Osetim da će to biti to

Meni taj osecaj bledi sa godinama. Kao mladja sam imala kao neki sonar koji moze da pretpostavi i velicinu penisa
i na moju radost nisam puno puta pogresila.
Ne nisam gledala sake ili velicinu nosa vec taj neki nazovimo ga TAJ osecaj.

Svakako mi je bitniji onaj drugi deo odnosa postovanje, ljubav, razni mali/veliki znaci paznje, pamcenje nekih nasih datuma.
Ni libido nije vecan zato treba imati kvalitetnu osobu pored sebe, koja bas vama prija.
Nekoga ko vam je nesto vise od partnera za sex
 
Čula sam od nekih ljudi da mogu da namirišu kada su sa nekim blizu (direktan kontakt) već na osnovu.. nečega, da će sa nekom osobom imati dobar sex.

Da li možete da nanjušite, na osnovu čega, i da li ste nekada pogrešili u proceni? :)

Dobro, mogu da proširim temu i na ljubavni odnos, da ne bude samo sex ;)
Davno sam i citao neka zapadna istrazivanja da zene i biraju partnera na osnovu mirisa. Nisam bio lenj, evo.

https://www.021.rs/story/Zivot/Ljubav-i-sex/77641/Zene-biraju-muskarce-po-mirisu.html
 
Čula sam od nekih ljudi da mogu da namirišu kada su sa nekim blizu (direktan kontakt) već na osnovu.. nečega, da će sa nekom osobom imati dobar sex.

Da li možete da nanjušite, na osnovu čega, i da li ste nekada pogrešili u proceni? :)

Dobro, mogu da proširim temu i na ljubavni odnos, da ne bude samo sex ;)
Pogledaj osobu u oci i videces celu enciklopediju o toj osobi. (sad, duzinu, debljinu.......dubinu, sirinu..........to su detalji koji se "uz put" saznaju).
(vazi za oba pola)
Cesto cujemo od nasih balkanaca "qu.rac joj iz ociju viri"......ili .....ajde zene, da vidimo, sta vi vidite u ocima, nas, muskaraca...........ima li tu nekih "poruka"?
 
Pogledaj osobu u oci i videces celu enciklopediju o toj osobi. (sad, duzinu, debljinu.......dubinu, sirinu..........to su detalji koji se "uz put" saznaju).
(vazi za oba pola)
Cesto cujemo od nasih balkanaca "qu.rac joj iz ociju viri"......ili .....ajde zene, da vidimo, sta vi vidite u ocima, nas, muskaraca...........ima li tu nekih "poruka"?
Za mene je to nemoguće, mislim kad gledam oči slabo šta vidim

Potpuno je podsvesan utisak.
 
Čula sam od nekih ljudi da mogu da namirišu kada su sa nekim blizu (direktan kontakt) već na osnovu.. nečega, da će sa nekom osobom imati dobar sex.

Da li možete da nanjušite, na osnovu čega, i da li ste nekada pogrešili u proceni? :)

Dobro, mogu da proširim temu i na ljubavni odnos, da ne bude samo sex ;)

Ja se u tu temu ne razumijem

Medjutim svaki romantični holivudski film pocinje tako
 
Meni taj osecaj bledi sa godinama. Kao mladja sam imala kao neki sonar koji moze da pretpostavi i velicinu penisa
i na moju radost nisam puno puta pogresila.
Ne nisam gledala sake ili velicinu nosa vec taj neki nazovimo ga TAJ osecaj.

Svakako mi je bitniji onaj drugi deo odnosa postovanje, ljubav, razni mali/veliki znaci paznje, pamcenje nekih nasih datuma.
Ni libido nije vecan zato treba imati kvalitetnu osobu pored sebe, koja bas vama prija.
Nekoga ko vam je nesto vise od partnera za sex
nema šanse da pogodiš :P
 
Čula sam od nekih ljudi da mogu da namirišu kada su sa nekim blizu (direktan kontakt) već na osnovu.. nečega, da će sa nekom osobom imati dobar sex.

Da li možete da nanjušite, na osnovu čega, i da li ste nekada pogrešili u proceni? :)

Dobro, mogu da proširim temu i na ljubavni odnos, da ne bude samo sex ;)
samo ti je do sexa.....
a kad trazim da skuvas pasulj.. "ne mogu danas,boli me glava...." :tiganj:
 
Čula sam od nekih ljudi da mogu da namirišu kada su sa nekim blizu (direktan kontakt) već na osnovu.. nečega, da će sa nekom osobom imati dobar sex.

Da li možete da nanjušite, na osnovu čega, i da li ste nekada pogrešili u proceni? :)

Dobro, mogu da proširim temu i na ljubavni odnos, da ne bude samo sex ;)
Ne , nisam instant prekognističar.
Polako bejbe.Da se upoznamo. :D
 

Back
Top