Omiljeni brend

sto kazu Crnogorci, pametnom je i jedna dosta
dakle, firmirane stvari nose skorojevici da potvrde drustveni status,
tinejdzeri da bi pripadali grupi,
ljudi koji imaju novac za to i ukus (bez obzira na godiste, tj. i bagat(ij)i tinejdzeri),

Kako to nose pitanje je stila. Ovi prvi se prave vazni i isticu etikete (vizuelno i verbalno) a drugi nose i uzivaju.

Firmirane stvari ne nose oni kojima nije narocito stalo do njih, iz bilo kojeg razloga.

to je, onako, generalno...

Konkretno, posto je tema takva da se izjasnjavamo sta volimo, imamo, nosimo, bas ne vidim da se nesto medjusobno vredjamo sto neki imaju mogucnost da sebi priuste dobre i skupe stvari, a drugi kupuju nesto deseto...
 
ja ne nosim firmirane stvari,osim patika.a i to su uobicajene firme.
ne patim za tim,ali da mogu nosila bih diskretno bez da mora da se zna.
uostalom kvalitet se vidi,moze na majici da pise sta hoce.
i ajmo ajde ne meri se ono unutra tim krpama.i nije svima vazno,ali nekima jeste.i to je sve u redu.nadju se iste interesne grupe.i svima lepo.
ja sam shvatila da nam treba vise dobrog seksa.
 
Strujice, sad je sex širok pojam, svašta nešto je sex
- drndanje pred kamericam
- drndanje telefonom
- drndanje u određeno vreme i na određeno vreme
- drndanje s predmetima
- drndanje sa životinjama
-
-
-
i još mnogo toga

Koja je vaša opcija, ybt ne rade mi smajlići
 
hanibal77:
meni nije jasno cemu taj uvredljivi ton kada neki pisu o ljudima koji vole potpisano(nemaju druge kvalitete,nesigurni,seljaci,skorojevici...) odakle potice taj prezir?90% foruma se ovde bori za razlicitost misljenja i onda odjednom puf! pajamaca je npr napisala samo svoje misljenje o bofl ROBI dok su ovi protivni pisali sta misle o LJUDIMA koji nose firmirano.:-?


A ti nisi nista komentarisala sto se teme tice i niko bar na poslednje dve strane nije pomenuo seljake ( osim tebe) . Ja bih rado iznosila neki Armanijev sako ( ali za sada nosim samo firmirane cipele i to imam dva tri para i to je sve nemam para za vise a malo sam i stipsa) ili Kavalijevu bluzu , haljinu , mast bi joj izvadila, majke mi , ali sam i ovako zadovoljna sobom. :wink:

P.S. Nista
 
Klarice ja mislim na zdrav pravi seks izmedju dvoje ljudi razlicitog pola.
nista nam ne bi falilo da se opalimo na nekoj livadi uz plast sena ili u kukuruzima.
bolje je od svih kamerica,mms i ostalih drkica.
napravicu kampanju kao inzenjer ekologije pod nazivom "povratak prirodi na prirodan nacin"
kad mogu u spaniji gde vec da se oslobadjaju stresa ruseci zgrade mozemo i mi ovde seksom.
i nece niko da se buni da organizacija nije dobra i da su bili blatnjavi.
sad cu zovem onog ciku iz indije.
 
Nemam omiljni brend
zivim na kraju sveta, bar se tako cini, mada je to geografski nemoguce
vidim modu kada vidim neke turiste iz inostranstva ili kada odem u Srbiju

ovde kada vidim da je neko "obucen" uglavnom prevrnem ocima ili se smejem ako je kreacija veoma mastovita

pomislim da je bas jadan ako se tako streca oko odece
:lol:
vazno mi da sam cista... ako sam usput i oprane kose... ocesljana, imam malo parfema
mogu na izbor za mis univerzuma
hehehhah
sminku sam odavno zaboravila, tasnice, masnice i slicno... o tome i ne razmisljam
a kazu ljudi koji me znaju da nikad nisam bila lepsa

tako da... mozda sam do sada imala pogresan stil... izgleda mi bolje stoji basic higiene
 
images[2].jpg



Lancome
 
Ne patim od brendova...a imam i takve stvari,a i jeftinije pa uklapam,inace dobro uklopim pa izgleda ko da je brendirano:razz:

Imam Zarine,MNG stvarcice,imam i Calvin Klein par stvari,kupljenih u Americi,za cenu koja se u Srbiji ne moze zamsiliti.Neko spomenu Teranovu...to je takav skart da ja ne verujem.Moze se naci i par ok stvari,imam neke dzempere koji (za cudo) opstaju...Ali vecina se skupi,ispara il tako nesto.

A najveca glupost,i ok,svi imamo prioritete,sto ljudi sto cudi...ali ne ide mi u glavu kako moze neko pre da kupi nesto brendirano,garderobu,neg da ode na putovanje (zimovanje npr naeko spomenuo)...To mi je...ne znam,nemam reci...
 
izvini maco al moraces da obrises to o koferima da ne vredjamo sad tanana osecanja :lol:
e kad je rec o brendovima,ja volim i gotovo,i necu da kupim 10 majicica u hipermarketu da bih kupila 1 potpisanu u cijem pamuku uzivam.ali sto mrzim kad mi neko dodje i pita "je l ti to pravi chanel?" znaci to pitanje mi je bljaks bljaks,ako nemam za chanel necu ga ni kupiti,zar licim na nekoga ko ce da nosi rubok?a vidim moje koleginice ponosno pokazuju svoje laznjake,kao ispale su ribe jer su nabavile lazni dior,platile su manje,kad to vidim bas mi je bljak-bolje promovisi neku malu marku ali original nego kopiju skuplje marke

U potpunosti se slazem sa tobom
 
Ne mogu da verujem ali i JA!!!:shock:

P.S. Volim firmirane stvari, imam pojedine komade odeće od skoro svih "izvikanijih" kreatora što se šetaju po FTV, nosim to zbog sebe- ne pokazujem drugima, ko shvati- shvati, ko ne - još bolje...Na konstataciju -" i ja imam slično" ponekad odlepim i onda kažem šta je to na meni, ponekad( kad nisam nadrndana iz ko zna kojih razloga- a ko nije ponekad...)- samo se nasmejem i kažem : Ma, to ja onomad na pijaci kupila ( i još ih ubedim...)...
Šta hoću reći- šta koga briga koja je marka ne meni kad ja to znam...Al' što mi je najvažnije- znam kako mi stoji....A stoji mi, majke mi!!!
P.S. Ali omiljena, baš omiljena mi je...Patricia Pepe. I Prada...:oops:
 

Back
Top