ooovaj

avesic:
ovako ,, sta vama muskarcima znaci kada pred seks ovlazite na penisu ,, kada pocne da izlazi neka tecnost , konkretno imam jednog lika kome se to desava , nismo bas mali ni on ni ja ,, gazimo vec preko tri banke ,, ali opet slucaj koji vidimo prvi put ,, , e sada to kao muskarac vlazi ,, meni je malo nepoznato ,, pa reko ako neko od vas savremenih hoce malo da mi pojasni ,,
Vidite!? :|
A koliko to vas gleda u njega nesretjnika (:
Nije valjda da i on prvi put vidi?

Btw, to znachi da kita ne moze biti chvrstja od toga... tacka stegnutosti iza koje pocinje da se cedi voda. Jednom recju - beton, san svake zenskog bitja :lol:
To ti je inache, nesto ko na sistemima za direktno ubrizgavanje, na motorima, sto imaju fazu predubrizgavanja... eto tako nesto :)
 
Znas ,sa iskustvom sve ce to proci i bice ti smesno .inace vec je receno na temi sta bi moglo da bude al ne mora da znaci . dok se malo uhodate i sve ima da tece kao niz vodu a znacete od cega je.
 
Hm, curka...
Pošto ne boli, ne peče - nije triša.
A imate preko 30...
Dakle, iako nisam čika dok Holidej, čini mi se da je prostata počela da riknjava... uskoro ni vijagra neće tu pomagati... što bi reko moj čukundeda vrač: ne mora se seče - samo će otpa'ne!
I ti si našla kad i u koga da se zaljubiš... k.u.r.a.t.e si sreće u pravom smislu reči
 
BRATE GOLUBE hoces reci da se moja tema koja glasi "oooovaj" pretvorila u "jooooooj" ,, i nemoj da me nazivas tamo nekim imenima ,, brate samo pitam ,, sta sad ,, --hvala za odgovor
 
Kad_LupimLupim:
Vidite!? :|
A koliko to vas gleda u njega nesretjnika (:
Nije valjda da i on prvi put vidi?

Btw, to znachi da kita ne moze biti chvrstja od toga... tacka stegnutosti iza koje pocinje da se cedi voda. Jednom recju - beton, san svake zenskog bitja :lol:
To ti je inache, nesto ko na sistemima za direktno ubrizgavanje, na motorima, sto imaju fazu predubrizgavanja... eto tako nesto :)


mada ono ,, ipak biram odgovor koji mi se najvise svidja ,, ali opet ,, napravi ja zamorce od moje ljubavi jel da ,,, sad mi bezveze ,, ajde da menjam temu na ,, recimo ,, -----
jel i vi imate taj problem da posle recimo dve jutarnje kafe ,,, odete na burek ali se nećkate za jogurt ?
 
ggolub:
Hm, curka...
Pošto ne boli, ne peče - nije triša.
A imate preko 30...
Dakle, iako nisam čika dok Holidej, čini mi se da je prostata počela da riknjava... uskoro ni vijagra neće tu pomagati... što bi reko moj čukundeda vrač: ne mora se seče - samo će otpa'ne!
I ti si našla kad i u koga da se zaljubiš... k.u.r.a.t.e si sreće u pravom smislu reči


Ima jedan bolji od tebe zovu ga doktor
 
Kad_LupimLupim:
Vidite!? :|
A koliko to vas gleda u njega nesretjnika (:
Nije valjda da i on prvi put vidi?

Btw, to znachi da kita ne moze biti chvrstja od toga... tacka stegnutosti iza koje pocinje da se cedi voda. Jednom recju - beton, san svake zenskog bitja :lol:
To ti je inache, nesto ko na sistemima za direktno ubrizgavanje, na motorima, sto imaju fazu predubrizgavanja... eto tako nesto :)

Hvala brate što me braniš
:roll:
 
samanta pa nije lupanje ,, ali ,,--pa nije ,, on(penis) me stvarno voli ,, i reaguje bas onako kako mi i treba ,,

kad lupam ,,hvala na skretanju sa penisa na fekalije ,, ali mislim da vise nema potrebe ,, krenulo je pravim putem ,,
 
avesic:
samanta pa nije lupanje ,, ali ,,--pa nije ,, on(penis) me stvarno voli ,, i reaguje bas onako kako mi i treba ,,

kad lupam ,,hvala na skretanju sa penisa na fekalije ,, ali mislim da vise nema potrebe ,, krenulo je pravim putem ,,

Eto..onda nema problema......:lol: :lol: :lol: Svi sretni i zadovoljni ;)
 

Back
Top