Opet kladionica!!!!

Slusaj me ! Danas sam odigrao ta tri tipa !

Sajt mi ne otvara i nemogu gledati kvote !

Za sutra imam prelaz , kvota @30 ! To je dojava i sigurno prolazi ! Da li to moze uci u takmicenje , samo 2 minuta pre pocetka utakmice ?

Poz :)
 
Halo momci !?! Evo vam jedan Text:

Da ne mogu jer je informacija iz prve ruke ! Vidim da si zainteresovan za moje TIPOVE !! Prvo da ti objasnim neke stvari .. Ja sam PROFI TIPSTER i zahtevam veliku iskrenost ! Moji tipovi prolaze preko 80% i to garantujem svakome ! NEMAM SAJT , NE PRODAJEM TIPOVE , ali cu krenuti !! Jer niko ne zna da kaze HVALA !! (Cast Izuzetcima)

Od Januara prvog , imao sam 15 TIPOVA koji su PRAVI !! To su DOJAVE !! To igram samo u singlu i nigde ne objavljujem !Proslo je 14 , a ako znas da je od tih 15 njih 5 bilo kvota preko 11 !! (U pitanju su prelazi 1-X , 2-X )

Za ovu utakmicu mogu garantovati prolaz ! Kvota je @30 !!!

Da li si zainteresovan za moje TIPOVE ??
 
Techa:

Cesena 2 - 0 Mantova
Zimbabwe 0 - 2 Senegal
Foggia 1 - 1 Martina
Jordan 0 - 0 Sweden

na ovom tiketu -4.3

znaci ukupno -12.55

ajde molim te nemoj nista danas da igras da bi mogli ja milan da odigramo posto nismo juce da bi svi imal iisti broj odigranih tiketa.

giga ne igra sa nama zato sto se nije prijavio kada je trebao.
 
milane ispisi takmicenje,datum i vreme odigravanja utakmice i igraj sve utakmice u jednom danu t.j. u onom danu u kojem si napisao tiket.mislim da ja nisam duzan da rovarim po livescores-u da trazim utakmice neke konferencije.kao sto je techa rekao pisi takmicenje osim ako nije prva liga.inace ti se nece priznati rezultat.

sportski pozdrav
 
DS_Blok ! Pozdrav ! Javljam se jer sam srecan jer mi je prelaz prosao !

Mali broj ljudi je dobio ovu dojavicu jer samo malom broju ljudi verujem !!!

Ko hoce , neka mi se javi !!

A ti , DS_Blok .. Ovaj ! Nemoj da se kurcis preko Neta jer se ljudi jako lako nalaze !

Ovde mogu tata da ti budem za kladjenje !!

Da te ucim KAKO DA PROVALJUJES DOJAVE , KAKO ZAKLJUCUJES KOJA KVOTA DOLAZI !!

To sam jednog lika naucio za veliki novac , 10 000e !!! Lik je te pare povratio za mesec dana !!!

Jos jednom , NEMOJ SE KURCITI BEZ VEZE ! Mislim da ti niej potrebno to !!

Za sutra se ima jedna PROVALJENA DOJAVA !!! Kvota nije velika kao danasnja , ali ono ..

I kvota @2.10 dobro dodje - Samo kada je sigurna !! :!:

Ovako .. Ovde cu da ostavim PROVALJENE DOJAVE !!!

Samo dva minuta pre pocetka utakmice , da ne bi mnogoliki majmuni uplatili i iskoristili !!!

Ko hoce DOJAVE , mora da plati ! Pa deco .. Nista nije besplatno u zivotu !!

Ja sam ovo PROVALJENJE otkrio dok ste vi zatrpavali ***** u pesak -Pa ga posle trazili !!!

Cika je provalio to pre 13 godina !! Nadam se da cu preneti sa kolena na koleno -Svog sina !!!

Mozda vam i kazem .. za jedno - 20 godina !! - Jer sam jos malo mlad da umrem !!!

A DS_Blok , ako si zainteresovan - Da ti provalim IP.ADRESU ?

Pa da je postavim na Internetu kao oglas za pedera !?!

Ili da javim ovim ludacima iz mog grada da ti dodju da te unakaze ?

Ili bas da prljam ruke sa tobom ? - Stavicu kondom na svaki prst , za svaki slucaj !!

Ovakvi debili mi ne trebaju !! Stigla mi je informacija .. DOJAVA !!

Znaci : 1 PROVALJENA DOJAVA i jedna DOJAVA !!

Bice para ! Tu DOJAVU ce te dobiti !!! A PROVALJENU nikada !!

Idem .. Za Petak se suska jedna utakmica , mogu da garantujem za nju da prolazi - KVOTA @3 !!!

Sportski pozdrav , sto bi rekao .. Najgluplji covek na svetu- DS_Blok , molim jedan aplauz !!!

(APLAUZ) - Pozdrav :)
 
I samo da napomenem Nick:Terror Techa :!:

Zasto mi saljes poruke gde me prosto MOLIS za dojavu a ovde se pravis neki frajer ??

Dvolicna ***** !! Nemoj biti takav u zivotu , to ne valja !! Kao mlad sam to osetio na svojoj kozi !!!

Pozdrav :)
 
Terror Techa:
Znam zasto ne mozes da otkrijes ranije dojavu,ali bih ti bio zahvalan ako mi posaljes na private koja je tekma u pitanju i koliko si siguran u taj izvor...

Hvala unapred

Evo mog posta sa private-a...
Nego ko me yebe kad pokusavam da budem kulturan sa takvim seljacima...
Rado bih se prepucavao sa tobom,ali znas kako kazu
"Ne diraj gov.no,da ti ne smrdi"
 

Back
Top