OPET FRKA NA ZAKINTOSU...VODIČ MI TUKAO ĆERKU JER JE PREGLASNO PEVALA

AKo se ne varam, u članku na koji se ovde pozivamo, piše da su te devojke/devojčice bile u dvorištu, ne u sobi. Ali to ne menja činjenicu da su se ponašale bahtao, kao i to da onaj ludak nije smeo da ih bije. Ako mu smetaju, izvoli telefon u ruke pa zovi policiju. Mogao je i turističku policiju, koja je veoma jaka u Grčkoj. Na kraju, nadam se da je devojka nešto naučila na teži način i da sledeći put neće da smeta ostalim gostima.
Sve ovo pod uslovom da je priča tačna.

Не видим да је девојчица било где погрешила .она је младалачки певала и веселила се ..то је сасвим нормално и природно да радиш када си млад и када си са другарима на одмору

ценим да је девочица лепо васпитана јер га није напала са другарицама , што је по мени и требала да уради и да оне поломе њега али очигледно је то последице и превише лепог васпитања. то је очигледно јер родитељи не узимају ствари у своје руке што је веома тешка одлука у овој ситуацији .

Мени не смета када се деца забављају и то за време одмора , све док ту није укључен алкохол , дрога и кафане .

Она није била у кафани , нео у дворишту као што ти кажеш ..тиме још горе .

не размем људе који мисле да имају право да бију туђе дете .свака част њеним родитељима .
 
Не постоји оправдање за овај гнусни чин насиља .

девојчица је малолетна и сломљена јој је нога , тај лик јој је сломио ногу .

Постоји начин да старији људи и они којима је потребан одмор , без буке после 20 часова, добију и посебан аранжман за мало већу суму

сасвим смиболичну суму .

Нико нема право да туђе дете , девојчицу , пребије .

Замисли имаш дете и она оде на одмор са другарима и тамо јој неки лик поломи ноге .

Ово је заиста подвиг родитеља који желе да делују у оквиру закона , закона који је требао и тај магарац да се придржава

треба да буде осуђен за пример другима којим падне на памет да бију туђу децу .

СРАМОТА!

Да да, она има право да се дерња а нико други нема никаква права.
 
Шта значи да се дере ?

Седе у дворишту , лагана музика ,смех ..ради се о деци .боље им је ту него у некој кафани .

Осим тога теби нико не грантује мир и тишину после 20 часова када си на одмору .специјално ако нису уплатио посебан аранжман .

окренеш се на другу страну и спаваш .следеће године тражиш мирније место .

Не могу да верујм да се од деце очекује да се не понашају као деца и још да се упортебљава сила према њима .

баш ме интересује шта би урадио да је твоје дете неко пребио , твоју малолетну девојчицу ..мислим лако је о туђој деци говорити.
 
Не постоји оправдање за овај гнусни чин насиља .

девојчица је малолетна и сломљена јој је нога , тај лик јој је сломио ногу .

Постоји начин да старији људи и они којима је потребан одмор , без буке после 20 часова, добију и посебан аранжман за мало већу суму

сасвим смиболичну суму .

Нико нема право да туђе дете , девојчицу , пребије .

Замисли имаш дете и она оде на одмор са другарима и тамо јој неки лик поломи ноге .

Ово је заиста подвиг родитеља који желе да делују у оквиру закона , закона који је требао и тај магарац да се придржава

треба да буде осуђен за пример другима којим падне на памет да бију туђу децу .

СРАМОТА!

Hvala bogu, nije joj slomljena noga prema tome ne lupaj vise. Postoji nacin da se slusa glasna muzika i 'provodi' bez da da se ometaju drugi gosti, jer ne treba pravila da se prilagodjavaju tebi, vec obrnuto.

Nema pravo da tuce decu, slazem se, nije bitno da li zensku ili musku, ali isto tako to nisu samo deca, vec stariji maloletnici. Kao sto rece Reefer, najbolje bi bilo da je zvao policiju.
Za vas koji ste se malo vise zabrinuli, mlada dama je skinula gips jos pre kraja letovanja i po svemu sudeci sada je ok.

20479417_446566542389718_1662789493360427008_n.jpg

foto: instagram
 
Шта значи да се дере ?

Седе у дворишту , лагана музика ,смех ..ради се о деци .боље им је ту него у некој кафани .

Осим тога теби нико не грантује мир и тишину после 20 часова када си на одмору .специјално ако нису уплатио посебан аранжман .

окренеш се на другу страну и спаваш .следеће године тражиш мирније место .

Не могу да верујм да се од деце очекује да се не понашају као деца и још да се упортебљава сила према њима .

баш ме интересује шта би урадио да је твоје дете неко пребио , твоју малолетну девојчицу ..мислим лако је о туђој деци говорити.

Нисам баш сигуран да је била лагана музика. А то одеш и тражиш мирније место, те фазоне из Србије, ако ти не одговара сели се и то, то очигледно не може тако у цивилизацији. Зна се шта је кућни ред и да он подразумева тишину после неког времена увече.

- - - - - - - - - -

Hvala bogu, nije joj slomljena noga prema tome ne lupaj vise. Postoji nacin da se slusa glasna muzika i 'provodi' bez da da se ometaju drugi gosti, jer ne treba pravila da se prilagodjavaju tebi, vec obrnuto.

Nema pravo da tuce decu, slazem se, nije bitno da li zensku ili musku, ali isto tako to nisu samo deca, vec stariji maloletnici. Kao sto rece Reefer, najbolje bi bilo da je zvao policiju.
Za vas koji ste se malo vise zabrinuli, mlada dama je skinula gips jos pre kraja letovanja i po svemu sudeci sada je ok.
foto: instagram
Надамо се да је и у Грчкој научила лекцију, кад већ није у Србији имао ко да је научи.
 
Да је ваше дете у питању сумњам да би тако реаговали .девојчица је још увек девојчица јер је малолетна .

нико нем а право да ти се иживљава над децом .заиста сам изненађена рекацијом родитеља који траже правду на суду .

ово су веома тешке одлуке и види се да се ради о цивлизованим људима.

тог ткз водича треба затворски казнити и тамо да га робијаши бију и ломе му ноге јер ко тако подигне руку на девојчицу није мушко , по најмање није човек.

мрцина . они који су му дали посао да плате одштету породици за претрпљени стрес јер су њихово дете изложили опасности и манијацима

- - - - - - - - - -

Нисам баш сигуран да је била лагана музика. А то одеш и тражиш мирније место, те фазоне из Србије, ако ти не одговара сели се и то, то очигледно не може тако у цивилизацији. Зна се шта је кућни ред и да он подразумева тишину после неког времена увече.

- - - - - - - - - -


Надамо се да је и у Грчкој научила лекцију, кад већ није у Србији имао ко да је научи.

значи тако се то ради у Грчкој цивилизацији , ломе ноге деци због смеха ..СТРАВИЧНО !
 
Да је ваше дете у питању сумњам да би тако реаговали .девојчица је још увек девојчица јер је малолетна .

нико нем а право да ти се иживљава над децом .заиста сам изненађена рекацијом родитеља који траже правду на суду .

ово су веома тешке одлуке и види се да се ради о цивлизованим људима.

тог ткз водича треба затворски казнити и тамо да га робијаши бију и ломе му ноге јер ко тако подигне руку на девојчицу није мушко , по најмање није човек.

мрцина . они који су му дали посао да плате одштету породици за претрпљени стрес јер су њихово дете изложили опасности и манијацима

Ајде, а да је дечак у питању ваљда би било мање више у реду, а?

А они што не могу да спавају од буке, јел и они да траже одштету?
Море ти родитељи боље да су васпитали дете, а не да се брукају по новинама још, дете им памети учи Грк уместо да су они то урадили.

Али ништа ме не чуди, овај народ је давно фијукнуо.
 
Да је ваше дете у питању сумњам да би тако реаговали .девојчица је још увек девојчица јер је малолетна .

нико нем а право да ти се иживљава над децом .заиста сам изненађена рекацијом родитеља који траже правду на суду .

ово су веома тешке одлуке и види се да се ради о цивлизованим људима.

тог ткз водича треба затворски казнити и тамо да га робијаши бију и ломе му ноге јер ко тако подигне руку на девојчицу није мушко , по најмање није човек.

мрцина . они који су му дали посао да плате одштету породици за претрпљени стрес јер су њихово дете изложили опасности и манијацима

Deca su do 14. godine zivota, nakon toga postaju mladji maloletnici i stariji maloletnici(posle 16. god)

Elem, "deca" :
 
чекај , ради се о Грку ?

Нисам то знала , тиме је случај још гори .

Родитељи морају да се обрате држави и посланству у Грчкој и терете тог Грка за тешке телесне повреде које је задобило њихово дете .

на крају крајева , нека туже Грчку државу ..

ко је , бре, Он ?

да ли је Он изван закона , не размем зашто није у затвору и зашто после напада није ухапшен .

поднети кривичну пријаву против Грка и тужити агенцију за одштету и претрпљену патњу и бол .ако се ради о Грку уопште ..
 
http://www.informer.rs/vesti/hronik...encije-VODIC-TUKAO-CERKU-JER-PREGLASNO-PEVALA

Ušo đao u ljude u decu...
"Angelina P. (17) je lumpovala sa drugaricama u apartmanu na Zakintosu, a turistički vodič ju je zbog galame izbacio na ulicu, pri čemu joj je povredio nogu i ruku, tvrdi Angelinin otac Vladimir..."
- sa 17. godina lumpuje u apartmanu...krajnje bezobrazno, u skladu sa aktuelnim obrascem ponašanja u Srbiji - nasilje nad drugima.
"
Te večeri, kaže on, njegova ćerka je sa drugaricama slušala muziku u dvorištu vile, ali je vodič je zatražio da je isključe jer je bilo kasno.- Moja ćerka je nastavila da peva, pa joj je vodič zapretio da će je udariti ako ne prestane. Ona ga nije shvatila ozbiljno, pa mu je rekla: "Udari me, osiguranje će to platiti", što su deca propratila smehom. Vodič se iznervirao, ćušnuo je u glavu, a zatim joj je uvio ruku, odvukao je do izlaza i izbacio je na ulicu. Prilikom pada na beton, Angelina se povredila po rukama i iščašila je nogu, pa su je drugarice odvele u ambulantu, gde je dobila injekciju i stavljen joj je gips, koji je nosila do kraja letovanja - priča ogorčeni otac."
- Znači posle prve opomene taj neki vodič, šta li je, trebalo je da pozove policiju. Krajnje drsko i nasilno ponašanje pijanih devojčica.
"
- Sve ovo joj je veoma teško palo. Angelina često zaplače, pala je u depresiju, pa ću morati da je odvedem i kod neuropsihijatra - navodi Sonja. (majka)"
- Znači kad princeza plače, svi plačemo. Kad princeza lumpuje svi trpimo.
"
Na drugoj strani, u agenciji "Akva travel" ističu da o tome ne znaju ništa.

- Ta devojčica nije naša putnica i mi za nju nismo odgovorni. Vodič kog pominjete nije naš radnik, već ga je angažovao naš grčki partner - objasnila nam je službenica "Akva travela" u telefonskom razgovoru.
Vodič Slobodan K. nam je poslao poruku da ništa od onog što je Vladimir P. ispričao nije tačno. Međutim, on je odbio da kaže šta se desilo u Laganasu i kako je maloletnica povređena."
- Vladimir P. će zbog "nervoze" da naebe sigurno, ali jbg, udario junak na princezu brte...

Cirkus od nas

Angelina je nevaspitana stoka koja ne postuje osnovni red jer u toj vili nije bila sama vec sa turistima koji su hteli da spavaju.
I trebalo bi da ide kod psihijatra ali da artikulise svoju kompulsivnost



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Deca su do 14. godine zivota, nakon toga postaju mladji maloletnici i stariji maloletnici(posle 16. god)

Elem, "deca" :

Старији малолетник је после 18 године и то у случају законског кажњавања .

Она је малолетна девојчица и то је напада на малолетно лице и наношење тешких телесних повреда малолетнику .

није битно да ли је дечка или девојчица до 18 је малолетно лице , после 18 млађи пунолетник тј тинејџер или пубертетлија.
 
Старији малолетник је после 18 године и то у случају законског кажњавања .

Она је малолетна девојчица и то је напада на малолетно лице и наношење тешких телесних повреда малолетнику .

није битно да ли је дечка или девојчица до 18 је малолетно лице , после 18 млађи пунолетник тј тинејџер или пубертетлија.

Kao sto rekoh, zali boze kada ti mozes da odlucujes o bilo cemu, a ne znas osnovne stvari.

Maloletnik je lice mladje od 18 godina. Lice koje napuni 18 godina je punoletno i stice sva prava da o odlucuje samostalno u svoje ime, da radi i da se krece po svojoj volji.
Stariji maloletnik je lice koje je navrsilo 16 godina zivota, ali nije napunilo 18, a dete je lice koje nije navrsilo 14 godina zivota. Devojcica ne moze da ima 17 godina jer sa 17 godina moze da udje i u brak ako joj je volja, devojcica je do 14. godine zivota.

- - - - - - - - - -

Шта би урадио да је у питању твоје малолетно дете ?

Moje dete se ne bi tako ponasalo.
 
Kad je vec roditelji nisu naucili lepom ponasanju i uljudnosti


Sent from my iPhone using Tapatalk


не знам из чега закључујеш да није лепо васпитана .лик је пребио и сломио јој ногу и она му није узвратила :eek:

тачно , слажем се да нема довољно уличног васпитања и не зна да се одбрани .

за лепо васпитану децу није Грчка, очигледно је Грчка дивљи Запад .

нека иде на Охридско језеро бољи је провод и нема луђака који бију децу или туристе уопштено

- - - - - - - - - -

Kao sto rekoh, zali boze kada ti mozes da odlucujes o bilo cemu, a ne znas osnovne stvari.

Maloletnik je lice mladje od 18 godina. Lice koje napuni 18 godina je punoletno i stice sva prava da o odlucuje samostalno u svoje ime, da radi i da se krece po svojoj volji.
Stariji maloletnik je lice koje je navrsilo 16 godina zivota, ali nije napunilo 18, a dete je lice koje nije navrsilo 14 godina zivota. Devojcica ne moze da ima 17 godina jer sa 17 godina moze da udje i u brak ako joj je volja, devojcica je do 14. godine zivota.

- - - - - - - - - -



Moje dete se ne bi tako ponasalo.

дакако .твоје дете би на одмору ишло у 20 часова у кревет .ма дај молим те ..

после 18 године је млађи пунолетник
 
не знам из чега закључујеш да није лепо васпитана .лик је пребио и сломио јој ногу и она му није узвратила :eek:

тачно , слажем се да нема довољно уличног васпитања и не зна да се одбрани .

за лепо васпитану децу није Грчка, очигледно је Грчка дивљи Запад .

нека иде на Охридско језеро бољи је провод и нема луђака који бију децу или туристе уопштено

Ti nisi ni procitala clanak izgleda. Ulicno vaspitanje i jeste krivo za ovako bahatu i bezobzirnu omladinu.
 
Ti nisi ni procitala clanak izgleda. Ulicno vaspitanje i jeste krivo za ovako bahatu i bezobzirnu omladinu.

да је њу улица васпитала а не очигледно лепо васпитани родитељи .она би сакупила екипу која би за сат времена била на лицу места и унаказила тог водича .

да му више никада не падне на памет да бије српско дете .
 
Заправо би требало да буде млађи пунолетник до 25 године јер то је коначни излазак и смиривање хормона код пубертетлија .

Posto nisi ucila kada je trebalo, sada lepo na sajt narodne skupstine pa zakon po zakon u ruke, do tad nemoj da palamudis ovde o necemu o cemu nemas pojma.
 
и не знам докле више Грци мисле да нам хапсе и бију децу и још им људи за то плате .

- - - - - - - - - -

Posto nisi ucila kada je trebalo, sada lepo na sajt narodne skupstine pa zakon po zakon u ruke, do tad nemoj da palamudis ovde o necemu o cemu nemas pojma.

написла сам да би требало да буде млађи пунолетник до 25 године
 

Back
Top