Ona 19 ja 44. Sto da radim?

znas tito je bio stariji 35 godina od jovanke. a steven bauer ima 56 godina i curu od 18. ako mogu oni,onda mogu i ja
znas tito je bio stariji 35 godina od jovanke. a steven bauer ima 56 godina i curu od 18. ako mogu oni,onda mogu i ja
kad cu imat kcer s 80 godina?
Jesi li ti neki pedofil kada si zainteresovan za dete od petnaest godina?
sad ima 19 napisao sam da me od 15 godine gleda.nisam pedofil sta ti je.
 
ako mogu oni,onda mogu i ja

Znas koja je razlika... Ona je mlada, vrlo verovatno da ce godinama sazreti, opametice se i shvatice da je njena zelja da bude sa toliko starijim bio jedan izlet izvan pameti,,, Ona ima alibi.

A ti kao zreo balvan nazalost nemas, tebi je u tim godinama to sto ti je, nazalost, ostaces zaglibljen u svojoj nikad dozreloj pameti i svesti... Samo je tuzno sto ta ista pamet i svest iako ne sluzi tebi nece posluziti ni drugima.
 
Sviđam se jednoj od 19. Ona zna kolko ja imam godina i dalje me gnjavi da izađem s njom(njen tata ima 39 haha),a meni je neugodno pošto joj mogu biti tata. Jer imao neko takvih iskustava?
downloadfile-7.jpg


Evo ti jedan prijateljski savet od coveka pribliznih godina... )))
 
Znas koja je razlika... Ona je mlada, vrlo verovatno da ce godinama sazreti, opametice se i shvatice da je njena zelja da bude sa toliko starijim bio jedan izlet izvan pameti,,, Ona ima alibi.

A ti kao zreo balvan nazalost nemas, tebi je u tim godinama to sto ti je, nazalost, ostaces zaglibljen u svojoj nikad dozreloj pameti i svesti... Samo je tuzno sto ta ista pamet i svest iako ne sluzi tebi nece posluziti ni drugima.
tako je.
Pogledajte prilog 1038282

Evo ti jedan prijateljski savet od coveka pribliznih godina... )))
ima jedna takva studira medicinu ima 23 godine ali njoj se ne sviđam i što da radim sad?
 
tako je.

ima jedna takva studira medicinu ima 23 godine ali njoj se ne sviđam i što da radim sad?
Salu na stranu mislim da nas lozis ali da ti odgovorim...
Takva veza nema nikakvu buducnost, to i sam znas. Vrlo su retke veze gde je bas velika razlika u godinama, a da su u neku ruku uspele. Kako rece kolega, ona ce sazreti i skontati da si bio samo decija, klinacka fantazija. A ti ces ostati kao posr@n, nazad nema a za dalje si vec propustio vreme, godine stizu.
Da iskoristis to kao neku kres varijantu, opet ne ide, bar sa moje tacke gledista. Ja oko sebe imam takve dece, koje su godiste mog sina i tako ih i gledam, i odnosim se prema njima kao otac. Ne bih mogao da budem sa njima u bilo kom seksualnom smislu....
 
Salu na stranu mislim da nas lozis ali da ti odgovorim...
Takva veza nema nikakvu buducnost, to i sam znas. Vrlo su retke veze gde je bas velika razlika u godinama, a da su u neku ruku uspele. Kako rece kolega, ona ce sazreti i skontati da si bio samo decija, klinacka fantazija. A ti ces ostati kao posr@n, nazad nema a za dalje si vec propustio vreme, godine stizu.
Da iskoristis to kao neku kres varijantu, opet ne ide, bar sa moje tacke gledista. Ja oko sebe imam takve dece, koje su godiste mog sina i tako ih i gledam, i odnosim se prema njima kao otac. Ne bih mogao da budem sa njima u bilo kom seksualnom smislu....
ne lozim casna pionirska :) ali ja nisam ozenjen znaci mogu da kresem koga zelim ali bar 19 godina razlike 25 mi je previse.
 
Ajde da ona ima 29 a ti 54, opet bi ti bila ista razlika ali makar ne toliko diskutabilna, ali ovde se radi o devojci koja je do juce bila tinejdzerka i nije iskljuceno da jos nije izasla iz tog mentaliteta, pa jos nema niti formiranu svest niti pamet sta hoce i sta radi, iako misli tako...

Batali to, nemas ti kao zreo covek da trazis sa osobom koja je jedva zakoracila na svoj put sazrevanja, nista dobro ne moze iz toga da se izrodi.
jos je tinjeđerka jel ima 19. najtin :D ko kaze da sam ja zreo haha
 
Salu na stranu mislim da nas lozis ali da ti odgovorim...
Takva veza nema nikakvu buducnost, to i sam znas. Vrlo su retke veze gde je bas velika razlika u godinama, a da su u neku ruku uspele. Kako rece kolega, ona ce sazreti i skontati da si bio samo decija, klinacka fantazija. A ti ces ostati kao posr@n, nazad nema a za dalje si vec propustio vreme, godine stizu.
Da iskoristis to kao neku kres varijantu, opet ne ide, bar sa moje tacke gledista. Ja oko sebe imam takve dece, koje su godiste mog sina i tako ih i gledam, i odnosim se prema njima kao otac. Ne bih mogao da budem sa njima u bilo kom seksualnom smislu....
Da ce se jedna veza odrzati, i imati buducnost nema veze sa godinama;
veze partnera bliskih godina vise pucaju, jer ih i vise ima;
Niti on, a niti ona ne pomisljaju na brak, i djecu, nego svaki od njih zeli da zadovolji nesto u sebi. On vjerojatno svoju tastinu, jer mu imponira toliko mladja zena koja ga "hoce",a njoj imponira stariji muskarac jer joj daje osjecaj sigurnosti ( i podgrijava Elektrin kompleks), koji je materijalno situiran i moze daje izvede na razlicita mjesta
 
Da ce se jedna veza odrzati, i imati buducnost nema veze sa godinama;
veze partnera bliskih godina vise pucaju, jer ih i vise ima;
Niti on, a niti ona ne pomisljaju na brak, i djecu, nego svaki od njih zeli da zadovolji nesto u sebi. On vjerojatno svoju tastinu, jer mu imponira toliko mladja zena koja ga "hoce",a njoj imponira stariji muskarac jer joj daje osjecaj sigurnosti ( i podgrijava Elektrin kompleks), koji je materijalno situiran i moze daje izvede na razlicita mjesta
ma nisam ja tast ja sam onaj tip j...mi se za sve. i za koronu i siriju u glad i ratove.
 

Back
Top