Opstanak je dovoljan

Umri_muski

Legenda
Poruka
58.462
Da se vise ne zamajavaju ljudi , ili lazno nadaju ili pak razocaraju...

Ovo je osnova dugi niz generacija u Srbiji....
Opstanak je dovoljan...

Tu ide i jedna malo cudna postapalica, sine ja sam preziveo , ti se snadji....

Они који немају новца осуђени су на смрт.

“Чекаонице празне, а убеђују нас да нема термина због гужви”: Пацијенти бесни…

srbi ce da izumru dok aljek i klika njegovih pokrade pare za ekspo i letece automobile, i litijum mito, a nacionalni stadion ce da koriste azijati i afrikaneri

sad se hvali da srbija ima struje, i eps ce da unisti, samo cekajte

vidi ovo, ljudi umiru jer nemaju za privatno da se lece

Они који немају новца осуђени су на смрт.

“Чекаонице празне, а убеђују нас да нема термина због гужви”: Пацијенти бесни…

srbi ce da izumru dok aljek i klika njegovih pokrade pare za ekspo i letece automobile, i litijum mito, a nacionalni stadion ce da koriste azijati i afrikaneri

sad se hvali da srbija ima struje, i eps ce da unisti, samo cekajte

vidi ovo, ljudi umiru jer nemaju za privatno da se lece
A ti bi hteo da lekari rade za 0 dinara?

Znas li koliko ima hipohondra po Srbiji?

Znas li koliko takvi guse sistem, pa ljudima kojima zaista treba pomoc, ne mogu da dodju na red?

Kako da ne, svi ce da rade za pare, ali lekar ce da radi zbog humanosti.

A ti bi hteo da lekari rade za 0 dinara?

Znas li koliko ima hipohondra po Srbiji?

Znas li koliko takvi guse sistem, pa ljudima kojima zaista treba pomoc, ne mogu da dodju na red?

Kako da ne, svi ce da rade za pare, ali lekar ce da radi zbog humanosti.
ti mrzis srbe, neka pocrkaju svi, to bi ti voleo
ljude koji umiru od raka nazivas hipohondrima, aha, mrzis srbe sve je jasno

da pare ne idu za ekspo, i za stadion bilo bi para da se plate lekarima povecaju, a ne da rade privatno svi, a zaposleni na drzavnim jaslama

zasto se ne placaju po ucinku? ko kaze da ja hocu da rade za NULA dinara? naprotiv, ja hocu da se pare njima daju, a ne za ekspo, kome to njesra treba, dok lekari i sestre svi pobegose preko? i stadion, ja ne volim stadione, jer je sa njih zapoceo gradjanski rat u ex-yu

Poslednja izmena:
ti mrzis srbe, neka pocrkaju svi, to bi ti voleo
ljude koji umiru od raka nazivas hipohondrima, aha, mrzis srbe sve je jasno

da pare ne idu za ekspo, i za stadion bilo bi para da se plate lekarima povecaju, a ne da rade privatno svi, a zaposleni na drzavnim jaslama

zasto se ne plavaju po ucinku? ko kaze da ja hocu da rade za NULA dinara? naprotiv, ja hocu da se pare njima daju a ne za ekspo, kome to njesra treba? i stadion, ja ne volim stadione, jer je sa njih zapoceo gradjanski rat u ex-yu
Ne bi.

U Americi stadioni kostaju milijardu dolara, a posle generisu 10+ milijardi i otvaraju radna mesta, pa odatle mozes da otimas za zdravstveni i penzioni fond.

Bolje je da milijardu dolara ulozis u nesto sto ce da donosi pare, nego da ubacis te pare u penzioni i zdravstveni protocni bojler i kvazi-fond.

ma ti si stetocina kao i sns i av. lupetas samo, umesto hleba i igara, parizera i igara

stadioni generisu velje nevolje koji u njihovim bunkerima cuvaju gudru
stadioni generisu nacionalizme i gradjanske ratove, krimi klanove
itd

e, stadioni otvaraju radna mesta? ti samo izmisljas

ma ti si stetocina kao i sns i av. lupetas samo, umesto hleba i igara, parizera i igara

stadioni generisu velje nevolje koji u njihovim bunkerima cuvaju gudru
stadioni generisu nacionalizme i gradjanske ratove, krimi klanove
itd
Treba nam sto vise parizera, igara i stadiona, pa cete od PDV-a i poreza na zarade tih radnih mesta da napunitei vase 'besplatno skolstvo i zdravstvo!' fondove.

Treba nam sto vise parizera, igara i stadiona, pa cete od PDV-a i poreza na zarade tih radnih mesta da napunitei vase 'besplatno skolstvo i zdravstvo!' fondove.
ako napravite stadion i ekspo i rasterate sve lekare i sestrice, moju penziju necete videti, ni centa, idem negde drugde, ne vracam se u beograd, da vam ja otplacujem vase bahanalije... ima mesta na svetu gde moze lepo da se krcka penzija, ej da ja placam vucicevu megalomaniju, a ljudi nemaju para cak ni za pregled, dijagnostiku, a kamoli da se lece - i ti kazes nek' crknu, sta treba lekari da rade za badava? oni ce pobeci u inostranstvo, a ja se ne vracam, pa vi jedite parizer i idite na stadione, ja znam za bolje

ako napravite stadion i ekspo i rasterate sve lekare i sestrice, moju penziju necete videti, ni centa, idem negde drugde, ne vracam se u beograd, da vam ja otpacujem vase bahanalije... ima mesta na svetu gde moze lepo da se krcka penzija, ej da ja placam vucicevu megalomaniju, a ljudi nemaju para cak ni za pregled, dijagnostiku, a kamoli da se leci - i ti kazes nek' crknu, sta treba lekari da rade za badava? oni ce pobeci u inostranstvo, a ja se ne vracam
Pa ti ako hoces da trosis svoje pare na neki komunisticki raj gde Drzava po centralnom nalogu zabranjuje da se razvija privatni sektor, idi u Severnu Koreju onda. Tamo se prvo daju pare za Drzavnu Sluzbu, a onda za stadion sta ostane, ionako ce to izgraditi robovskim radom za 1000 dolara ukupno.

Pa ti ako hoces da trosis svoje pare na neki komunisticki raj gde Drzava po centralnom nalogu zabranjuje da se razvija privatni sektor, idi u Severnu Koreju onda. Tamo se prvo daju pare za Drzavnu Sluzbu, a onda za stadion sta ostane, ionako ce to izgraditi robovskim radom za 1000 dolara ukupno.
ici cu u vijetnam najverovatnije:

Can I collect Social Security if I live in Vietnam?If you are a U.S. citizen, you may receive your Social Security payments outside the U.S. as long as you are eligible for them.

Is Vietnam a good place for an American to retire?
Retiring in Vietnam is a great option for US citizens who are open to a new cultural experience and willing to adapt to a different lifestyle. The low cost of living, incredible natural beauty, and rich heritage all make this country a favorite of many retirees.Apr 30, 2024

ma, divota, tropi, more, plaze, raj na zemlji, jeftino, uzivancija, plus sad ruje kada udju tamo :per: , a vi se hebite sa vasim ekspom i stadionima, parizerom, ja bre ni hot-dog ne jedem kada odem u arenu, ajd kokice

mislis da se zezam?

Retiring in Vietnam: a complete guide - Unbiased

On average, a retiree can expect to spend around $800 to $1,200 per month to live comfortably in Vietnam.

ima bre da budem mali buda medju vijetnamcima, CAR BRE, SA PAR 'ILJADA! ILJADA ZA TROSAK, 'ILJADA ZA ZADOVOLJSTVA:per:

ej da se ja brinem da li cete vi u srbiji da mi date pregled, treba bre da obolim od vas kakvi ste? neka hvala.

pazi ovo, vama stadion, a meni ovo, pa ko je pametan. a ko lud , izvor https://www.vietnam-visa.com/retire-in-vietnam-guide/:
Phu Quoc – a Paradise for foreigners to retire in Vietnam
phu-quoc-paradise-for-retirement-in-vietnam-768x323.jpg

nha-trang-best-place-to-retire-in-vietnam-vietnam-visa-768x377.jpeg

Poslednja izmena:
ici cu u vijetnam najverovatnije:

Can I collect Social Security if I live in Vietnam?If you are a U.S. citizen, you may receive your Social Security payments outside the U.S. as long as you are eligible for them.

Is Vietnam a good place for an American to retire?
Retiring in Vietnam is a great option for US citizens who are open to a new cultural experience and willing to adapt to a different lifestyle. The low cost of living, incredible natural beauty, and rich heritage all make this country a favorite of many retirees.Apr 30, 2024

ma, divota, tropi, more, plaze, raj na zemlji, jeftino, uzivancija, plus sad ruje kada udju tamo :per: , a vi se hebite sa vasim ekspom i stadionima, parizerom, ja bre ni hot-dog ne jedem kada odem u arenu, ajd kokice

mislis da se zezam?

Retiring in Vietnam: a complete guide - Unbiased

On average, a retiree can expect to spend around $800 to $1,200 per month to live comfortably in Vietnam.

ima bre da budem mali buda medju vijetnamcima, CAR BRE, SA PAR 'ILJADA! ILJADA ZA TROSAK, 'ILJADA ZA ZADOVOLJSTVA:per:

ej da se ja brinem da li cete vi u srbiji da mi date pregled, treba bre da obolim od vas kakvi ste? neka hvala.

pazi ovo, vama stadion, a meni ovo, pa ko je pametan. a ko lud , izvor https://www.vietnam-visa.com/retire-in-vietnam-guide/:
Phu Quoc – a Paradise for foreigners to retire in Vietnam
phu-quoc-paradise-for-retirement-in-vietnam-768x323.jpg

nha-trang-best-place-to-retire-in-vietnam-vietnam-visa-768x377.jpeg
Jeste, Vijetnam je OK za americke penzionere.

Kod njih posle rata, iako su komunjare na vlasti, shvatili su da treba da ubace i elemente kapitalizma u drustvo, a ne kao glupi Kubanci i Severnokoreanci.

Jeste, Vijetnam je OK za americke penzionere.

Kod njih posle rata, iako su komunjare na vlasti, shvatili su da treba da ubace i elemente kapitalizma u drustvo, a ne kao glupi Kubanci i Severnokoreanci.
sad je u igri i kambodija :per: ali pazi ako ruje osvoje ceo svet, mogao bih i da putujem, i samo razgledam i divim se kako im je poslo za rukom da zavladaju celim svetom

Русија и Камбоџа потписале први војни споразум у историји

In recent years, Cambodia has been considered one of the best countries in the whole world to retire.

Is Cambodia a good country to retire in?

Cambodia is known for its affordable cost of living, making it an attractive option for retirees on a budget. Expenses such as housing, utilities, transportation, food, and entertainment are generally lower compared to many Western countries.May 31, 2024

ijaoooooj, pa nisu ovi rusi sisali vesla, znaju oni sta se prvo osvaja po svetu
1719219830769.png

Discover the Top 5 Countries in Asia to Retire

1719219867245.png

Poslednja izmena:

Back