opsesija

AllPacino

Zainteresovan član
Poruka
487
U zadnje vreme izbegavam da bilo sta pisem na forumu jer imam neki osecaj da sam pomalo postao dosadan,ako ne i mnogo dosadan.Tako da samo pomalo citam sta se pise i tako,ali o ovome sto mi se skoro desilo moram da pisem jer mi je zanimljivo.
Zove me jedna devojka pre neki dan i pita kad mozemo da se vidimo kao ima nesto da razgovaramo.Ja pristanem i nadjemo se u jednom lokalu koji drzi moj prijatelj i gde ponekad radim kad mi je dosadno.
Nadjemo se pred zatvaranje lokala jer je tako htela,uzmem kljuc od kafica i zakljucam vrata da nas niko ne bi uznemiravao.Popijemo par ****,ako ne i malo vise,ispricamo se o svemu ali nikako ne shvatam sta je to o cemu zeli da pricamo,jer smo celo vece na njeno insistiranje pricali o mojoj bivsoj devojci,koja se udala nedavno,sve je o njoj zanimalo,od toga kako se ponasala sa mnom u vezi do toga sta je pila.Ja i dalje ne razumem ali mi nije ni bitno.
Kad smo vec previse popili pocnemo da se muvamo...da se ljubimo ..da se skidamo...tako se i kresnemo....i ujutru se razidjemo svako na svoju stranu.
Do tada mi je sve delovalo kako treba....medjutim,sutradan sam se malo razmisljao da li da je zovnem da se nadjemo opet ili da je izbrisem iz imenika,i nije neka zenska da bi se oko nje zadrzavao.Ali me nesto teralo da je zovnem,cisto da ne ispadnem majmun po ko zna koji put,i zovnem je i pitam je kada cemo da se vidimo da popijemo pice,a ona meni kaze **** te zivot,kako je zaboravila da mi kaze da ima decka i da je zauzeta i da je vise ne zovem i spusti mi slusalicu....neverovatno....prvo sam popizdeo samo tako...pa mi nije bilo jasno sta se to desilo...pa mi je na kraju sve to bilo toliko zanimljivo i smesno...cak simpaticno...**** te zivot...sve sto sam ja trebao njoj da kazem...tako to ide...ona je rekla meni...
i tako sam razmisljao da li sam ja to bio decko za jednu noc....da je kao sve ispalo neplanirano...znam da nije....sve je radila planski...ona je zvala...ona je dosla...namerno kasno uvece kad nikog nema....i sve mi je to bilo toliko zanimljivo da sam morao da otkrijem o cemu se radi...
I raspitam se ja malo o njoj...kazu mi s kim ide..posaljem neke moje drugare da se dobro raspitaju kod njega o njoj...ma prava istraga je vodjena...i posle nekoliko dana mi se sve otkrije...
sve je radila zbog one moje bivse koja se udala.....ona je toliko opterecena s tom devojkom da je to strasno.....neko joj je nekada rekao da malo lici na nju...a ta devojka je sigurno bila medju najlepsima u gradu....i od tada se ova svuda raspituje o njoj...
Znala je sve o njoj...zna sve s kim je isla...slicno se oblaci...slicnu frizuru pravi...isto se ponasa...ma **** te zivot to je bolesno koliko ju je oponasala.....i u svemu tome se valjda i kresnula sa mnom....
sto mi nimalo ne smeta...evo i sad mi je smesno koliko neko moze da odlepi majko sveta....
Muva redom sve momke ove male sto se udala...Ja sam cetvrti ili peti kojeg je smuvala na kratko a koji je vec isao s onom....
I tako...eto..samo sam to hteo da podelim s vama...necu vas uznemiravati jedno vreme...u zdravlje
 
e svega ima na ovom svetu. Moja drugarica radi u fotografskoj radnji, i mogla bi mnogo ovakvih tekstova da napise. LJUDI KAKVE SVE SLIKE DONOSE NA RAZVIJANJE, KOJE PERVERZIJE I BAHANALIJE TO JOS NISTE VIDELI
 
danamok:
e svega ima na ovom svetu. Moja drugarica radi u fotografskoj radnji, i mogla bi mnogo ovakvih tekstova da napise. LJUDI KAKVE SVE SLIKE DONOSE NA RAZVIJANJE, KOJE PERVERZIJE I BAHANALIJE TO JOS NISTE VIDELI

Zašto imam osećaj da si ti videla? :lol:
 

Back
Top