Оптичка мрежа Телекома Србије

Да ли сте задовољни оптичком мрежом Телекома Србија?

  • Задовољан

    glasova: 0 0,0%
  • Ни задовољан ни незадовољан

    glasova: 0 0,0%
  • Незадовољан

    glasova: 0 0,0%

  • Ukupno glasova
    5
  • Anketa je zatvorena .

Mikie_rs_bgd

Početnik
Poruka
7
Поштовани форумаши,

Обраћам вам се како бих сазнао било какве информације у вези са оптичком мрежом коју спроводи Телеком Србија.

Од највеће помоћи би била нека, колико-толико поуздана, мапа покривености Београда њиховом оптичком мрежом, као и да ли постоји неки званични план ширења исте, а да није пословна тајна или слично.
Подразумева се да је од користи и било каква друга информација.

Хвала пуно унапред!
 
Поштовани форумаши,

Обраћам вам се како бих сазнао било какве информације у вези са оптичком мрежом коју спроводи Телеком Србија.

Од највеће помоћи би била нека, колико-толико поуздана, мапа покривености Београда њиховом оптичком мрежом, као и да ли постоји неки званични план ширења исте, а да није пословна тајна или слично.
Подразумева се да је од користи и било каква друга информација.

Хвала пуно унапред!
https://mts.rs/Privatni/Korisnicka-zona/Mapa-pokrivenosti

To je jedino što ima :D
 
Razmisljao sam u jednom trenutku da predjem na Telekom jer su malo cenovno povoljiniji
ali odustao sam kada su ukunuli neke kanale, gde se mogla cuti i poneka kritika rezima,
i svrstali se da i oni budu propaganda masinerija jedne stranke i njenog predsednika.
Toliko.
A koga zanima, i ko uopšte i gleda te tzv. 'opozicione' kanale kada pola građana Srbije bojkotuje izbore i političko angažovanje? :zcepanje:
 
Поштовани форумаши,

Обраћам вам се како бих сазнао било какве информације у вези са оптичком мрежом коју спроводи Телеком Србија.

Од највеће помоћи би била нека, колико-толико поуздана, мапа покривености Београда њиховом оптичком мрежом, као и да ли постоји неки званични план ширења исте, а да није пословна тајна или слично.
Подразумева се да је од користи и било каква друга информација.

Хвала пуно унапред!
GPON mreža telekoma se zadnjih dva meseca upravo masovno razvlači po mome rodnom gradu , u firmi imam telekom optički internet već par godina unazad i ono radi savršeno.
 
Поштовани форумаши,

Обраћам вам се како бих сазнао било какве информације у вези са оптичком мрежом коју спроводи Телеком Србија.

Од највеће помоћи би била нека, колико-толико поуздана, мапа покривености Београда њиховом оптичком мрежом, као и да ли постоји неки званични план ширења исте, а да није пословна тајна или слично.
Подразумева се да је од користи и било каква друга информација.

Хвала пуно унапред!
Odma prvi post i anketa za lelekom ... pa dobro da li ste vi normalni uopste .
Aha jeftinije vam ovako a naplatite posle kao da ste radili preko telefona i uzivo.
Nula - toliko sam zadovoljan , prvo pokrite Srbiju pa se hvalite.
Mada do tada ce lelekom biti verovatno u rukicama Nemaca :per: jos nekoliko miliona eura da pozderete i obezvredite preduzece.

Izvinite sto sam isfrustriran sa pravom , poyy

E da jos nesto odjb od SBB-a , konkurencija je zdrava za gradjane Srbije.
 
Odma prvi post i anketa za lelekom ... pa dobro da li ste vi normalni uopste .
Aha jeftinije vam ovako a naplatite posle kao da ste radili preko telefona i uzivo.
Nula - toliko sam zadovoljan , prvo pokrite Srbiju pa se hvalite.
Mada do tada ce lelekom biti verovatno u rukicama Nemaca :per: jos nekoliko miliona eura da pozderete i obezvredite preduzece.

Izvinite sto sam isfrustriran sa pravom , poyy

E da jos nesto odjb od SBB-a , konkurencija je zdrava za gradjane Srbije.
ako voliš konkurenciju onda tek treba da navijaš za lelekom da može da parira sbb-u, jer si do sada imao male pidžave nikakve operatere i jednog velikoga koji je radio šta je hteo tj. sbb ko je imao monopol i diktirao sve cene kako mu se digne,
ja sam privatno na sbb-u ali mi nimalo neće smetati ako lelekom ponudi bolje uslove za manje para
 
A koga zanima, i ko uopšte i gleda te tzv. 'opozicione' kanale kada pola građana Srbije bojkotuje izbore i političko angažovanje? :zcepanje:
Pravo da ti kazem na domacim kanalima samo pogledam po neki kviz ili sport.
Ali hocu da imam opciju kada se desava nesto vazno u Srbiji da cujem i ostale.

Ne znam koliko pratis Srpske kanale ali odavno je postalo mucno svakodnevno davljenje propagandom predsednika SNSa.
 
Tema je optička mreža Telekoma srbije , a ne N1 , šolak , vučić, Đilas i itd.
Ako kolega želi da zna zašto se raspala N1 ne emituje na Supernovi neka pita N1.
Da li je TV N1 odbila razgovore sa supernovom? jeste - bilo je javno objavljeno sa njihove strane Čak je i dušan kovačević za radio slobodna evropa objavila kolumnu gde je to i napisao , takođe da li je Brnabićka pokazala javno dokument koim je N1 zabranaila svoje reemitovanje preko supernove? jeste , i to na otvorenoj konferenciji za medije , s druge strane n1 nije registrovana medijska kuča u srbiji pa tako prirodno ni ne može da dobije nacionalnu frekvenciju u srbiji.
Registruj se i plati porez ako želiš da zarađuješ. I zadnji bezobrazluk je bila nepristojna ponuda od 0,4 evra po korisniku telekoma srbije za reemitovanje jednoga kanala kojega iskreno ni ja sa sbb-om ne gledam, vi izračunajte koliko je to para mesečno za tu televiziju.
I još nešto nisam ja advokat telekoma sve što sam ovde izneo su javni podatci svima dostupni i ko nije zaglupljen taj može da vidi istinu: a istina je da SBB-u nikako ne odgovara da ima konkurenciju u svetu kablovske televizije i interneta jer samim tim gubi jer nemože da manipuliše sa cenama kako oni žele i nema više monopol na tu vrstu telekomunikacija u srbiji a koju mu je omogućila žuta vlast svojevremeno preko adria media i united grupe.
 
Nego jel neko jos na optici? Ja necu optiku, zadovoljan sam kablom ;)
I u mom kvartu nude optiku po sličnim cenama kao i kabelski priključak! Znači, prosečnom korisniku nisu primamljivi i konkuretni, jedino onima koji trebaju WARP-brzine, a to se onda i PLAĆA! :super:
Pa kaže: Ako nisi barem za 50% jeftiniji od konkurencije, ti si KU*AC od konkurencije! :zcepanje:
 
I u mom kvartu nude optiku po sličnim cenama kao i kabelski priključak! Znači, prosečnom korisniku nisu primamljivi i konkuretni, jedino onima koji trebaju WARP-brzine, a to se onda i PLAĆA! :super:
Pa kaže: Ako nisi barem za 50% jeftiniji od konkurencije, ti si KU*AC od konkurencije! :zcepanje:
Ma busili bi mi zidove postavljali, ko zna sta, ne radi mi se to :P
 
Kolko se hvale sa tom optikom,reklame ono ovo, a ni 1% Srbije nije pokriven pravom optikom, a i sto bi kad i ovako lepo zaradjuju.
Ma budale! Ako hoće masovnost, trebaju biti stvarno konkurentni! Inače, ko će za slična vnago da bude i po 15 dana bez internet usluga pri promeni operatera itd....Pogotovo ako korisnik ima i 24 mesečni raniji ugovor sa nekim kabelskim operaterom!
 
Ma budale! Ako hoće masovnost, trebaju biti stvarno konkurentni! Inače, ko će za slična vnago da bude i po 15 dana bez internet usluga pri promeni operatera itd....Pogotovo ako korisnik ima i 24 mesečni raniji ugovor sa nekim kabelskim operaterom!

Drzim nadu za one "kopernikus" ili kako se vec zove sto su spojeni u jedno ime kao Supernova,jer su oni dovukli opticki internet u nase selo,samo cekam sad kad ce ih provuci kroz bandere.
 

Back
Top