Omladinsko pozorite DADOV

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Prvi put sam resila da pogledam ovo...Drago mi je sto je jedna tema posvecena Dadovu,hvala Antonija...ali vam prijateljski savetujem da prestanete da govorite ono sto mozete da kazete samo na ovaj nacin... za neargumentovane bljuvotine, u dragom nam pozoristu,zaista nema mesta!Bilo je davno,to stoji,ali upozoravam,da ne bi pocelo da se desava ponovo!;)
 
Prvi put sam resila da pogledam ovo...Drago mi je sto je jedna tema posvecena Dadovu,hvala Antonija...ali vam prijateljski savetujem da prestanete da govorite ono sto mozete da kazete samo na ovaj nacin... za neargumentovane bljuvotine, u dragom nam pozoristu,zaista nema mesta!Bilo je davno,to stoji,ali upozoravam,da ne bi pocelo da se desava ponovo!;)

Sta tacno hoces da kazes???
Da dadov neko pljuva u forumu?
Ja ga pljujem javno! Isla sam u dadov, razocarala se, znam odlicno sta se tamo radi, sve se pretvorilo u biznis, a i predstave su im jako lose! Imam argumente za takve izjave, stoga...imam i pravo na iste. jedino dobro sto mi se tamo desilo jeste sto sam upoznala neke jako dobre priatelje sa kojima sam, naravno, u kontaktu.
ah, da, nikako da ne zaboravim Kokana Mladenovica, jedinog fer coveka...on je skroz ok, zasluzuje sve pohvale.
 
Predstave nisu lose!To pod broj jedan.Pod dva,to je jedino mesto gde su mladi reditelji dobili sansu da pokazu nesto...to niko nije pomenuo.A pokazali su mnogo.Neskovic na prvom mestu.A ti draga Gogga,ako si se razocarala,veruj da si u manjini u odnosu na one koji su u Dadovu dugo,ali su verovatno 'glupi',ili dovoljno talentovani pa im se ne moze probuditi kompleks koji ce oni nazvati razocarenjem:heart:!
 
hm... vece sam ja iskustvo stekla na nekim drugim daskama, a ne u dadovu. veruj mi, znam sta se tamo dogadja, stoga...
tamo postoji nekoliko talenata, a i oni su to glumacko obrazovanje stekli negde drugde. toliko.
ipak, ne kajem se sto sam tamo istrosila 2 godine... bilo je lepo.
 
Videli iko ovde cudo koje nazvase "Drustvo mrtvih pesnika"?!GLEDAJTE OBAVEZNO!!!!

...preporucujem naravno i "Lose devojke"...a "Ilijada" se posledji put igra u maju.Tako da,trkom svi koji niste videli...o vrednosti ne bih preterano govorila.Dovoljno je reci:rezija-Kokan Mladenovic!
 
Ako ides na casove u Dadov,dodji slobodno i gledaj bilo koju predstavu,na to imas pravo,kad god hoces...'Paklena pomorandza',hm...ne bih rekla da je losa,cak mislim da je jedna od najboljih u Dadovu...na stranu to sto je pola podele zamenjeno...ali svaka cast svima koji su uleteli!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top