Organi izvađeni i iz tela 116 mališana

ne moraju oni...svako sa malo mozga moze da vidi da je ovo izmisljotina tipa , "lancic od prstica" i " bacali decu lavovima"

bolesno, bajo, bolesno...samo mentalno oboleo moze da ovo proguta kao istinu...:think:

Vidim da ne moraju samo oni. Vas "naše" sam zaboravio, ali nisam mnogo pogrešio. Sami ćete vi ... :dash:

Ma da. Fin neki narod ti Hrvati, a mi ih blatimo već 100 godina ... :eek:
 
:think:
Baš da vidimo šta će da kažu i na ovo:

Bivši predsjednik Ratnog predsjedništva Općine Bugojno Dževad Mlaćo, svjedočeći u obranu Enesa Handžića, u Sudu BiH iz svog je rokovnika pročitao rečenicu: Ne smijemo imati zvanično zarobljenih civila, a, tajno, ekstremni dio zarobljenih vojnika treba da se likvidira.

Mlaćo je rekao kako ova rečenica jeste pisana njegovim rukopisom, ali je dodao kako ne zna ko je to rekao, je li to uopće bilo u julu 1993. godine na sjednici Ratnog predsjedništva, ali i da je možda naknadno dopisano. Nakon ovoga je sudsko vijeće, budući je Mlaćo pravno neuka osoba, prekinulo njegovo ispitivanje dok ne dobije pravnog savjetnika koji će ga zaštititi da se pri svjedočenju ne izloži krivičnom gonjenju.


Enes Handžić, Nisvet Gasal, Musajb Kukavica i Senad Dautović optuženi su za zločine počinjene 1993. i 1994. godine nad hrvatskim civilima u Bugojnu koji su bili zatočeni u garažama i privatnim kućama, Salonu namještaja, zgradi Gimnazije, BH Banci, logoru na stadionu Iskra i drugim mjestima zatočenja.

http://www.rtvfbih.ba/loc/template.wbsp?wbf_id=38&q=isarhiva=false

Dakle, moglo bi se reci ovo:

"Nije bilo ratnih zarobljenika.
Ustvari, bilo ih je, pa ih nije bilo …"
 
Ma fini su koliko i mi...sve je to isti qraz

nego , ti si , bre, ozbiljan gospodin u godinama...i palis se na ove price???:mrgreen:

Ovo priče ? :eek:

Pa i da su priče ja bih voleo da neko pokaže ozbiljnu nameru da to istraži i dokaže suprotno.
Kad smo mi govorili da su priče (nameštaljke) razne Markale i Račkovi - svi nas go.vnima ... Pa mi aj sad da dokažemo, a za to vreme nagrađeni tonama uranijuma, doduše osiromašenog ...

Evo, postoje optužbe - kao u Hagu, nek gospoda dokažu suprotno . :per:
 
To što se hrvatski ustaški smrad ne oglašava povodom ovog slučaja sasvim je razumljivo.

Ali ova domaća demokratsko-fašistička marva kojoj su usta puna EU, NATO i ostalih nacističkih falangi, kada treba nešto napokon inteligentno da piše nema je nigde, ali će zato ta ista gomila idiota odmah histerično da se oglasi kada treba izglasati neku rezoluciju ili zabraniti knjigu...i u tome svom divljaštvu su neprikosnoveni prvaci.

:worth::worth::worth::worth:
 
ne moraju oni...svako sa malo mozga moze da vidi da je ovo izmisljotina tipa , "lancic od prstica" i " bacali decu lavovima"

bolesno, bajo, bolesno...samo mentalno oboleo moze da ovo proguta kao istinu...:think:

Aj' ti što imaš "puno mozga" objasni meni da nisam video ono što sam video kada sam u borbama za Brod ušao na stadion, i zatekao onaj užas koji se može ravnati sa scenama Jasenovca iz WW2.

I što se tiče "lančića"...Lično sam zarobio životinju HOS-ovsku iz Ljubuškog sa lančićem od ušiju, a ne prsta. I mogu ti reći samo da je propišao materino mleko pre nego je otišao Bogu na istinu.

A, sad mrš izrode!
 
...и поред тога што за ово ЗНА,....онај "драги ем мили нам" председник
лиже педу данас тој монструозној злочиначкој држави и њеним
"великодостојницима"!
Не знам који су гори,...ови што су та ужасна дела починили или ови
наши званичници који се утркују ко ће бити љубазнији са представницима
те накарадне творевине која се назива некаква држава Хрватска.

Нека је лака земља тим паћеницима који су у најгорим мукама умирали!

.
 

Back
Top