O'секо сам дебело црево.

Ne zna se sta je gore,ili dati tolike,pare,a ne biti siguran da ce to da se odstrani i da covek pozivi,ili da cekas na red,pa kada ne daj boze zahvati vise organa,onda dzabe i kada se dodje na red.Ovamo na TV-u stalno pricaju kako je birno da se na vreme javis kod doktora.I kada se javis,stave te na neki slepacki spisak de menjaju i premestaju poacijente.kad god treba da dodjes na red,oni neki dan pre jave da se produzava cekanje.
Па види......да докторка-гастролог није позвала хирурга лично телефоном и рекла му да ме подхитно прими......гарантујем да би ме овај искулирао и рекао да је пандемија короне и да чекам.
 
Па види......да докторка-гастролог није позвала хирурга лично телефоном и рекла му да ме подхитно прими......гарантујем да би ме овај искулирао и рекао да је пандемија короне и да чекам.
Verujem ti.Ima jos savesnih lekara,ali ono sto sam napiso,se pojavljuje sve vise,kod raznih bolesti.Mnogi i ne stignu na red na taj drugi pregled,jer nemaju tolike pare.Drago mi je da ti je dobro.Samo se pazi i bice to sve u redu.nedaj se.malo si mi neobican,od onolikog bradonje do decaka.
 
Verujem ti.Ima jos savesnih lekara,ali ono sto sam napiso,se pojavljuje sve vise,kod raznih bolesti.Mnogi i ne stignu na red na taj drugi pregled,jer nemaju tolike pare.Drago mi je da ti je dobro.Samo se pazi i bice to sve u redu.nedaj se.malo si mi neobican,od onolikog bradonje do decaka.
Па знаш да сам извадио желудац. Смршао сам јер ми се храна огадила. Плус што сам скоро ставио вештачке вилице. И кад узмеш мало да једеш не можеш ко човек да жваћеш. Бациш све у ПМ. Друго....кева врши пресију на мене и то као у војсци. Тера ме да се бријем свака четри дана као да ми је она капетан. Знаш ону фору...."Уљуди се....ШТА ЋЕ ДА МИСЛЕ ЉУДИ КАД ТЕ ВИДЕ ТАКВОГ" !! :mrgreen:
 
Па знаш да сам извадио желудац. Смршао сам јер ми се храна огадила. Плус што сам скоро ставио вештачке вилице. И кад узмеш мало да једеш не можеш ко човек да жваћеш. Бациш све у ПМ. Друго....кева врши пресију на мене и то као у војсци. Тера ме да се бријем свака четри дана као да ми је она капетан. Знаш ону фору...."Уљуди се....ШТА ЋЕ ДА МИСЛЕ ЉУДИ КАД ТЕ ВИДЕ ТАКВОГ" !! :mrgreen:
Sto se tice mene,ja imam bradu konstantno,samo nekad vecu,nekad kracu.samo je sisam po potrebi.Polako navici ces se i na vestacke vilice.Mozda je to cak i bolje da ne opterecujes stomak i creva sada posle operacije.Polako se navikavaj na to sto je,nema ti druge.
 
Па знаш да сам извадио желудац. Смршао сам јер ми се храна огадила. Плус што сам скоро ставио вештачке вилице. И кад узмеш мало да једеш не можеш ко човек да жваћеш. Бациш све у ПМ. Друго....кева врши пресију на мене и то као у војсци. Тера ме да се бријем свака четри дана као да ми је она капетан. Знаш ону фору...."Уљуди се....ШТА ЋЕ ДА МИСЛЕ ЉУДИ КАД ТЕ ВИДЕ ТАКВОГ" !! :mrgreen:
ма шта не можеш да жваћеш? онолики свет има исто, и нема проблема са јелом,
јер неће да иду крезуби ;)
дашта, и треба мајка да те рихта.
де мало размисли, колико си тога претрпео зарад добре линије, па се узми упамет.
отпор ти је у глави и решавај то :aha:
 
ма шта не можеш да жваћеш? онолики свет има исто, и нема проблема са јелом,
јер неће да иду крезуби ;)
дашта, и треба мајка да те рихта.
де мало размисли, колико си тога претрпео зарад добре линије, па се узми упамет.
отпор ти је у глави и решавај то :aha:
'Оћу да кажем да не можеш сад да загризеш јабуку или нпр. комад печења а да ти протеза остане фиксирана у устима. Полети и она заједно са залогајем. Мораш да сецкаш све на ситно да би могао жвакати без померања протезе.
 
'Оћу да кажем да не можеш сад да загризеш јабуку или нпр. комад печења а да ти протеза остане фиксирана у устима. Полети и она заједно са залогајем. Мораш да сецкаш све на ситно да би могао жвакати без померања протезе.

Stavi Coregu za pričvršćivanje proteza pa se neće pomerati. Ješćeš normalno.
 
'Оћу да кажем да не можеш сад да загризеш јабуку или нпр. комад печења а да ти протеза остане фиксирана у устима. Полети и она заједно са залогајем. Мораш да сецкаш све на ситно да би могао жвакати без померања протезе.
или су ти проблематични десни, или је зубар омашио.
требао си рекламирати... бзв., да је имаш реда ради.
 
'Оћу да кажем да не можеш сад да загризеш јабуку или нпр. комад печења а да ти протеза остане фиксирана у устима. Полети и она заједно са залогајем. Мораш да сецкаш све на ситно да би могао жвакати без померања протезе.
Navici ces se, polako.
 

Back
Top