Oprostiti OWO

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Какви су ово мртви проблеми ј.бт!? Ајде децо јавите се кад будете имали неких озбиљних проблема а не ова клиначка препуцавања и ''варања'' :roll:
 
Ja se ne slažem s Dovlom... :oops:


a kakvo syebavanje za ceo život, nema ni 17 godina, ovo će proći ili će trajati još neko vreme pa proći, mislite da će se sećati ovoga za pet godina? Sutra malo.
Због ради чега се не слажеш са мном? :)
Ja u stwari kapiram shta je isprawno_nikad mu se wishe ne jawiti,ali ***,dosta toga se deshawalo izmedju nas...i ne mogu odmah da krenem dalje,ali cju uspjeti,ubrzo waljda...;)
Па не мораш баш толико радикално да поступиш тј да му се не јављаш, али исправно размишљаш ;) а што се тиче дешавања... па јбга сигурно је било свега, али време је кева... оно што време излечи то не излечи нико :)
Какви су ово мртви проблеми ј.бт!? Ајде децо јавите се кад будете имали неких озбиљних проблема а не ова клиначка препуцавања и ''варања'' :roll:
Синак ајд' Ескулирај мало ово су Тинејџери ба! Ово су прави тинејџерски проблеми... то што смо кум, ти и ја шмекери па немамо оваквих проблема не значи да их други немају :mrgreen:
 
то што смо кум, ти и ја шмекери па немамо оваквих проблема не значи да их други немају :mrgreen:[/b]

Тај фазон, ми не отварамо овакве теме, него други због нас отварају овакве теме :mrgreen:
 
Haha. Klasican mamac.. Ko gajebe bre.. Ti neces da spavas sa njim i sta.. Ti sad treba da se smilujes na njegovu musku piz** i da se pomirite i da spavate i sve.. NAci ces boljeg, vidim sto se kaje i sto ne moze da te zaboravi, sutradan je spavao sa drugom.. HAHAHA
 
E, ne znam... To meni deluje kao da je raskinuo s tobom da bi mogao da 'utoli glad' a da ne ispadne kao da te vara, i sad kad se 'olaksao', dosao je nazad tebi. Mislim da zasluzujes mnogo bolje, ako ne zelis da spavate, NE DAJ SE!! :) A ako ga stvarno jako volis, pricaj s njim i vidi da li je stvarno zasluzio oprostaj. Ako ti i tada pomene sex a ti to ne zelis, idi sto dalje...
 
Нема од те приче више ништа ;)

Једном крај - заувек крај. Добро, можда не заувек пошто сте још млађани, али 99%... можда звучи грубо, али реалност је то ;) чак и да му ти вечерас даш није то то... никад неће ни бити ;)

Dobro,slazem se sa tobom. :lol: ^^^^ Mislim ovako... ^^^^

A poshto na preskokce chitam postove,uchinilo mi se da je napisala ''Ja se slzaem sa Dovlom...'' a ne ''Ja se NE slazem se Dovlom...''

Ja biti budala...mani me... :lol:
 
muskarac se ne moze iskoristiti, sanse nema, i modelsice ne lupaj..Vidi se da mu je stalo samo do sexa sa tobom, pri tom nemoj da mu dajes ni grama nade..iskuliraj ga kao da ne postoji, jer ako te iskoristi na takav bolesni nacin, samo ce tebe boleti..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top