oralno zadovoljavanje II...

jel volite?

  • joj, jos ako zna da isprzi meso onako kako ja volim... sa lukom i krompirom...

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .
nista lepse od muskarca domacice,kuva,pere,riba kucu,odgaja decu,kada dodjes kuci sa posla doceka te sa konzervom piva i opere ti noge u lavoru a kada ujutru ustanes dorucak je vec postavljen! :heart:

put do mog srca vodi preko mog stomaka :heart: al da kuva specijalitete i egzoticno i da ne bude masno!ljubim ga u razdeljak!
 
nista lepse od muskarca domacice,kuva,pere,riba kucu,odgaja decu,kada dodjes kuci sa posla doceka te sa konzervom piva i opere ti noge u lavoru a kada ujutru ustanes dorucak je vec postavljen! :heart:

put do mog srca vodi preko mog stomaka :heart: al da kuva specijalitete i egzoticno i da ne bude masno!ljubim ga u razdeljak!
ti si puna stereotipa
zar nisi legla, rekla si da si premorena od danasnjeg dana
 
ma idi, zar da budeš sa curom koja samo sendviče zna da pravi, a da se ni potrudi da skuva nešto normalno
prvo, uživam da gledam curu kada je u kuhinji i kako kuva
drugo, uživam u ukusnoj hrani
a posle u dobrom sexu
a da dodjem s posla i da dobijem sendvič, otero bi je u racku odma

I ja isto ovo volim da dobijem od svog muškarca, al' j.ebi ga, život je sranje i sad sam se zakucala sa ovim što samo sendviče pravi.
 
I ja isto ovo volim da dobijem od svog muškarca, al' j.ebi ga, život je sranje i sad sam se zakucala sa ovim što samo sendviče pravi.
pazi, dobio sam sugestije da se mozda ili sigurno preseravash na temi i kako ne umesh da kuvash, shta te znam, ne poznajem te ali ti govorim shta mislim za takve cure, a zasto...
zato sto licno poznajem jednu curu, inace moja prijateljica koja ima sad 26 godina, zabavlja se sa jednim mojim drugarom nekih 8 godina, a ne da ne ume da sendvic napravi, nego ne ume ni noz da drzi u ruci,a da se ne posece...prosle godine za prvi maj, uzela ona da pece meso na rostilju...bilo mi je dosta da vidim kako drzi viljusku sa dva prsta, pa da mi se prevrne zeludac..
 

Back
Top