Ona 19 ja 44. Sto da radim?

Sviđam se jednoj od 19. Ona zna kolko ja imam godina i dalje me gnjavi da izađem s njom(njen tata ima 39 haha),a meni je neugodno pošto joj mogu biti tata. Jer imao neko takvih iskustava?
Имао ја управо таква. Били у вези пет година. Разишли смо се јер смо обоје схватили да таква везе нема будућност.
Такође, познајем пар са таквом разликом у годинама, с тим што је она имала 16 када су се упознали с он 40. Имају и двоје деце али разишли су се пре три године после 15 година везе. Она се удала за млађег а он је остао сам и почео је да пије.
Мени је требало пар година да се вратим у нормалу и зато размисли шта ти је чинити.
 
Sviđam se jednoj od 19. Ona zna kolko ja imam godina i dalje me gnjavi da izađem s njom(njen tata ima 39 haha),a meni je neugodno pošto joj mogu biti tata. Jer imao neko takvih iskustava?
Ako ona hoće - ti joj učini.
Ne očekuj previše, verovatno je velika razlika u načinu na koji razmišljate, ali može da bude lepo dok traje.
Tebi će da nahrani ego, njoj će doneti novo (nadam se lepo) iskustvo, a onda svako na svoju stranu. Bar je meni tako bilo kad sam bio sa jednom malom 20 godina mlađom.
win-win situejšn
 

Back
Top