Opet o petardama

Нема ,јер изгледа да то не одговара само онима који тргују , него и друштву генерално као давање одушка.
Улицу и јавна места треба заштити од петарди ригорозним казнама !!!
Predpostavljam da si ti prvi bacao petarde kao mali,pa si vrlo brzo zaboravio kakav je to osscaj kad si dete.Keeeeenja mi se od tih prica da niko ne baca petarde zbog kerova.Pa kad smo kod toga,ajde onda da ne bacamo ni zbog macaka,golubova...Ceo zivot se bacalo i sad odjednom smeta svima.Ja razumem da to plasi kerove,ali plasi i druge zivotinje koje niko ni ne spominje.
 
Predpostavljam da si ti prvi bacao petarde kao mali,pa si vrlo brzo zaboravio kakav je to osscaj kad si dete.Keeeeenja mi se od tih prica da niko ne baca petarde zbog kerova.Pa kad smo kod toga,ajde onda da ne bacamo ni zbog macaka,golubova...Ceo zivot se bacalo i sad odjednom smeta svima.Ja razumem da to plasi kerove,ali plasi i druge zivotinje koje niko ni ne spominje.
Лоше предпостављаш !

Све животиње лоше реагују на такав звук јер имају много развијеније чуло слуха од нас. Једино тренирани ловачки пси и пси који учествују на тркама паса пуцањ доживљавају као знак за акцију, али је то ограјан условни рефлекс.
 
Poslednja izmena:
Predpostavljam da si ti prvi bacao petarde kao mali,pa si vrlo brzo zaboravio kakav je to osscaj kad si dete.Keeeeenja mi se od tih prica da niko ne baca petarde zbog kerova.Pa kad smo kod toga,ajde onda da ne bacamo ni zbog macaka,golubova...Ceo zivot se bacalo i sad odjednom smeta svima.Ja razumem da to plasi kerove,ali plasi i druge zivotinje koje niko ni ne spominje.
Pominjane su i druge životinje.
Pominjana su i deca.
Više puta.
 
Слика говори више од речи. А ти си поставио мнооого сличица.
Ovako odjeven izlazim u nedjelju na doček:

GJ4t54cOxwG-67eF8UuyNPpxjeAjJ4CwQ8PY90q6Dgc.jpg
 

Back
Top