ORGAZAM

geisha

Aktivan član
Poruka
1.976
Drage forumasice,

interesuje me dali vam je lakse da dozivite klitorisni ili vaginalni orgazam? I na koji nacin dozivljavate orgazme: na primer s pomocu ruke za klitorisni ili nesto drugo, a za vaginalni dali koristite neku posebnu pozu?

A, forumasi naravno mogu pricati sta vole raditi partnerkama i kako joj pomazu da postigne orgazam. :lol:
 
Psihologue:
Mozda si ANUSNI orgazam zaboravila ?

haha, ok, ovako klitorisni orgazam je onaj koji se postize stimulacijom klitorisa (znaci vanjska stimulacija), a vaginalni je onaj koji se postize unutrasnjom stimulacijom. za analni orgazam jos nisam cula da postoji u zenskom svetu, al ako znas nesto o tome pisi mi. uvek mi drago da naucim nesto novo. :lol:
 
geisha:
haha, ok, ovako klitorisni orgazam je onaj koji se postize stimulacijom klitorisa (znaci vanjska stimulacija), a vaginalni je onaj koji se postize unutrasnjom stimulacijom. za analni orgazam jos nisam cula da postoji u zenskom svetu, al ako znas nesto o tome pisi mi. uvek mi drago da naucim nesto novo. :lol:


Hoho pa to "nevaljalica" ne zna nesto... :) 8-)

Propustla tu lekciju?

E pa slusaj sada tj. citaj ako hoces da naucis! 8-)

Analni orgazam dodje kada muskarac prodire u guzu sa alatkom i tako napali zenu time da ona svrsi. :shock: 8-)

Ja licno to uradio nekoliko puta!

Znaci pi.ca se ne stimulise, tako da zaista traba biti vican i pazljiv da bi se na taj nacin svrsilo, i vise je fora da ribu pali sex u guzu.

Ipak, najbolje kombinacija je da ga tip mece u guzu i pomalo dirka prstima klicu... To je BINGO!

E sad kao sto rekoh za ovo stvarno treba biti pazljiv da ne povredis partnerku! :!:
 
a da zaboravih da kazem...mislim da bi zene trebalo malo vise da komentarisu i pametuju na ovoj temi...nego muskarci?
...mislim ipak svaka bolje zna kako izgleda doziveti orgazam bolje od muskarca...zar ne Aleksej?
 
Vidi... cmarni degustatoru... i ti bi vrlo lako mogao da svrsis kada bi te neko tucao u "guzu", a da ti pritome i ne dodirne "klitoris"... To je jedna od metoda koja sluzi za uzimanje sperme, dakle nista novo... ne vidim da si otkrio nesto pa da bi imao neki razlog da trazis ne znam kakav komentar. ;)
Ali ajde... ljudi su razliciti... :)
 
Nevenchica:
Da se vratim na temu: Mislim da je svakoj zeni lakse da dozivi klitorisni orgazam, uz pomoc ruke (svoje ili tudje ;) ) nego vaginalni...Iako je vaginalni bolji :D

:shock: kako vaginalni bolji...mozda cesci i lakse se postize?...klitorisni je najaci i najbolji... :razz:
 
Bliss:
:shock: kako vaginalni bolji...mozda cesci i lakse se postize?...klitorisni je najaci i najbolji... :razz:
Auuu, mislim da se mi ovde (i ti i ja) frljamo sa pojmovima. Ajde ovako: Meni je bolji i jachi onaj koji dozivim penetracijom penisa u vaginu (jbg moram da crtam :lol: ) te ga zato zovem vaginalni, a klitorisni postizem brze i lakse ali je nekako...hm..plitak :lol:
 
geisha:
Drage forumasice,

interesuje me dali vam je lakse da dozivite klitorisni ili vaginalni orgazam? I na koji nacin dozivljavate orgazme: na primer s pomocu ruke za klitorisni ili nesto drugo, a za vaginalni dali koristite neku posebnu pozu?

A, forumasi naravno mogu pricati sta vole raditi partnerkama i kako joj pomazu da postigne orgazam. :lol:


ne znam za druge al ja volim da lupam falusom po chelu...to je taaaako dobro...kako pomazhem...pa mislim pridrzhim i sve...bodrim je (:

ajde ajde...mozhesh ti to...ja verujem u tebe (:
 
geisha:
Drage forumasice,

interesuje me dali vam je lakse da dozivite klitorisni ili vaginalni orgazam? I na koji nacin dozivljavate orgazme: na primer s pomocu ruke za klitorisni ili nesto drugo, a za vaginalni dali koristite neku posebnu pozu?

A, forumasi naravno mogu pricati sta vole raditi partnerkama i kako joj pomazu da postigne orgazam. :lol:
`Oli da te razocaram lutko moja (izbeljena i crnih zubiju,tako gejse inace izgledaju) VAGINALNI orgazam ne postoji i u pitanju je cista navlakusa za one pavijane(medju koje i sam spadam)koji poveruju zenskom zlohebnom stvorenju i onda se em oderu do krvi, em usinu ledja pokusavajuci da nadju polozaj u kome ce cenjeni klitoris ostati “intacta”(dok se kuja u sebi verovatno smeje,gledajuci te kako se lomis oko nje).Medjutim stekavsi to bolno iskustvo,skontao sam da ste u principu prilicno jednostavne- te da kad se dovoljno iziritirate,da se pozovem na reci cenjenog Tun-tuna,dovoljno je lupati vas po celu i to ce da zavrsi stvar.
 
Samo pljeskati po dupetu i gotovo.
A za drugo postoje razne tacke B, C,"G", E sve zavisi od kategorije,
a ima i kombinacije A sa stimulacijom klice ili B-G sa stimulacijum anusa (ova je najbolja).
 
nikodim:
Vidi... cmarni degustatoru... i ti bi vrlo lako mogao da svrsis kada bi te neko tucao u "guzu", a da ti pritome i ne dodirne "klitoris"... To je jedna od metoda koja sluzi za uzimanje sperme, dakle nista novo... ne vidim da si otkrio nesto pa da bi imao neki razlog da trazis ne znam kakav komentar. ;)
Ali ajde... ljudi su razliciti... :)


Kretenu!!! Ako si ti navikao da te neko tuca u gfuzu nemoj svoje osobine pripisivati drugim normalnim ljudima.
 

Back
Top