Opsednutost skupom garderobom

ja imam jednu takvu drugaricu :? dobro rece Muvalo--u pitanju je nesigurnost, ili sta vec..Mada, ja bih rekla i --KoMpLeKsi !!
Ova moja zivi u jednoj selendri pored Bga-, u dvoristu iza kuce su krave i svinje, a svaki razgovor je samo o garderobi :roll: svakih mesec dana kupuje farmerke :roll: nekad kupuje firmirano , nekad ne, ali je najbitnije da je to EXTRA PUNO placeno--recimo, bitno je da je ona neku obicnu majicu u Staroj Pazovi platila 5 000 din. :shock:, pa cizme 10 000 :shock:
Sto je najsmesnije, sve to joj placaju roditelji, ona nikad ni dan nije radila :roll:
 
Ako si siguran u sebe nosices garderobu koja ti dobro stoji, udobna itd, bez obzira da li je markirana ili ne. Nesigurne osobe uvek moraju da imaju na sebi skupe stvari, tako dobijaju na vaznosti i budu samopouzdanije. Problem je kad nastane raskorak izmedju zelja i mogucnosti, tj kupice versace farmerke, a posle toga pozajmljuju za hranu :roll:
 
Aj, što mrzim kad nešto kupim pa posle to isto nikad ne obučem - to mi dođe kao najskuplja stvarčica :evil: , a voolem rasprodaje, a što se ti trendi-brendi menjaju iz sezone u sezonu, a što tek uvaljuju svakakvu gloopost

Pre par godina Naf-Naf imao neku kolekciju, dezen kuhinjskih starinskih stolnjaka, oni kvadratići, crveni ili plavi, a cene paprene, iskušavali su me da im upalim butik

Inače sam više voajer nego li kupac, voajerišem izloge i radnje :p
ukapirala sam da celu sezonu provedem maltene u jednoj te istoj garderobi, nekako se vežem te sezone za to pa to ti je. Presvlačim se presvlačim, i ovučem isto što i prethodni dan :?
 
Na zapadu kad ljudi kupe nesto povoljno kazu au kako sam dobro prosao uzeo sam firmiranu stvar za male pare.ovde kod nas je to neverovatno,ljudi se hvale kako su platili neku krpicu mnnnnooooogo.Strasno,a nosice to isto par meseci.
Najbolje su nase pevacice koje sad izjavljuju po novinama koliko trose za gerderobu.to je zalosno
Da li je zato beda u ovoj zelji?
 
pilencepile:
Na zapadu kad ljudi kupe nesto povoljno kazu au kako sam dobro prosao uzeo sam firmiranu stvar za male pare.ovde kod nas je to neverovatno,ljudi se hvale kako su platili neku krpicu mnnnnooooogo.Strasno,a nosice to isto par meseci.
Najbolje su nase pevacice koje sad izjavljuju po novinama koliko trose za gerderobu.to je zalosno
Da li je zato beda u ovoj zelji?

Da, na zapadu su svi ponosni kada nesto dobro kupe za male pare. Mislim da zato i imaju puno love.Kada sam skoro bila dole pricam kako sam kupila super trenerku za 20 Eu, a moj brat kaze: Cuti, nemoj da me blamiras , to se ne prica :shock:
 

Back
Top