ON i NJEGOVA MAJKA

Ma nije ni patrijarhalna sredina ono shto je nekad bila .. pre nekoliko meseci prevrtala kanale na tv-u i uleteh u emisiju o nekoj svadbi i zastadoh (ispostavilo se da je to neki serijal '48 sati-svadba') .. radnja se desava u nekom gradicu u Srbiji, mlada je lokalna kafanska pevaljka od 40 godina .. a mladozenja djecharac od 21-2 .. a i njegovu majku su dokachili u intervjuu, ma zena nema nishta protiv njegovog izbora, oni su u shemi nekih godinu dana .. a ti ovde zapeo za 2 godine :)
nisam znala sta propustam. :lol:
u cemu je ovde problem?
razlika u godinama?
 
Eh kakvi ste!
Pijem postinor cak i kad pomislim da je kondom lose namesten.Nemam potrebu da radjam decu.
Neshvatljivo mi je , mimo razuma i logike, da bilo ko misli da ima pravo da uredjuje tudj zivot.
Nepoznat mi je taj odnos, ja imam brata ali ovakav odnos mame prema njemu i obrnuto nije bas poznat.
Uzgred, ja nisam sponzorusa, zaradjujem neuporedivo bolje od njega, zavrsila sam fakultet ...sranje je sto ovako nabrajam ali je sve to usmereno ka tome da pokusam da vam objasnim moj ocaj sto ne umem da nadjem logicnost u tome da BILO KO SEBI DAJE ZA PRAVO da nepitan ne samo da kaze vec i aktivno radi na tome da "rasturi " bilo kakvu vezu.
 
Ne razumem ja tu majku, pa to je zreo chovek od 30 godina, a ne detence od 7 godina, pa da toliko nadzire njegov zivot. Ako je on zavisan od tih roditelja u bilo kom smislu, materijalno, stambeno, onda ne vidim da cesh ti imati nekakvo mesto u toj porodici, posle tvoje priche .. a ako postoji sansa da se on od njih odvoji, a nece, onda ni on nije bash chitav. Razmisli ti koliko cesh josh godina da se sakrivash od majke i da li ti se to isplati.


ON IH IZDRZAVA
 
Ukratko...On je iz BAS malog grada u kome ja radim nekoliko godina. Drugaciji su nam pogledi na svet, drugacije ponasanje, drugacija interesovanja...dok pisem kapiram da nismo slicni ni u cemu. Zasto sam se zaljubila ne bih vise umela da objasnim. Imamo u proseku 30 godina (on 29 a ja 31). Skupa smo 280 dana. Njegova porodica se protivi nasoj vezi (kao u romanima) a on mi je obecao da ce problem resiti onog trenutka kada odvede majku na kontrolu (imala kancer dojke). Taj dan je danas-i tek danas ja shvatam da od svega toga nece biti nista.
On i NJEGOVA MAJKA-koliko je ovakav tip veze uopste, ne samo u mom slucaju, patoloski???
Dajte neka iskustva.

bezi sestro glavom bez obzira...veruj mi na rec...muskarac koji nije u stanju da se suprotstavi mami...znaci sto dalje pa sve da je jedini...a i nesto mi ne delujes zaljubljeno
 
Ukratko...On je iz BAS malog grada u kome ja radim nekoliko godina. Drugaciji su nam pogledi na svet, drugacije ponasanje, drugacija interesovanja...dok pisem kapiram da nismo slicni ni u cemu. Zasto sam se zaljubila ne bih vise umela da objasnim. Imamo u proseku 30 godina (on 29 a ja 31). Skupa smo 280 dana. Njegova porodica se protivi nasoj vezi (kao u romanima) a on mi je obecao da ce problem resiti onog trenutka kada odvede majku na kontrolu (imala kancer dojke). Taj dan je danas-i tek danas ja shvatam da od svega toga nece biti nista.
On i NJEGOVA MAJKA-koliko je ovakav tip veze uopste, ne samo u mom slucaju, patoloski???
Dajte neka iskustva.

mator konj se ne uci samaru... menjaj to za mladje dok je vreme ako zelis da ti jases a on konja vodi :twisted:
 
Zatvarajte ovu temu, dosta proseravanja o tome kako su muskarci zavisni od svojih majki cim nesto nije po volji njihovih devojaka.
A u qratz.
A ugasili ste mi temu koja je trebalo da bude pandam ovoj.
 
Ukratko...On je iz BAS malog grada u kome ja radim nekoliko godina. Drugaciji su nam pogledi na svet, drugacije ponasanje, drugacija interesovanja...dok pisem kapiram da nismo slicni ni u cemu. Zasto sam se zaljubila ne bih vise umela da objasnim. Imamo u proseku 30 godina (on 29 a ja 31). Skupa smo 280 dana. Njegova porodica se protivi nasoj vezi (kao u romanima) a on mi je obecao da ce problem resiti onog trenutka kada odvede majku na kontrolu (imala kancer dojke). Taj dan je danas-i tek danas ja shvatam da od svega toga nece biti nista.
On i NJEGOVA MAJKA-koliko je ovakav tip veze uopste, ne samo u mom slucaju, patoloski???
Dajte neka iskustva.

na osnovu svog a i iskustva mojih drugarica, kao i njihovih drugarica, kao i moje rodbine, komsiluka, a i njihove rodbine, sireg i uzeg komsiluka, moj savet bi bio: dalje od njega!!!
da ne ulazim u analizu njegovog karaktera, nema potrebe. jos manje da analiziram karakter njegovih roditelja koji guraju nos u vezu svog 29 godina starog sina. sredji vek!!! i onako intelektualno i fino da ti kazem na kraju- teraj ih u 3 lepe!!!!
srecno
 
Zatvarajte ovu temu, dosta proseravanja o tome kako su muskarci zavisni od svojih majki cim nesto nije po volji njihovih devojaka.
A u qratz.
A ugasili ste mi temu koja je trebalo da bude pandam ovoj.

Hteo si da postavis temu ONA i NJEN OTAC :-)


Salu na stranu, interesovalo me je sta drugi misle o ovome-da su ovakvi primeri u vecini slucajeva neminovnost (osim ako nema majku) ili nesto drugo.
Takodje me interesuje znate li neki "uspesno resen Slucaj"?
 
U svemu ovome najgore ce proci decko ili drugacije poznat kao sin. Nalazi se u rascepu dominante majke i jake devojke koja zna sta hoce i zeli da uzme tihog i "privrzenog" tipa. Prosto jer je naucila da svoj zivot organizuje.

kome god da se prikloni, buducnost mu nikako nije svetla.
 
U svemu ovome najgore ce proci decko ili drugacije poznat kao sin. Nalazi se u rascepu dominante majke i jake devojke koja zna sta hoce i zeli da uzme tihog i "privrzenog" tipa. Prosto jer je naucila da svoj zivot.

kome god da se prikloni, buducnost mu nikako nije svetla.

takve pi.ckice uvek najbolje prodju. radi sta mu se kaze, baskari se u necijoj senci i puca mu ona stvar za neku tamo devojku. to da ne zna kome da se prikloni, ma da, koliko vidim on je svoj izbor napravio. samo sto ova devojka koja je sa njim jos ne shvata..na zalost..
 
uspesno resen slucaj ne postoji:( sve se svodi na blago prihvatanje sina sa situacijom i sa vidljivim odobravanjem negativnih strana njegovih roditelja i to je sve.
Tu niko nista ne moze promeniti. Sve to zahvaljujuci roditeljima koji prave decu da bi imali drustvo, da ne bi ostali sami i ne zelim vise da nabrajam te patoloske razloge
Ono sto zena treba uraditi je Ne pricati i NE spominjati neprekinutu pupcanu vrpcu sa mamom i radovati se cinjenici da zivi sa njom. Sada ko to moze da proguta taj zalogajcic pitanje
je sad. A ume da zastane u grlu gadno ta kost
 
takve pi.ckice uvek najbolje prodju. radi sta mu se kaze, baskari se u necijoj senci i puca mu ona stvar za neku tamo devojku. to da ne zna kome da se prikloni, ma da, koliko vidim on je svoj izbor napravio. samo sto ova devojka koja je sa njim jos ne shvata..na zalost..

Kao sto rekoh postali su takve goozice zahvaljujuci svojim roditeljima. I ako neka dominantna ne otrgne malo takvog fetusa ne gine mu zatiranje loze
 
Kao sto rekoh postali su takve goozice zahvaljujuci svojim roditeljima. I ako neka dominantna ne otrgne malo takvog fetusa ne gine mu zatiranje loze

nece loza da mu nestane. nadje se uvek neka udavaca spremna da cuti i trpi. a te dominantne, bolje da trose svoju energiju sa nekim iole muskim. takvi tupsoni nijednoj normalnoj ne trebaju. i da, roditelji ih takvima prave, slazem se.
 
Eh kakvi ste!
Pijem postinor cak i kad pomislim da je kondom lose namesten.Nemam potrebu da radjam decu.
Neshvatljivo mi je , mimo razuma i logike, da bilo ko misli da ima pravo da uredjuje tudj zivot.
Nepoznat mi je taj odnos, ja imam brata ali ovakav odnos mame prema njemu i obrnuto nije bas poznat.
Uzgred, ja nisam sponzorusa, zaradjujem neuporedivo bolje od njega, zavrsila sam fakultet ...sranje je sto ovako nabrajam ali je sve to usmereno ka tome da pokusam da vam objasnim moj ocaj sto ne umem da nadjem logicnost u tome da BILO KO SEBI DAJE ZA PRAVO da nepitan ne samo da kaze vec i aktivno radi na tome da "rasturi " bilo kakvu vezu.

Dzaba i sto vise zaradjujes i sto imas fakultet, usla si u cetvrtu deceniju zivota, mladji je od tebe...
Shvati da se kod zena ceni samo mladost i meso koje nudi
 

Back
Top