da bi ti ili neko drugi ocenjivao da li prkose godinama. Znam dosta ljudi koji obavljaju sasvim obične poslove i izgledaju bolje od glumaca. Mnogi glumci jesu bez šminke prosečni, ali mislim da sam ovde postavila slike ljudi za koje znam da dosta mlađe izgledaju i bez šminke. Sem toga, nije sve u fizičkom izgledu. Neki su ljudi vitalni mentalno u jako zreloj dobi. Tema nije zamišljena za besomučno postavljanje isfotošopiranih slika ako si to mislio.
Nije sve ni u postavljanju slika poznatih ili anonimnih osoba.
Svako od nas poznaje jednu ili više osoba koji izgledaju znatno mlađe u odnosu na svoje godine.
Najvažnije je nasleđeno genima, životni stil i raspoloženje.
Svaka zadovljna osoba posebno zrači i izgleda mlađe.
 

Back
Top