dollarqueen
Iskusan
- Poruka
- 5.226
Ma,sve ok!!!!!!!!Pa,ja priznam kad pogresimInace da ne ispadne da provociram - ne cinim to, samo volim kada se znaju sve cinjenice a ne kad se misljenje formira na osnovu onoga sto nam se ucini da cujemo
Opusteno![]()



Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Ma,sve ok!!!!!!!!Pa,ja priznam kad pogresimInace da ne ispadne da provociram - ne cinim to, samo volim kada se znaju sve cinjenice a ne kad se misljenje formira na osnovu onoga sto nam se ucini da cujemo
Opusteno![]()




Haha, joj sta nije..
Jel verujes da sam ja otisla u drugu sobu, bilo mi je tesko da gledam kako pravi budalu od sebe.
Mozda Nimil ima tacan izvestaj o svemu recenom juce...mene je bilo blam da gledam kad sam videla gde to vodi
Ja stvarno ne znam zasto slabo ko voli Igora....
Sad kad gledam, verovatno ispadaju Kristijan i Mika. Kristijan zaista veze sa vezom nema, a Mika ima mocan glas... naravno, karakter je uzas zivi, pa ce se na tome i saplesti. Ako vec nije.
Meni je samo glupo sto svi sada krive Sonju za s.ranje koje je izbilo... Cinjenica je da je ona to pricala, ali ocigledno se nije sama ona dogovarala (sa Vukasinom), vec su u tome mal'ne svi ucestvovali. Pa nisu ni oni mutavi, nominovali bi Sonju i Miku da su samo one. Nije da branim Sonju, grozno se ponela, ali kladim se da su u tom dogovaranju icesgtvovali svi. Samo sto su bili malo pametniji da o tome ne pricaju.
Sinoćna Gala je bila baš onako adrenalinska ...
Prvo, drago mi je što je Jasmina ispala ... jer je na kraju i zaokružila priču o sebi. Strašno koliko sujete i zlobe na jednom mestu. Užasno mrzim kad neko propada i vuče sve za sobom .... Devojka nema ni malo dostojanstva, ni malo ponosa.... baš me je onako razočarala ..... Danijel, koliko god da je bleskast (takodje sujetan i bezobrazan) ispao je mnogo veći čovek od nje.
Ono što je ona izgovorila, posle ispadanja, tako mi je bilo jadno .... osećala sam se loše kao da je meni pričala ... fuj ......
Drugo, odluku da svi budu nominovani, apsolutno podržavam, s obzirom da su se svi jako opustili i da su svi postali prilično svojeglavi i nedokazani. Ovo će im biti jedna odlična lekcija da su na Akademiju došli da nešto nauče, slušaju profesore i budu studenti, a ne da su ''bogom dani i izabrani''.
Treće, moj favorit i posle ove večeri je Aleksandar ... pokazao je izuzetnu zrelost i staloženost .... odlično peva (koliko god da su mu pesme koje peva prosečne) i ima neodoljiv osmeh.
, nije lose To je bila nagrada za neglumljenje umisljenih zvezdica
) moze da bude umisljena.